Şimdi Ara

RK3066 Chipsetli Android MiniPc Ana Konu ve Teknik Destek (UG802-MK808) (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.387
Cevap
49
Favori
211.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu cihaza uygun mini klavye+touchpad'ini satan varsa iletişime geçebilir mi?
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/m_89603780/f_//tm.htm#89603780 ilanıma bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Mk808 satılıktır... Orjinal Soğutuculudur. ...

Fiyat: 90TL dir.

Sıfırı zaten 80 tl.daha mantıklı bir fiyattan satan varsa teklif bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frfr

quote:

en iyisi sıfırından almanız...bizimkiler kullanılmış :)

hocam çinden gunlerce bekleyıp almıştım.. ve fıyatınıda 150tl ye felan gelmişti zamanında ve cokda kullanamadım şimdide cuzzı mıktardan satıyorum siz halen daha da ınecek varsa ordan alayım dıyorsunuz... ne diyim ...
  • quote:

quote:

quote:

en iyisi sıfırından almanız...bizimkiler kullanılmış :)

hocam çinden gunlerce bekleyıp almıştım.. ve fıyatınıda 150tl ye felan gelmişti zamanında ve cokda kullanamadım şimdide cuzzı mıktardan satıyorum siz halen daha da ınecek varsa ordan alayım dıyorsunuz... ne diyim ...

Hocam yanlis anlamayin ama fiyat hic uygun degil. Ama kolay gelsin insallah satilir.

http://m.aliexpress.com/item/715340494.html burda 37 dolar. :)

• Hocam dediğim gibi çinden buyrun alın haftalarca bekleyin hepsi ne için
    37x2.12tl= 79tl ye almak için

Birde bir sürü çakması satılıyor o sitrlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 11 Nisan 2014; 20:25:00 >
  • quote:

Hocam dediğim gibi çinden buyrun alın haftalarca bekleyin hepsi ne için
    37x2.12tl= 79tl ye almak için

Birde bir sürü çakması satılıyor o sitrlerde

Hocam hala diretiyorsunuz ustelik burasi satis icin uygun yer de degil. Singapur postasi 2 dolar sec onu bit haftada gelsin. 50 tlye satan arkadas var, ki zaten en mantiklisi o fiyat seviyesi. Ayrica isteyen senden alsin ben persembe cuma gibi siparis verecegim bu siteden. 300+ kisi satin almis 100+ kisi olumlu yorum yapmis. Elin çinlisi beni 30 dolarin ustune yatip imajini kotuleyecek degil ya. Neyse kolay gelsin size umarim kisa surede satarsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam neden direteyim hemen verin siparişi . Hatta 50tl satan arkadaştan almanız daha hızlı olur. Dediğim gibi haftalarca beklersiniz . Ha bu arada madem çinden alacaksınız bence paraya kıyıp rk3188 olanlardan alın .sonra bu alacagınızda neden wifi cekmiyor der durursunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar kolay gelsın oncelıkle affınıza sıgınarak sızın kadar bılgılı degılım sordugum soru sacma ıse kusura bakmayın bende next tabloid 10,1 ınc lık tablet var hra 10 modeli chip seti rk3066 buna bır turlu uygun bır rom bulamadım turkce olmasını da gectım artık ama ne denedıysem calısmadı yardımcı olabılırmısınız cmw yuklu tablette sımdıden cevap verenlere cok tesekkur ederım.
  • quote:

Hocam neden direteyim hemen verin siparişi . Hatta 50tl satan arkadaştan almanız daha hızlı olur. Dediğim gibi haftalarca beklersiniz . Ha bu arada madem çinden alacaksınız bence paraya kıyıp rk3188 olanlardan alın .sonra bu alacagınızda neden wifi cekmiyor der durursunuz

Siparişi geçtim aliexpress den. Gelince yazarım. Ayrıca RK3188 ile wifi çekmesinin ne alakası var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neobea

arkadaslar kolay gelsın oncelıkle affınıza sıgınarak sızın kadar bılgılı degılım sordugum soru sacma ıse kusura bakmayın bende next tabloid 10,1 ınc lık tablet var hra 10 modeli chip seti rk3066 buna bır turlu uygun bır rom bulamadım turkce olmasını da gectım artık ama ne denedıysem calısmadı yardımcı olabılırmısınız cmw yuklu tablette sımdıden cevap verenlere cok tesekkur ederım.

Hocam tabletin tüm özelliklerini pm atın. Büyük ihtimalle aynı tablet yurtdışında farklı bir isimde vardır.
  • quote:

quote:

Hocam neden direteyim hemen verin siparişi . Hatta 50tl satan arkadaştan almanız daha hızlı olur. Dediğim gibi haftalarca beklersiniz . Ha bu arada madem çinden alacaksınız bence paraya kıyıp rk3188 olanlardan alın .sonra bu alacagınızda neden wifi cekmiyor der durursunuz

Siparişi geçtim aliexpress den. Gelince yazarım. Ayrıca RK3188 ile wifi çekmesinin ne alakası var ?

Rk3188 de iyi wifi chip seti bulunyor bu eskilerinde wifi cok kotu neyse gecmissin siparisi alinca goreceksin sonucta

• quote:

quote:

quote:

Rk3188 de iyi wifi chip seti bulunyor bu eskilerinde wifi cok kotu neyse gecmissin siparisi alinca goreceksin sonucta

Gecen sene rk3066 li hyundai rock x kullandim. 1 senedir de rk3188 li u30gt2 kullaniyorum. İkisinde de sorun yasamadim.

• Ee hayirli olsun o zaman . Simdiden 3.ncu cihazin

ne diyim o zaman bunda da sorun yasamazsin

• bu cihaz için uygun klavye+touchpad nereden bulabilirim. hangi modelleri tavsiye edersiniz. yurtdışından da getirtebilirim. önceliğim avuçiçine sığması, fiyatının nispeten uygun olmasıdır.

not: konu içi arama yapamıyorum bu forumda. ne zaman konu içi aramayı denesem anlık hata oluştu uyarısını alıyorum.
  • Cs918 cihaza nasıl root atılıyor bilginiz var mı?
    Tavsiye edebileceğiniz tv app leri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan_k

bu cihaz için uygun klavye+touchpad nereden bulabilirim. hangi modelleri tavsiye edersiniz. yurtdışından da getirtebilirim. önceliğim avuçiçine sığması, fiyatının nispeten uygun olmasıdır.

not: konu içi arama yapamıyorum bu forumda. ne zaman konu içi aramayı denesem anlık hata oluştu uyarısını alıyorum.

Logitech k400 iyidir.

• GulfStream kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. ancak çok büyük. ben avuçiçi birşeyler arıyorum, ayrıca aynı zamanda smarttv'de de kullanacağımdan bluetooth destekli alacağım (sanırım bluetooth'lu alırsam iki alete de tanıttığımda kullanabileceğim diye düşünüyorum)

ipazzport diye bir marka varmış, bunu tavsiye eder misiniz, yurtdışından getirtebilir miyim?
  • ozan_k kullanıcısına yanıt
    izzazport hakkında bilgim yok maalesef.ben logitech k400 den memnunum, tabi siz daha ufak bir cihaz arayabilirsiniz saygı duyarım, tercih meselesidir.
    Bazı android tv lerle birlikte cd geliyor, içinde cep telefonuna yükleyebileceğiniz android apk uygulaması oluyor,o program ile telefon üzeriden hem keyboard hem de mouse olarak cihazı yönetebiliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GulfStream -- 23 Nisan 2014; 13:38:07 >
  • GulfStream kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz uygulamayı androidde kullanmıştım. İosa geçtim şimdi sanırım iosta yok. Bilgi için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.