Şimdi Ara

Rise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
542
Cevap
8
Favori
50.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: canpinar

Tam dayaklik veletsin serefsizim. Laflara bak utanmaz herif
    Allah akil fikir versin...

Amin hepimize kardeşim. 17 yaşındayım çok küçük olduğumu düşünmüyorum ayrıca şerefsizde değilsindir yahu kendine hakarete etme. Senin dediğin laflarlı sana karşı kullanıyorum sinirleniyorsun. Aslında sen kendi fikrini ben kendi fikrimi savunuyorum neden böyle kızdın anlamadım.
  • ne kontrolmüş arkadaş çevireden uzun sürdü valla
  • Bence hiç çıkmayacak bu çeviri.
  • TR yamasını birde son sürüme uygun hale getirseler.
  • Yeni bir açıklama geldi.

Merhabalar,
    Uzun süredir devam eden Middle-earth: Shadow of Mordor yaması hakkında küçük bir duyuru yapmak istiyoruz. Çalışmalar devam etmekte en kısa sürede çıkcaktır demeyeceğiz merak etmeyin :) . Çalışmalarda son aşamaya gelindi önümüzdeki birkaç gün içerisinde yamayı yayınlamayı planlıyoruz. Şimdiye kadar sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.
    Oyun Çeviri
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Yeni bir açıklama geldi.

Merhabalar,
    Uzun süredir devam eden Middle-earth: Shadow of Mordor yaması hakkında küçük bir duyuru yapmak istiyoruz. Çalışmalar devam etmekte en kısa sürede çıkcaktır demeyeceğiz merak etmeyin :) . Çalışmalarda son aşamaya gelindi önümüzdeki birkaç gün içerisinde yamayı yayınlamayı planlıyoruz. Şimdiye kadar sabırla beklediğiniz için teşekkür ederiz.
    Oyun Çeviri

Sabırla bekledik :P

Neyse adamlar en azından çıkartıyorlar kaçmıyorlar bu huyları güzel umarım artık şöyle birşey yaparlar yamayı %50 ya da bitmeye yakın duyururular ki bu kadar eleştiri yemezler.
  • Bu akşam çıkar diye umut ediyorum :)
  • Bir kaç gün sanırım bir kaç ay olacak gibi.
    Bende sandım 3-4 güne gelir de oynarız.
  • mehmet4428 M kullanıcısına yanıt
    şu adamların lafına itibar eden var halen gülüyorum. Bu adamlar açıklama yaptığında ise kıçımla gülüyorum.
  • TR yi bir türlü beceremedim. Korsan olarak indireceğim.
  • Açık seçik ifade ediyorum bunlar üçkağıtçı yalancı.

Bunların ağzından çıkan sözlere rica ediyorum itibar etmeyin artık.

Aylarca hatta 1 yıldır bekletiyorlar ama aynı oyunun çevrisine başlayıp %95-99 da iken ertesi gün yayınlanacağını duyursak Oyun çeviri de sonraki gün SOM yamasını yayınlamazsa ben de neyim.

ROTR çevirisinin yayınlanması aynen böyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 24 Temmuz 2017; 0:36:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunların yama falan çıkartacakları yok gönül eğlendiriyorlar.
  • Arkadaş birkaç gün diyorsun; 10 gündür siteye giriyorum her gün yamanın yayınlanmasını geçtim, gecikme nedeni ile ilgili tek yazı yok ! Teknik bir sıkıntı çıktı de, birkaç günü geçebilir diye açıklama yap millet de boş ümitler ile hergün siteye girmesin.. Ondan sonra millet deliriyor yorumlarda, ama kusura bakmayın malzemeyi siz veriyorsunuz OyunÇeviri !
  • Rise of The Tomb Raider ve Middle-earth: Shadow of Mordor Türkçe Yaması çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksobiss

Arkadaş birkaç gün diyorsun; 10 gündür siteye giriyorum her gün yamanın yayınlanmasını geçtim, gecikme nedeni ile ilgili tek yazı yok ! Teknik bir sıkıntı çıktı de, birkaç günü geçebilir diye açıklama yap millet de boş ümitler ile hergün siteye girmesin.. Ondan sonra millet deliriyor yorumlarda, ama kusura bakmayın malzemeyi siz veriyorsunuz OyunÇeviri !

Oyunçevirinin facebook adresine kayıtlı 60 bin kişiye çok ayıp ediyorlar. Dile kolay tam 60.000 takipçi. Manevi kayıpları maddi kayıplarından çok daha fazla.

• Paramı istiyorlar da söyleyemiyorlar anlamıyoruz ki.

Madem yaptın yamayı ver gitsin, gecikecek ise bilgi versin oda yok.
    Sonra millet laf edince onlar gönüllü işi yapıyor zevkine göre çıkarır derler diyeceğim de o tip insanlar bile korumaz artık.
  • Oyun çeviri ekibi face hesabında akşamı bekleyin diye mesaj atmış

• Nedense oyundaki çeviri kalitesinin berbat olacağını düşünüyorum.
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Aynen. Bende gördüm bekliyorum bakalım, inşallah çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obasar84

Nedense oyundaki çeviri kalitesinin berbat olacağını düşünüyorum.

Sen oynama lütfen

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.