Şimdi Ara

Riotun 50.000 Kutusuyla İlgili Satış Politikası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Virgülü Noktalama işaretlerinden çıkardılar mı ? Bunu baştan sona kimse okumaz Okuyanada helal olsun.

dizi programlama dizini
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

okuyan alıntılasın 400rp vercem

Okudum,helal kankaları ve 400 rpyi alayım
  • Durumumuz yoktu okuyamadım
  • lole para veren mi var la. knighta verirdik zamanında
  • Eğlence olduğunu unutmayın.Ayrıca bu kutu işlemi sadece Tr sunucusuna özel diye biliyorum.Diğer sunucularda göremedim.
  • Bunu okuyan herkese soyluyorum, bu oyunu profesyonel olarak oynamadiginiz surece sallayin gitsin. Eglencenize bakin elo kasicam diye asosyal bir insana donusmeyin. Ozellikle universite liseye gidenler mumkunse haftaici acmasin bile. Cuma cumartesi pazar abartilmadan oynanabilir.
    Bu oyun gercekten bende bagimlilik yapti ilk hamleyi yazin 2 ay oynamayarak yaptim. Sonra geri dondum tabiki :/. Bu lanet oyun yuzunden asiri agresif bir insana donustum, oyun sirasinda anakine bile donusebiliyordum. Siz siz olun bunun bir oyun oldugunu unutmayin, berbat takiminiza soverek, oyunda flame yaparak ve kufur ederek hicbir yere gelemezsiniz. Geriye kalan siz ve siniriniz. O kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar okusam yüksek lisansımı yapardım
  • Okudum benden de bi tavsiye. Su hayatta eglence islerine kimsenin burnunu sokmamasi gerek. Herkesin aktivite anlayisi farkli ve saygi duymak sart. Film izlemeyi sahsen sevmem ve ihtiyac olarak gormem. Filmin bana saglayacagi faydadan cok iyi vakit gecirmeme bakarim. Oyun bunu sagliyorsa fazla kurcalamaua gerek yok. Egleniyorsan olay bitmistir.

• günde 3 4 oyun atıyorum bazen 5 6 oluyo bazen 1e 2ye düşüyo ve bu kadar oynadıktan sonra cidden oynanılmaz bi hale geliyo feedarlarmı afklarmı dersin herşeye küfür edenleri 4.pickdeki adama mid salmadım diye jungle alıp maviye gelince gidicekmiş gibi yapıp çarp atan sonrada kaybetetik diye ağlayan küfür eden veletlermi dersin cidden oynuyucak bi havası kalmıyo oyunun günde 6 7 oyundan fazla atanlar ya bunlar gibi feedarlar küfürbazlar veletlerdir yada psikolojisi bozuk kafayı oyunla bozmuş tiplerdir yada westte vs oynayıp aşırı yüksek elosu olan ve asosyel olan tiplerdir
  • Helal be dia5

• Özet yok mu

• Bir oyunun size ne katmasini bekliyorsunuz anlamiyorum ki adi ustunde bilgisayar oyunu 3 yil zaman gecirip fizik kimya ogretecek hali yok yani. Cok fazla kasmayin zevkine oynayon gitsin.

• Csb,İrelia sadece kod olamaz

• bu oyuna bağımlı olanları anlamak güç. üst üste 2 oyun kaybedince oynamıyorum o gün. kaybetmesem de max 4 oyun çöp oyun çünkim.
  • Oynarken zevk alıyor musun? Benim için bu sorunun cevabı evet. Siz de alıyorsanız oynayın, güzel bir oyun oluşturmuşlar. Sosyal bir biçimde oynamak ise en zevkli kısmı zaten. Ne kadar zaman ayıracaģınızı kestiremiyorsanız o sizin sorununuz

• konu leş değmez yazmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.Vasquez -- 13 Aralık 2015; 12:24:50 >
  • hepsini okudum ve oyuna günde max 3 saatimi ayırdım arada gece girip 1 maç attım ve kutu aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeffrey Dahmer -- 13 Aralık 2015; 13:18:24 >
  • buna kutu gelmemiş ona yanıyo

şaka bir yana herkesin kendi tercihi sen nasıl 2 yıl aktif oynadım daha sonra farkına vardım diyosan bu oyunu günde 24 saat oynayanların kendi anlaması gereken şey
  • ne alakası var birader senin oynadığın her şey bir görselliğe sahip, kodlarla alakası olması herkesin kodlarla ilgilendiği anlamına gelmez.

matrixi yeni mi izledin naptın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wisrty -- 13 Aralık 2015; 16:00:53 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.