Şimdi Ara

RK3066 Chipsetli Android MiniPc Ana Konu ve Teknik Destek (UG802-MK808) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.386
Cevap
49
Favori
211.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediginiz gibi androidde var,iosu bilemiyorum, olmayabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    ipazzport kaliteli cihazlar yapıyor ben şu anda kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frfr

ipazzport kaliteli cihazlar yapıyor ben şu anda kullanıyorum hiç sorun çıkarmadı.

Olabilir, doğrudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Orijinalden alıntı: frfr

Olabilir, doğrudur.

Özür dilerim ben soruyu soran arkadaşı alıntılayacaktım, yanlış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamSalanAdam -- 25 Nisan 2014; 18:48:33 >
  • Kapalı kutulu satılık MK808 vardır... ilgilenenlere duyurulur...

cihaz satılmıştır.. elimde T-R42 cihaz vardır ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 29 Nisan 2014; 13:28:44 >
  • Yeni aldığım MK808B cihaza yazılım attım ama cihazda sadece sol üst köşede 2 penguen resmi çıkıyor ve kitleniyor, birçok yazılım denedim ama sonuç fiyasko, cihazı nasıl kurtarabilirim? yoksa üstüne soğuk su içeceğim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garfabi

Yeni aldığım MK808B cihaza yazılım attım ama cihazda sadece sol üst köşede 2 penguen resmi çıkıyor ve kitleniyor, birçok yazılım denedim ama sonuç fiyasko, cihazı nasıl kurtarabilirim? yoksa üstüne soğuk su içeceğim. teşekkürler.

yazılımı RKDevelopTool_v1.37 kullanarak cıhazınıza uygun paketlerı secerecek atınız ..

aşağıdaki linkteki datayı ındırın

http://www.freaktab.com/showthread.php?10415-Prahjister-ROM-1-0-MK808%28B%29-2-8-14-4-2-2

data linki
    https://drive.google.com/file/d/0B3T...it?usp=sharing

• ender E kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için teşekkürler ama olmadı, verdiğiniz programları yükledim, yüklemede problem olmadı, ama diğer yazılımdaki başlangıçtaki iki penguen de gelmiyor. penguen görüntüsü gelmese hdmi çıkışta problem var diyecem. Sanırım kutuyu açıp bi yerleri kısa devre yaptırıp başlangıca dönmeden bu iş olmayacak.
  • Erase ıdb yaptınız mı
    Rktool da

• Arkadaslar ug802 1 gb ramli ve kutulu sorunsuz temiz cihazım satılıktır.

Fiyat 69 lira yazdım ama ufak bir ikramım daha olacak. Dusunen arkadaslarım ozel mesaj göndereiir.

edit: satıldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korekaplanı -- 22 Ağustos 2014; 15:42:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba bende mk 808b android stik mevcut. cihazı muhtemelen pirizden söker ken bozdum. acılmıyordu. bende guncel firmware yükledim, yuklerken erase de yaptım hersey tamam. gel görki tv de takıyorum baslangıc goruntu var ama işlem yaparken olan ana acılma ekrandakı yanıp sonen ısık sabıt beklıyor ve acılmıyor farklı firmwareler denedim hepsi acılıs logosunda bekliyor ilerlemiyor.
    lutfenn yardım arkadaslar...
  • arkadaşlar mk808b kullanıyorum bu android stickleri pc üzerinden kontrol edebileceğim bir program var mı ? çok program denedim ama istediğim gibi olmadı mouse ile imleci tam anlamıyla kontrol edebileceğim bir uygulama bileniniz varsa tavsiye edebilir mi ? şimdiden teşekkürler.
  • turgay26 kullanıcısına yanıt
    Teamviewer programı olabilir.
    http://www.teamviewer.com/en/help/38-Which-operating-systems-are-supported.aspx
  • Elimde yeni çok az kullanılmış..Garantili MK809-II Dark evo smart stick var..
    Kutusuyla aparatlarıyla sorunsuz olarak satılıktır..

Yurtdışından almakla ugrasmayın..

Piyasa fiyatı garantili distribitor cihazı olduğu için pahalıdır...
    Ben Uygun fiyata veriyorum..
    110 tl
  • Arkadaşlar mk808b ye finless 2.1 Rom yüklemek istiyorum. Çubuğu root ladım. Finless 2.1.zip dosyasını indirdim ve zip den çıkardım. Fakat bende bilgisayar yok. Acaba bilgisayar olmadan rom yükleyemiyor muyuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

• MK808B'ye KitKat yüklenebiliyor mu arkadaşlar? Yükleyip deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hamunpatra

Arkadaşlar mk808b ye finless 2.1 Rom yüklemek istiyorum. Çubuğu root ladım. Finless 2.1.zip dosyasını indirdim ve zip den çıkardım. Fakat bende bilgisayar yok. Acaba bilgisayar olmadan rom yükleyemiyor muyuz? Yardımcı olursanız sevinirim.

nasıl rootladın..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilen Biri

MK808B'ye KitKat yüklenebiliyor mu arkadaşlar? Yükleyip deneyen var mı?

Güncel

• quote:

quote:

MK808B'ye KitKat yüklenebiliyor mu arkadaşlar? Yükleyip deneyen var mı?

Güncel

Kitkat yuklenmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: garfabi

Yardımınız için teşekkürler ama olmadı, verdiğiniz programları yükledim, yüklemede problem olmadı, ama diğer yazılımdaki başlangıçtaki iki penguen de gelmiyor. penguen görüntüsü gelmese hdmi çıkışta problem var diyecem. Sanırım kutuyu açıp bi yerleri kısa devre yaptırıp başlangıca dönmeden bu iş olmayacak.

Ustat bilgisayar cihazi goru yormu driver i yukledikten sinra eger gormuyorsa brick mod olmustur

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.