Şimdi Ara

Riekerink'in İstifa Tepkilerine Verdiği Yanıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tabii ki çok kötü bir sonuç. Ligin kaderini etkileyebilecek maçlardan biriydi. Ne yazık ki kaybettik.

Özellikle ilk yarıdaki performansımıza baktığımızda arzu ve agresiflik eksikti. Diğer rakiplerimizin aldığı sonuçlardan dolayı bir baskı mı oldu üzerimizde bilmiyorum ama bizim göstermemiz gereken agresifliği rakibimiz Kayseri gösterdi.

Boy anlamında sıkıntıları olan bir takımız. Çok uzun değiliz. Bu da belki serbest vuruştan yediğimiz gollerde etkilidir.

35 senedir bu işin içindeyim. Tepkiler normal. Kötü zamanlarda bunlar olabilir, alışığım.

Kaynak

• kimse dememiş mi önemli olan boy değil işlevi diye.
  • Bu adamın gram suçu yok. Varsa da şudur; kendi kapasiteni aşan işe bulaşmak.
  • Adam 35 senedir işin içindeyim bu tepkilere alışığım demiş allah aşkına nerde alışmız onuda söylesinde bizde bilelim bizden önce bilmediğimiz bi barcelona dortmund bir kariyerimi var.
  • Yahu Riekerink'e niye tepki verelim, adam hayatının piyangosunu yaşıyor ne diye gitsin istifa etsin ? :)

Adam kariyerinin fırsatını bulmuş, ne diyecek ? Ben bir halttan anlamıyorum, şimdide bırakıyorum mu diyecek :)

Altyapı hocasına git bize teknik adam ol dediler :)
  • Susuz portakal
  • En komiği de 35 senedir bu işin içinde oldu. Sanırsın, R.Madrid, Barca'yı, Liverpool'u filan çalıştırdı.

Kısaca, kovulmadan gitmem diyor.. Bu saatten sonra 2 lig, 3 lig'den teklif gelirse belki gider..
  • Alışığım derken?
  • Riekerink stajını bizde yapıyor, Löw gibi olacak arkasından bakacağız.

Bu adamı takımda tutalım ama bu seneyi heba etmemek içinde sene sonuna kadar takıma en azından hırs, kazanma azmi kısaca gaz verecek bir TD bulmalıyız.

Tam Yılmaz Vural'ın istediği ortam. Peşin ücret yok 50 bin TL maaş, takım şampiyon olursa 1 milyon yuro

• Riekerink'e tepki normaldir kendini Galatasaray için ne kadar geliştirmiş? Esas yönetim suçludur ama Rİekerinkte öğrenemedin mi be kardeşim kimi alıp kimi çıkaracağını. Alt yapı hocasısın tamam anladıkta Şu takıma duran top çalıştır 12. kafa golünü yedin insaf. Alt yapıya bunları çalıştırsan çocuklar A2 ye çıkamadan amatör takımlara transfer olurlar nasıl futbolcu yetiştireceksin bu hocalıkla?
  • Boy problemi varken neden alınan adam eldeki stoperlerden daha kısa olan ahmet çalık?
    sizce ahmeti aldıran yönetim mi riekerink mi? suçlu kim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.