Şimdi Ara

RK3188 çipsetli android mini pc destek ve bilgilendirme bölümü ( T428- MK802 IV ) (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.997
Cevap
26
Favori
109.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ben de Q7 tv box kullanıyorum. Maalesef android 4 üzeri rom yok. Bu şekliyle kullanmak durumundayız.
  • Q7 android tv box yazarsak bir sürü rom çıkıyor ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba bende cx918 model mevcut bunlara rom nasıl atılıyor root gerekiyormu?

• uAyılmAz59 kullanıcısına yanıt
    Önce iyi bir rom bulup (www.freaktab.com da vardır mutlaka uyan bir şeyler) aşağıdaki adımları takip edin.

http://blog.geekbuying.com/index.php/2013/07/03/how-to-update-firmware-on-k-r42-quad-core-tv-box/#.UluaclOSY_A

Riskleri mutlaka vardır Rom yüklemenin. Fakat ben 2 yıldır 20-30 kere yükledim hiç sıkıntı olmadı. Adımları dikkatle uygulayın.
  • Arkadaşlar ROM atmadan kullanabileceğimiz cihaz yok mu?

Genelde arkadaşlar ROM attıktan sonra performansın düzeldiğinden bahsetmiş.

İçinden gelen yazılımlar hep böyle sorunlu mu?
  • Konuyu o kadar karışmış ki. 2 saattir okuyorum ne alsam karar veremedim. Genede yazayım bir yardımcı olan bulunur belki.

Genel olarak Youtube dan video izlemek amacı ile (Çocuğa çizgi film ) kullanabileceğim uygun fiyatlı ürün arıyorum. Kasmadan düzgün çalışır, bozulmazsa benim için yeterli olur.

MK809IV cihaza niyetim var. Bunun yerine başka tavsiyeniz olur mu? (Mümkünse 30 doları geçmesin)

Teşekkürler.
  • 4 işlemci ve 2gb ram li cihaz sizin herşekilde ihtiyacınızı görür...

• RKM802IV yi Fransa 'daki arkadaşımın bilgisayarına bağlanarak satın aldım ama doğru dürüst kullanmadım.
    Güncellemek istedim ama sitesinden indiremedim.
    http://www.mmnt.net/db/0/0/ftp.techtrade.si/Gonilniki_za_stranke_zacasno/Rikomagic/802IV/FW_za_SN_od_201307_naprej
    linkindekin indirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Konuyu o kadar karışmış ki. 2 saattir okuyorum ne alsam karar veremedim. Genede yazayım bir yardımcı olan bulunur belki.

Genel olarak Youtube dan video izlemek amacı ile (Çocuğa çizgi film ) kullanabileceğim uygun fiyatlı ürün arıyorum. Kasmadan düzgün çalışır, bozulmazsa benim için yeterli olur.

MK809IV cihaza niyetim var. Bunun yerine başka tavsiyeniz olur mu? (Mümkünse 30 doları geçmesin)

Teşekkürler.

Odroid c2 alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • t-r42 sahibiyim
    uzun süredir kullanmıyordum en son bıraktığımda çalışıyordu
    bugünlerde tekrar çalıştırayım dedim makine kendini kapatıyor
    yeni yazlım atayım dedim
    T-R42 RK3188 2GB 8GB TB BOX Firmware 163162 20150519
    bu isimli yazılımdan başka diğerleri cihazı açamadı ama bunda da wirless çalışmama sıkıntısı var ve birkaç çalışmadan sonra bu yazılımdada kendini resetleme başlıyor
    sorun yazılımsalmı donanımsalmı acaba?
    Kısacası makineyi çöpemi atmalı bir oluru var mı?
  • SERTKAN S kullanıcısına yanıt
    Cevabı buldum
    Adaptörü değiştirdim sorun yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • K-r42 var. 4 yıldır kullanıyorum. Sandisk 64gb usb bellegi görmüyor. Hatta 500 gb harici diski de. Desteklemiyor mu desem sanmıyorum, var mi yardımcı olabilecek

• selamlar
    philips android tv almıs idim 2 yıl once 55puk7100 aldıgıma alacağıma bin pişman oldum ve ne acıdır ki kutuların dibine koydugum eski K-r42 android box cihazımı cıkarıp guya 4k olan son model android tv ye taktım :) kendi androindini kullanmadan bu kutu ile dizi falan izliyorum çünkü internetten dizi izlemek chrome dan biişi izlemek okadar zor ki bu televizyonda tam oldu diosun reset atıyor kendine yada en heycanlı yerinde dizilerin takılıp reset atıyor falan neyse çözümü boyle buldum şimdilik,
    yardım istedigim konu zamanında bu box ı telefondan kumanda edebilmek için rkremote control general cast diye bir program kurmustum android telime ama teli değiştirdim ios var şu anda bu box ı yine telefondan kumanda etmenin bir yolu varmı yada bu programın ios versiyonu varmıdır acaba
    tv yi kontrol etmek için logitec k400r klavye kullanıyorum ama hdmı ile bağladıgım box da çalışmıyor haliyle
    yardımlarınızı bekliyorum
  • Vasat kaliteli ürünler.

• enginckc kullanıcısına yanıt
    Klavye de rii 8 mini hocam https://www.youtube.com/watch?v=V-GUqOOOHv4&t=3s burada çok güzel ele alınmış
  • ender E kullanıcısına yanıt

Selam ender bey benim MK809III rk3188 4.2 android stick var wifi açılmıyor farklı romlar kurdum cihaza ama wifi açmadı İnternet kullanamıyorum stick siz yapabilir misiniz

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.