Şimdi Ara

Rise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
8
Favori
50.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burakop

ne kontrolmüş arkadaş çevireden uzun sürdü valla
    E ne olacaktı?

Çeviriyi baştan kontrol ediyorlardır.

Çevirilen şeyi komple gözden geçirip cümle hataları, imlalar düzeltiliyor.
  • Middle-Earth Shadow of Mordor – Türkçe Yama Çıktı
    http://www.oyunceviri.com/middle-earth-shadow-of-mordor-turkce-yama-v1-0/
    Rise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 26 Temmuz 2017; 22:45:8 >

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun! Yumulun bakalım.
  • Buralar yıkılır :)
  • Yama yapımında emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Eminim ki hem yama yapımında hem de bunca hakaret stres arasında baya zorlu bir süreç geçirdiniz.
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Hele şükür
  • güzel
  • beyler bi yardım etseniz boşluk tuşuna basıyorum birşey olmuyor basılı tutuyorum yine olmuyor
    Rise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı
  • Yamayı indiren ve kullanan herkese teşekkürler.

Çevirdiğim kısımdan anladığım kadarıyla DLC leri ben çevirdim (hepsi olmasada bir kısmını)
    Zorlu bir çeviri oldu her tarafta kodlar vardı ve kodların bazıları ne işe yarıyor bilmiyordum. Umarım bi hatayla karşılaşmazsınız, hatamız varsa affola ve iyi oyunlar herkese
  • Şükür bir nefes alırlar artık. Sitesine baktığımda sadece The Awakening adlı projeyi görüyorum devam eden. Baskı üzerlerinden kalkınca bakalım ne sürprizler gelecek. Teşekkürler oyunçeviri...
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Önce sol shift sonra boşluk yapman lazım.
  • Shadow of The Mordor çevirisi sanki akıcı değil. Bazı yerlerde bana göre bariz şekilde sırıtan cümle hataları var gibi yine bazı yerlerde "İ" harfi çıkmıyor.

Olsun yine de yama güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddsmurat -- 28 Temmuz 2017; 1:35:32 >
  • 3 yıllık Shadow of Mordor yaması bekleyişi bitti, oynaması da 2 günde bitti artık çok geniş içerik vaat eden Shadow of War u bekliyoruz
  • Senaryosu ne kadar sürüyor hocam
    oynamadım ama duyduğum kendin çok tekrar eden bir oyun olduğu howlongtobeatten bakıp az çok tahmin edebilirsin süresini.
  • Anladım teşekkür ederim
  • urukları kafaladıktan sonra iş yaptırmak için olan görevlerde sağ üstteki hata çıkıyorRise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı
    yan görevlere fazla dalmazsanız ana konu 10-11 saatte rahatlıkla bitirilebilir. %35 civarı senkronizasyon olur ama konunun özünü aslını anlamış oluyorsunuz. Gerisi zaten org uruk kesme, rün toplama kalıntılar vs.
  • Ana senaryonun altında farklı şeyler var onlar dlclermi
  • Yama çok kaliteli olmuş. Full DLC'li almıştım. Çok beğendim.

Elinize, emeğinize sağlık...
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.