Şimdi Ara

Rıdvan Dilmen ve Arda Turan Referandumda EVET diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.371
Cevap
4
Favori
51.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ünlüler referandum da EVET propagandası yapmaya başladı birbirlerine seslenerek arkadaşlarından da destek vermesini istiyorlar Burak Yılmaz ve Murat Boz'da destek verdi

Rıdvan Dilmen

https://mobile.twitter.com/RidvanDilmen07/status/823952018113003520

Arda Turan

https://mobile.twitter.com/ArdaTuran/status/823955851027353601

Burak Yılmaz

https://mobile.twitter.com/yilmazburak17/status/823961463769284608

Murat Boz sonradan gizledi (geri açmış )

https://mobile.twitter.com/MuratBoz/status/823973625791475712

Ersin Düzen

https://mobile.twitter.com/ersinduzen/status/823977000310292480

Ahmet Çakar

https://mobile.twitter.com/ahmetcakar1/status/823990317884047361

Çözüm sürecinde dönemin başbakanı recep tayyip erdoğan'ın da bulunduğu açılış töreninde kürt şarkıcı şivan parwey'le beraber sahnede megri megri türküsünü söyleyen İbrahim Tatlıses'ten de destek geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marco Luigi -- 27 Ocak 2017; 11:16:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HAYIR diyecekler vatan haini ve pkk lı mı oldu şimdi?

Bak ben nasıl pkk lı nasıl olunur anlatayım ama iyi dinle (oku)

- Bebek katiline "SAYIN ABDULLAH ÖCALAN" ve kahraman şehitlerimizden "KELLE" diye bahsedersen, (Recep Tayyip Erdoğan, yıl 2000)

- pkk lı teröristleri davul ve zurnalar eşliğinde karşılarsan (yıl 2009, Habur sınır kapısı, karşılayan AKP ekibi)

- Oslo'da ve Dolmabahçe'de teröristle aynı masaya oturup pazarlık yaparsan (yıl 2009, görüşenler pkk ve MİT)

- MİT müsteşarı olarak bebek katılının ayağına İmralı adasına gidip pazarlık yaparsan (2014, Hakan Fidan)

- Geberen pkk lı bir terörist için yazılan megri megri türküsü okunurken gözyaşı dökersen (Emine Erdoğan, Bülent Arınç, yıl 2013)

- pkk için "pkk TERÖR ÖRGÜTÜ DEĞİLDİR, ÖZGÜRLÜK HAREKETİR" dersen (yıl 2015, AKP Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu)

- Kürdistan lafını ağzına ilk TC Başbakanı (RTE, yıl 2013)

- Sırf oy alabilmek için vatanı satmaya kalkarsan (7 Haziran seçimlerinde pkk lı avukatı AKP milletvekili adayı yaparsan)

- İktidar olabilmek için pkk ile ortaklık yapmak (Karayılan AKP'nin iktidar olmasında Kürtlerin mücadelesinin büyük payı olduğunu belirtti, yıl 2013)

- "İmralı ile görüşme yapan ŞEREFSİZDİR" deyip daha aradan 2 ay geçmeden "EVET GÖRÜŞTÜK" dersen.

- AKP olarak seçim afişine bebek katili apo'nun resmini koyup altına "artık bana saygı duyan başbakanım var" diye yazarsan

- Bak burayı iyi oku şimdi. Vatan hainliğinin kendi ağzıyla itirafıdır. "Erdoğan: Valilere 'Üzerlerine Gitmeyin' Talimatı Verdik, Silahlar O Zaman Geldi, 2016)

Şimdi yukarıdakileri yapan AKP'liler vatansever oluyor ama ben HAYIR dediğim için vatan haini ve pkk lı oluyorum. Bak bakalım kim pkk lıymış?

AKLIMIZLA DALGA GEÇMEYİN, HER ŞEY MEYDANDA.

Eğer isterseniz aynı şekilde yer, mekan, tarih ve kişi adı vererek fetö örgütüne ne kadar yardım ve yataklık yaptığınızı yazarım, utanırsınız. Aaa pardon siz kandırılmıştınız değil mi?
  • Rıdvan lakabının hakkını vermiş. Federasyon baskanligi icin ben de varim

• fetöcu hesaplarda genelde evet diyor. Oyun yapıyorlar diyeceğim ama baya baya nedenleri ile yazmışlar.. Enteresan..
  • Şeytana uymayın
  • Buna karşılık gelmesi gerek, muhalif sanatçılar aslında daha çok.
  • Birisi topçu birisi popçu... Senede milyon dolarlar kazanıyorlar, afedersiniz Burak Yılmaz Çin'de kçının üstüne ceviz kırıyor... Gelip bana akıl vermesin gitsin kendini yere atsın yada önündeki topa vursun.

Rıdvan zaten Tff başkanı olacak onu anladık...
  • Arda evet diyerek Fifa başkanlığı veya Uefa başkanlığı düşünüyor olabilir.Hiç olmadı Barcelona'da başkanlık..
  • Rıdvan Dilmen ve Arda Turan Referandumda EVET diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thenemne1 -- 27 Ocak 2017; 11:22:34 >
  • Sanatcisi futbolcu olan ulkeden daha fazlasini beklemek guc

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

Buna karşılık gelmesi gerek, muhalif sanatçılar aslında daha çok.

Muhaledet edenler fetöcu veya başka bir nedenle içeri atılır. Kimse iş vermez devir saltanatlık devri, padişahın bir emrine bakar.
  • Beyefendiler rahat, o yüzden rahat rahat konuşuyor. Takmamak lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rıdvan'ın Federasyon başkanı olmasını isterdim ama bu yollara girmeyecektin Rıdvan. RTE fikirlerin yetmez başka şeyler de yapman lazım demiş galiba ya da kendisini garantiye almak istiyor.
  • en guzelide yarın bişeyler yanlış giderse"kandırıldık"diyebilecek olmaları.
  • O kadar samimiyetsizler ki Türkiye'deki en samimiyetsiz hitap olan ve belli güruhun tescili altındaki "kardeşim" kelimesini kullanıyorlar. O "kardeşim" dediğin yeri geldiğinde seni kandırıyor.

• Oooo buyuk fikir adamlari...... Kesinlikle evet atmaliyim(!!!!)

• Şaşırdıkmı? Tabi ki HAYIR...

• Haluk Levent hayır diyeceğini açıkladı :)
  • İyi de Bİ-ZE-NE! Herkes kendi çıkarına göre davranıyor zaten. Ne yani Arda, Rıdvan evet dedi diye biz de mi evet diyeceğiz? Onlar yalakaysa biz de mi yalaka olalım? Kendi aklımız var çok şükür. Başkalarının manipülasyonuna ihtiyacımız yok.

• Para tatlı gelmiştir. Karakterini paraya satanlar , ilerde vatanını satar.

• Rıdvan Dilmen'in lakabı boşuna '' şeytan '' değilmiş.

Zaten Arda Turan ve Burak Yılmaz'ı Galatasaray'lı olmama rağmen hiç sevmemiştim şu zamana kadar. Beni haklı çıkardılar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.