Şimdi Ara

Riot Games Türkiyeyi Nasıl Şikayet Edebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şikayet ettiğim oyuncular aylardır oyun atıyor düzenli olarak Muhammet Allah Atatürk demeyip küfür edenler, Troller, Oyun başlar başlamaz feedlemeler, Blue vermedi diye ağlayıp ağlayıp ölenler. Lütfen bıktım artık bu insanların ellerini kollarını sallayıp gezmesinden. Adam ne olacak sanki deyip inadına yaptığı şeyi yapıyor. Banlanmayacak ne olsa demi gider ana avratta söver istediği gibi de feedler kim karışabilir? Yeter artık bu insanları nereye nasıl şikayet edebiliriz. Lütfen yardımcı olur musunuz artık böyle saçmalıklarla uğraşmak istemiyorum. Support ekibi bile artık copy paste yapıyor. Adam şikayet ediyorum biri diyor ki

quote:

Merhaba Murat40,

Öncelikle, benim de bir oyuncu olduğumu ve durumunu çok iyi anladığımı bilmeni istiyorum. Oyunu zehir eden kişilere rastladığında, bu konuya hemen müdahale edilmesini istemen çok normal. Dolayısıyla rapor sisteminin verimli çalışmadığını düşünmen çok doğal, ancak rapor sistemimizin çalıştığından emin olabilirsin.

Bugüne kadar verilen neredeyse tüm cezalarda, rapor sistemi asıl veri olarak kullanıldı. Her rapor, oyuncunun hesap siciline kayıt ediliyor ve bu kayıtlardan yola çıkarak da gerekli yaptırımlar uygulanıyor. Fakat, senin de tahmin edebileceğin gibi, süreç biraz zaman alabiliyor. Dolayısıyla bugün raporladığın oyuncunun gerekli işlemlere tabi olması, beklediğinden biraz daha uzun sürebilir. Yine de, bu zamana aldırış etmeden, elinden geldiğince adil olarak raporlama yapmaya devam etmelisin. Bunun yanında, raporlarının en verimli şekilde incelenmesi için de sadece gerçekten hak eden oyuncuları rapor etmeye dikkat etmelisin!

Eğer raporlama sistemi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve Adalet Meydanları’ndaki “adaletin” sağlanmasına daha fazla destek olmak istersen, lütfen aşağıdaki bağlantıya göz at:
    https://support.leagueoflegends.com/entries/26082049-Raporlama-Sistemi?locale=88

Bu konuda veya aklına takılan başka konularda bana tekrar yazabilirsin! Hassasiyetin için tekrar teşekkür ederim!

" Rahatlık Zayıflıktır ve Amansız Öfke Yenilgi Getirir "

Wukilll
    Riot Games Oyuncu Destek

Diğeri de

quote:

Merhaba Murat40,

Öncelikle, benim de bir oyuncu olduğumu ve durumunu çok iyi anladığımı bilmeni istiyorum. Oyunu zehir eden kişilere rastladığında, bu konuya hemen müdahale edilmesini istemen çok normal. Dolayısıyla rapor sisteminin verimli çalışmadığını düşünmen çok doğal, ancak rapor sistemimizin çalıştığından emin olabilirsin.

Bugüne kadar verilen neredeyse tüm cezalarda, rapor sistemi asıl veri olarak kullanıldı. Her rapor, oyuncunun hesap siciline kayıt ediliyor ve bu kayıtlardan yola çıkarak da gerekli yaptırımlar uygulanıyor. Fakat, senin de tahmin edebileceğin gibi, süreç biraz zaman alabiliyor. Dolayısıyla bugün raporladığın oyuncunun gerekli işlemlere tabi olması, beklediğinden biraz daha uzun sürebilir. Yine de, bu zamana aldırış etmeden, elinden geldiğince adil olarak raporlama yapmaya devam etmelisin. Bunun yanında, raporlarının en verimli şekilde incelenmesi için de sadece gerçekten hak eden oyuncuları rapor etmeye dikkat etmelisin!

Eğer raporlama sistemi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve Adalet Meydanları’ndaki “adaletin” sağlanmasına daha fazla destek olmak istersen, lütfen aşağıdaki bağlantıya göz at:
    https://support.leagueoflegends.com/entries/26082049-Raporlama-Sistemi?locale=88

Bu konuda veya aklına takılan başka konularda bana tekrar yazabilirsin! Hassasiyetin için tekrar teşekkür ederim!

TheForceBeWithUs
    Riot Games Oyuncu Destek

Ya bot gibi cevap yazıyorlar bu insanların amacı ilgilenmek değiş başlarından savuşturmak. İş yapıyoruz demek.

• Belirli kurallar var. O kurallara göre hareket etmek zorundalar. Küfür etti diye adamı banlasalar, ragequit attı diye banlasar ohoo oyunda oyuncu kalmaz
  • belki ingilizce olarak sikayette bulunursan turk olmayan birisi ilgilenir ve sikayet etmis olursun ama birseyin degisecegini sanmıyorum turkiyede henuz gelismis degil moba turu oyun o yuzden yaptırımlarda yok acıkcası tr de deneme server ı gibi geliyor bana alısma sureci olacaktır daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Belirli kurallar var. O kurallara göre hareket etmek zorundalar. Küfür etti diye adamı banlasalar, ragequit attı diye banlasar ohoo oyunda oyuncu kalmaz

Belli kurallar var diye bu adamlar benim gözümün önünde bu oyunu zehir etmek zorunda mı? Bu işlerin prosedürü yok mudur 3 gün 7 gün 30 gün sonra perma diye kardeşim? Niye bize zehir oluyor bu oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiiroi Senkou

belki ingilizce olarak sikayette bulunursan turk olmayan birisi ilgilenir ve sikayet etmis olursun ama birseyin degisecegini sanmıyorum turkiyede henuz gelismis degil moba turu oyun o yuzden yaptırımlarda yok acıkcası tr de deneme server ı gibi geliyor bana alısma sureci olacaktır daha

Direkt olarak Riot Games ile nasıl iletişim kurabilirim acaba? Gerekirse İngilizce şikayette bulunuruz.
  • Tr de bişey olmaz da diğer serverlarda direkt basarlar banı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En azından 3 gün ban, 7 gün ban gibi uyarı amaçlı cezalar olmalı, bi adamın bilerek feedlediğini gösteren fotoğraflar, videolar attığımız takdirde bunları uygulasalar bak bakayım bidaha oluyormu. Daha dün adam lanede ard arda 2 defa öldü ve bırak ya dedi direk çıktı, bunları videolu olarak atsak ilgilenseler bi..
  • Server geçimlerinide kapamislar.Hata var diye 3 defa ayni mesaji gonderdiler ve hemen ilgileniyoruz dediler.RESMEN TIKTILAR BİZİ SERVERE.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beistrich

En azından 3 gün ban, 7 gün ban gibi uyarı amaçlı cezalar olmalı, bi adamın bilerek feedlediğini gösteren fotoğraflar, videolar attığımız takdirde bunları uygulasalar bak bakayım bidaha oluyormu. Daha dün adam lanede ard arda 2 defa öldü ve bırak ya dedi direk çıktı, bunları videolu olarak atsak ilgilenseler bi..

Diyorum ya olması gereken bu. Gerçekten bunu bir yapsalar. Ya bu adamların bundan daha önemli bir işi yok. Yemin ederim bundan daha önemli bir işi yok. Gerçekten perma atamıyosan caydırıcı cezalar vereceksin. Öyle chat ban falan değil. 3 gün banlayacaksın kekeyi sonrakinin 7 gün olduğunu bilecek ya o boku yiyemeyecek bir daha
  • Geçen yaz 1 kere ban yemiştim sürekli oyundan ayrıldığım için. Fakat sonra hiç ban olayı olmadı. Onlarda boşladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTaze

Geçen yaz 1 kere ban yemiştim sürekli oyundan ayrıldığım için. Fakat sonra hiç ban olayı olmadı. Onlarda boşladı.

• Ben daha olumsuz davranıştan, küfürden, feedlemekten ban yiyen görmedim. Sadece Leaverbuster otomatik ban sistemi var oyunda onun dışında hiçbir hesap kapatılmıyor. Ya da sadece Elmas ve Challangerlar ile ilgileniliyor bilemiyorum.

Ben de kaç kere yolladım şikayet onlarca fotoğraf ile hiçbir olumlu dönüş olmadı yukarıdaki cevabın birebir aynısı bana da geldi.
  • Her kufur edeni banlasalar adam kalmaz tr de , bi de tr de banlanma diye bisi yok diye biliyorum , tr de banlanan var mi ?

• ya ben gold um ve 35.ci kişi olarak görünüyor zaten bunun çeyreği oyunda haftada 1 2 defa aktif olsa toplasan 8000 9000 kişi online oluyor onlarıda banlasa kaç kişi ile oyun döncek ozman varya oyun bi oyun bulmak için 30 dk beklersin
  • Herkese ban falan atsınlar demiyorum anlamıyor musunuz?
  • iti ite mi şikayet edicen derler
  • riotu riota sikayet etmeye calısan bir kişi daha...............
  • quote:

Orijinalden alıntı: GetadakiAdam

riotu riota sikayet etmeye calısan bir kişi daha...............

Türkiyeyi işlerini doğru düzgün yapmadığı için şirketin bizzat kendisine şikayet etmek kadar doğal ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

quote:

Türkiyeyi işlerini doğru düzgün yapmadığı için şirketin bizzat kendisine şikayet etmek kadar doğal ne olabilir?

hll knk şirket kapancank riot tr nin basına sen gecicen duzelt herseyi koc
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

quote:

hll knk şirket kapancank riot tr nin basına sen gecicen duzelt herseyi koc

Sen memnun musun bu oyunu böyle oynamaktan? Nasıl insanlarsınız siz. Sesinizi çıkarmadıkça koyundan ne farkınız kalıcak? Bu sadece oyunla ilgili de değil ki psikolojiniz böyle.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.