Şimdi Ara

RNB'ci yok mu burda??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• var mı dersin ?? hiç sanmıyorm...
  • var...n'olmuş...
  • ne biliim memnun oldm ben yok sanıodm
  • olmaz mı.ben hem hip-hop hem R&B dinlerim
  • R&B Dinlerim aslında hertürlü müzik dinlerim
  • ii hazır buradayken RnB cilire size bir soru sorayım sean Paul un bir sarkısı war biri ile featuring yapıor sarkı "i got a man ok" seklinde baslıor (bir bayan tarafından tahminim zenci) bilen war mı ???
  • dedigin sarki sean paul FT. Blu cantrel-Breathe mi acaba...
  • arkadalar ben RNB'den bahsediyorum..sean paul falan diyosunuz..dumur olmus vaziyetteyim..sean p.'nin rnb ile ne alakası var..
    gercek rnb dinleyiceleri ile konuşmak tanışmak isterim..
  • heeeyy...buradayııımm.....
  • pm attım...
  • R&B' nin (rock and blues) hastasiyimdir.. (her müzigin hastasiyim ztn)

bunun yaninda soul, swing, hip-hop, doo-wap, acoustic blues, electric blues gibi zenci kökenli her müzik türünü cok severim, zencilerin gercekten etkileyici vokalleri vardir bence...bunlara arsivimde olabildigince yer veririm....

aLLyC : Sordugun (i got a man ok diye baslayan düet) sarkinin adi ve söyleyenler: PLAY RUFF - SEAN PAUL feat. CECLIE
  • 10x zoom x3 allaha sukur walla bir iki kiz ark istiodu da bayagı işime yaradı bu arada guzel sarkı Jamaica tarzı R n b ya ne biliim işte sean paul tam olarak ne yapıor bilmem ama madem r n b alica keys digeyim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sl55amg

arkadalar ben RNB'den bahsediyorum..sean paul falan diyosunuz..dumur olmus vaziyetteyim..sean p.'nin rnb ile ne alakası var..
    gercek rnb dinleyiceleri ile konuşmak tanışmak isterim..

Ya tam olarak sean p ne yapıor biri bana soleye bilirmi genelde katogrilerde rnb diye gecior uzaktan olsada
  • ya biri der RNB rock blues..diğeri der s.paul RNB..s.paul regeaa -hip hop karışımı bi müzik yapıo..rnb'ye rock blues diyen arkadaşıma bi şey demeye gerek yok..hala şöyle ciddi RNB dinleyicileri arıyorum..
  • peki alicia keys, ashanti falan desem anlasirmiyiz?

sen de birkac isim yaz tam anlasilsin tur olarak ne sevdigin..asil öyle anlasilir ne istedigin, ne sevdigin cünkü..
  • rnb nin kralını aaliyah yapar bence Aaliyah & Timberland-We Need A Resolution bu şarkı süperdir
    R.Kellyd egzl rnb yapar
    geçen yaz amerikadan bir arkdaşım geldi ve tüm yaz güneyde Dj lik yapdı kaçarkende bana arşivini bırakdı
    arşive hiphop rnb çok süper duyulumamış şarkılar var
  • bizle de paylassan ya o arsivden biraz...
  • ++++++
  • r&b den usher . jay-z beyonce

hardcore rap'ten 50cent Lil jon Nelly dinlerim v emenem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.