Şimdi Ara

Riven'la kaybetmek imkansız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
3.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İtemlere bak brainless itemleri off-tank diyor bir warmoga
  • off tankları güzel oynarım ama şu riveni beceremedim bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemfb12

off tankları güzel oynarım ama şu riveni beceremedim bi

garen al kanka ezersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeus1337

nerde buranın riven 6.sı

Geldim kanka biraz geç oldu ama iyi idare etmişsiniz.

Riven solo topda gerçekten çok iyi. Hem kaçma hem kovalama olaylarını en iyi derecede yapabiliyor. Ultisi sayesinde az healt ile kaçan adam bırakmıyosunuz. Valor zaten skillshotlardan kaçmak için çok iyi dizayn edilmiş bir skill. Yalnız bugün yayınlanan patch previewda gördüm Riven'a nerf geliyomuş heralde bu konuyu gördüler . Ufak bir nerf gelebilirdi ben bekliyodum zaten ama benim anlamadığım , Riven oynaması çok basit bit hero değil. İyi ellerde çok sağlam olduğu doğru ama basit herolara alışmış bir insan pek verimli kullanamıyor. Aynı şekilde Orianna için de öyle düşünmüştüm oynaması cidden bir hayli zor ama ona da çok fena bir nerf gelmişti o günden beri range'i yüzünden midde kaç kere kaybettim. Anlatmak istediğim etrafta çok kolay olup aynı zamanda OP diye tanımlanan herolar var (Bkz : Tryndamere , Le Blanc , Kassadin vs.). Bunlar hala sapasağlam ortalıkta dururken Riven'a nerf gelmesi şaşırttı beni. Bu arada Riven buildimi merak edenler için ;

Cloth Armor +5 ile Solo top yoluna koyulun. Karşınıza caster bir ap hero gelirse boots ile başlayabilirsiniz.
    Wriggles > Mercury's Threads > Brutalizer > Phage > Phage to Frozen Mallet > Sunfire Cape > Brutalizer to Youmuu's Ghostblade > Atma's Impaler.

Summoner name : Valiente16 isteyenler ekleyebilir Solo Queue ranked girebiliriz.

• yanlış anlamadıysam hem nerf hem buff geliyor patch ile

Riven's base health regen is going down, and they are reducing the damage on her Ki Burst (W stun), and increasing the damage on Broken Wings (Q triple-dash)

yazmış biri redditte

türkçesi W su iniyor Q su çıkıyor
  • riven op
  • Iyi de Riven offtank değilki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentDoom

Iyi de Riven offtank değilki

seni konu birincisi ve fahri türkiye riven 7.si ilan ediyorum çünkü 6. belli.
  • Riven ilk çıktığında çok oynadım. Laneden ziyade düzgün oynanırsa jungle olarak çok daha etkili. Riven jungle oynadığım hiçbir oyunu kaybetmedim daha. Ayrıca rivena lane için nerf jungle için buff geliyor diyebilirim. Pek etkilemez.
  • garen olsa seni keserdi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok---

Riven ilk çıktığında çok oynadım. Laneden ziyade düzgün oynanırsa jungle olarak çok daha etkili. Riven jungle oynadığım hiçbir oyunu kaybetmedim daha. Ayrıca rivena lane için nerf jungle için buff geliyor diyebilirim. Pek etkilemez.

Sanırım gelecek patch videosunu izlemedin. Orada laning gücünün fazla olduğundan dolayı nerfleneceği söyleniyor ki bence de öyle. Çoğu solo top champinin üstünden geçer. Hem junglede hem de lanede çok güçlü nerf şarttı.
  • Beni etkilemiycek ben jungler oynuyorum. Ayrıca Q ya buff demek jungle ı daha hızlı yapması demek. 3 q da wraithlerin 1 vuruşluk canı kalır artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

Hehehehehe.Hayatının yanlışını yaptın

+1
  • çok mu prosun
  • hangi takım kardeş TSM/CLG?
  • Rivencigime yazık oldu yahu
  • Top Ten Possible Comments for This Topic:

-Bi stuna bakar.
    -Ben normal game girsem 5841 kill alırdım sen ne diyosun.
    -Çok az farm yapmışsın kendini geliştirmen lazım.
    -Item buildin çok kötü.
    -En iyi skorun 11/2/10 çok zayıf ben 12/2/10 yapıyorum en az.
    -Hiç asist yapmamışsın.
    -Anladık çok iyisin (Not: Herkes bilsin).
    -Hiç mi kimse exhaust atmaz?
    -Karşı tarafın itemleri çok kötü armor yok.
    -Bi Iginte'a bakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pachelbel's Canon -- 17 Ocak 2012; 22:49:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pachelbel's Canon

Top Ten Possible Comments for This Topic:

-Bi stuna bakar.
    -Ben normal game girsem 5841 kill alırdım sen ne diyosun.
    -Çok az farm yapmışsın kendini geliştirmen lazım.
    -Item buildin çok kötü.
    -En iyi skorun 11/2/10 çok zayıf ben 12/2/10 yapıyorum en az.
    -Hiç asist yapmamışsın.
    -Anladık çok iyisin (Not: Herkes bilsin).
    -Hiç mi kimse exhaust atmaz?
    -Karşı tarafın itemleri çok kötü armor yok.
    -Bi Iginte'a bakar.

Teşekkürler.İlk mesajı yazdıktan sonra tekrar mesaj yazmıycaktım bu konuya.
    Tam olarak duygularıma tercüman olmuşsun.
    Tekrar Teşekkürler,böyle insanların olduğunu görmek hoş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yingyangtwinz -- 18 Ocak 2012; 0:31:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertkosova

adam offtank biliyo ama ne lifesteal için wriggle değil bloodthirster kasmış. adam cost effective.

Poor man's wriggle diye geçer kefere ülkelerinde. Bilmiyorsan bırak konu açanlar aksın.

Sonra "Yurttaydık kız kaldıramıyorduk, eve çıktık yine kız yok teaq" diyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.