Şimdi Ara

rise of the tomb raider türkçe yama çıkarmı? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
7.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe si çıkar diye bekliyorum bende. Beklemeye de devam edeceğiz gibi görünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çevrilecek diye bekliyoruz 1 yıldan kısa sürede çıkarsa öpün başınıza koyun.
  • Beklemedeyiz hala

• Biri birine devrediyor, ötekisi iptal ediyor. Enteresan tabiki..

• Oyunçeviri çevirisini yapıyordu. Eğer kendileri başaramazlarsa elimizdeki yamalar bittiğinde çevirmeyi düşünebiliriz.
  • Çıkar umarım
  • Kimse zorunda değil tabi ama çeviriyoruz deyip çevirmeyip diğer grupları engellemekte hoş değil.
  • Oyunçeviriye yazıklar olsun diyorum sadece, bende çeviri yapayım o zaman bunların yaptıgı işse, ben ingilizce bilmiyorum ama açarım bir konu çeviri yüzdesini %1 yapayım belki ilerde ingilizce ögrenirsem güncellerim konuyu
  • artık birisi şu işe el atmalı böyle müthiş bir oyunun türkçe yamasını hiçbiri çıkartmıyormu oyun çeviriyi boşverin yapamıyorlar
  • Sonra hesap sorunca;;; boz bo oso gonollo yopoyoroz yapma böyle gönüllü felan. Senin yüzünden bu işi hakkıyla yapıcak kişilerin önünü kesiyorsun.
  • Her hafta güncellenecek yazdığında şüphelenmiştim zaten.
    Hala duruyor o yazı.
  • Oyunçeviri kendini tatmin etmek için ve bir o kadar küfür yemek için oluşan bir organizasyon.

• nuwanda87 kullanıcısına yanıt
    Senin ne haddine bunları söylemek? Görende diyecek adamlara para vermiş sanacak. O kadar kolaysa sen yap o zaman. Böyle sallaamak çok kolay tabii, başka işiniz yok.
  • noche34 kullanıcısına yanıt
    Turşu canın mı sıkıldı kaç ay sonra cevap vermek!

Aklına ilk gelen mevzu para. Yürü git..

• http://seckinsefadurasi.com/tr/ceviri_rise_of_the_tomb_raider_turkce_yama_yuzde_75.htm

buradaki arkadaş yamayı yapmış. isteyen indirsin. oyunçeviriyede bu girsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

http://seckinsefadurasi.com/tr/ceviri_rise_of_the_tomb_raider_turkce_yama_yuzde_75.htm

Adamın;
    Çeviri Bilgileri

Çeviriye Başlangıç Tarihi: 06/11/16

%75 Çeviri Yayınlama Tarihi: 22/11/16

%100 Çeviri Yayınlanma Tarihi: -Kontrol Sonrası-

Tahmini Tarih: 30/01/17 - Mümkün olduğunca daha erken

Son Kontrol: %85

Çeviri Yüzdesi: %100

Son güncelleme: 17.01.2017 - 10:10

Helal olsun valla. t-ne zaman koymuş farketmemişiz.diğer nusubetler senesi geçti hala kontrol ediyorlar.kaç kişi çevirdi ne kadar zamanda,ne kadar zamanda da kontrol ediyorlar..

• Oyun çeviriye ben de çok sövüyorum. Yama yapmak neden bu kadar zor diye sorarsın. İşte prof. değiliz sosyal hayatımız var, para kazanmıyoruz, gönüllülük üzerine yapıyoruz kafamıza göre yaparız tarzı cevaplar alırsın. Para verelim deriz onu da kabul etmezler. Öyle 1 - 2 sene bekletip seni bi yaşlandırırlar.

...ama çıkardıkları yamalar güzel oluyor o ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

http://seckinsefadurasi.com/tr/ceviri_rise_of_the_tomb_raider_turkce_yama_yuzde_75.htm

bu arkadaş yamayı yaptıysa oyunceviride birkaç güne çıkarır.kendilerine bi rakip oldumu ellerini hızlandırırlar.

• Oyun ceviri Cevirmenlerine Kızmayin Arkadaşlar.Evet Eski cabalari Yok Artik.. Malum Kırılganlar.. Sayenizde :) Onlara Hakk veriyorum.. Boş zamanlarini Cevirmekle Gömmekle ugraşsinlar.. Yetiştiremeyince 2 dünya Laf yesinler.. İştahmi birakiyorsunuz adamlarin.. sonra Artik..3 saatlik zamanlarini 1 saat'e düşürüyorlar.. Yaparlar Hakkidir. Adamlar Yapinca Kahraman yapmayinca Sövmek ? Cok Mantiksiz Konusuyorsunuz. Evet Zaman Ziyadesiyle Uzadi.
    İNŞALLAH Şeckin'in Paylaşacagi Ana Denk Gelmez... Burdanda Bir Mesaj verilmez...
  • Seçkinin yama %100 olarak cikarsa onu kuracagim yada hangisini once cikarsa iki tarafta güzel is yapiyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.