Şimdi Ara

RK3188 çipsetli android mini pc destek ve bilgilendirme bölümü ( T428- MK802 IV ) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.996
Cevap
26
Favori
109.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetuslu

quote:

Orijinalden alıntı: murat3206

t 428 hafta sonu inceleme fırsatım oldu ilk izlenimlerimi aktarıyorum öncelikle dedikleri gibi aşırı bi ısınma söz konusu değil oldukça başarılı buldum performansı gayet iyi yalnız usb girişine 8 gb lık flash taktım 350 gb lık hard disk taktım ikisinide okumadı takıldığını görüyor üzerine tıklayınca ''error reading please check this file is readable'' gibi bişi yazıyor donanımsal bi arızama yazılımsal bi hatamı ver yoksa bi ayarmı yapmam gerek anlamadım onun dışında on puan veriyorum bu sorunu ne olduğunu anlayan bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim saygılar

http://forum.donanimhaber.com/m_67012941/mpage_39/tm.htm
    Arkadaşım burayı bir oku hard diski görmede yardımı olacağını umuyorum.

yok hocam malesef olmuyor usb ne flasi nede hddyi gormuyor daha dogrusu goruyorda okumuyor anlamadim sorunu bugun finlessin yeni romunu yukledim ama sonuc ayni malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• StickMount ve PAragon NTFS REader uygulamalarını yükledinizmi? Yüklemediyseniz Google Play'den bu iki uygulamayı yükleyip birde öyle deneyin disk ve bellek bağlamayı. Tabi cihazınızın Root lu olduğunu varsaydım. Yoksa ikiside çalışmaz.
  • ilginize teşekkür ederin o programları denemedim akşam eve gidince denicem cihaza finnles 1.4 kurdum dolayısıyla roodlanmıştır değilmi ekstra bi rood işleminie gerek varmıdır?
  • Finless Rom Root yapılmış olması gerekiyor.
  • malesef sonuç aynı o programlarda işe yaramadı usb girişi sadece mause ve klavye için taktığım blutut çipi için işe yarıyor şimdilik
  • merhaba,

xbmc yükleme fırsatnız oldu mu acaba? ben stock rom a yükledim, çalışmadı

teşekkürler
  • yükledim ama aslına bakarsanız o programın nasıl kullanıldığını bilmediğim için tam denemedim bu arada stok romda denediğinize göre sizdede t 428 var yanılış anlamadımsa peki sizde bendeki sorun oluştumu flasınızı yada hdd niri okudumu cihaz?
  • siz anladığım kadarıyla daha çok film seyretmek için kullanıyorsunuz, aslında xbmc yi biraz tanısanız hiçbir harici diske gerek kalmadan her tür filmi stream yoluyla seyredebilirsiniz

cihaz bana yeni geldi, açıkçası çok fazla kurcalayamadım, sadece ilk etapta belli başlı app lerimi aktardım. ancak yarın bakıp size haber verebilirim.
  • http://blog.geekbuying.com/index.php/2013/05/06/working-stable-xbmc-for-tronsmart-t428tronsmart-mk908-and-other-rk3188-quad-core-tv-stick/#.UYs-JKKeP7Y
    burdaki xbmc yı talimatlara göre yüklerseniz çalışacağını düşünüyorum birde lütfen cihaza bi flash disk takıp okuyacakmı bi bakarmısınız
  • biraz once 1tb lik, 8 gb lik ve 64 gb lik bellekler denedim maalesef hepsinde ayni sonuc

32 gb lik sd kartta sorun yok

bu arada bir formda asagidaki bir mesaji gordum muhtemelen siz de gormussunuzdur ama daha denemedm

**** quote ****

by geekbuying » Thu May 09, 2013 1:58 am

the problem is caued by the power is not enough , you should used a 3A charger to test.

**** unquote *****
  • demek sizde de çalışmadı sd kartı okuyor bende 8 gblık denedim sorun yok evet. O yazıyı gördüm bana cevaben yazılmış bir şey o, 3 amperlik şarj cihazıyla dene demiş ama alaksı olacağını düşünmüyorum çünkü çift çekirdekliler bile tv den aldıkları enerji ile 180 gblık hddleri çalıştırıyor bu daha 8 gbtı çalıştırmıyor şimdi 4.1.1 sürümünü yükledim yanımda hdmi lı tv yada monitör olmadığı için deneyemedim akşam bakıcam bakalım bir alt sürümde ne yapacak
  • ben de internal memory sorunu yasiyorum, brkac app ykledikten sonra bazilarini sd ye atmama ragmen ilave app yuklememe yer yok diye izin vermiyor

size kolay gelsin ben de sizden haber bekliyorum
  • 4.1.1 sürümünü yükleyince usb sürücüye taktığım diskleri görmeye başladı, Ama telden kontrol özelliği kayboldu wifi display kayboldu sanal klavye yok xbmc çalışmadı şimdilik bukadar akşam kurtlar vadisini izlicem diye fazla kurcalayamadım :) ha birde cihaz bu sürümde hiç ısınmadı tesadüf müdür bilmiyorum.
  • bu arada t428 den önce ben Android Mini PC RK3066, 1.6 GHz 1G RAM 4G Flash almıştımsonra t428 çıkınca onu bir arkadaşa verdim (maalesef)

pnda 4.1.1 vardı. usb taktığımda sorunsuz çalışıyordu (64 gb denemiştim) xbmc sorunsuzdu

sizden anladığım kadarıyla t428 le 4.1.1 e geçmek te anlamsız ?? siz bu arada 4.1.1 stock mu yüklediniz yoksa finles vs mi?
  • http://www.armtvtech.com/armtvtechforum/viewtopic.php?f=208&t=2020 Bunu yükledim finless daha yapmamış yakında yapacakmış o zamana kadar bununla idare edeceğiz artık 4.1.1 kusursuz olacak sabredin diyor finless 4.2.2 için çok yeni bi yazılım ve çok eksik daha demiş
  • Uğraşmayın bunlarla X5 alın yada X7 yi bekleyin...
  • MK 809 III mü ?

MK 908 mi ? diye sorsam??
  • Evet arkadaşlar ben de aynı soruyu sormak istiyorum? Hangisini alalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebun021

Evet arkadaşlar ben de aynı soruyu sormak istiyorum? Hangisini alalım?

Ben MK802 IV modelinin çıkmasını bekliyorum. Bu verdiğim link te yazdığına göre 20 Mayısta satışa çıkacakmış.
    http://www.geekbuying.com/item/Rikomagic-MK802IV-Android-4-2-Jelly-Bean-Mini-PC-TV-BOX-RK3188-Quad-Core-1-8Ghz-2G-8G-BT-315126.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Mixenon

Uğraşmayın bunlarla X5 alın yada X7 yi bekleyin...

ne zaman çıkacak X7 peki bekle bekle alamadık bir cihaz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.