Şimdi Ara

Rıdvan Dilmen ve Arda Turan Referandumda EVET diyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.372
Cevap
4
Favori
51.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsinin ortak noktası acunun kankaları olması, bu fanatik galatasaraylı olarak arda bitmiştir benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parola18

Başkanlık sistemine karşı çıkan güruh, diktatörlük geliyooor diyen güruh...

Adamlar tercihlerini söylüyor ne bu şiddet bu celal. Şu an sizin yaptığınızda karşı çıktığınız diktatörlükten başka bir cacık değil. Katılırsın katılmazsın ama en azından saygı duyarsın. Zaten yakında hayırcı sanatçılarda çıkar meydaane. Üstelik evetçilerden en az 3 kat daha fazlası çıkar. Bu seferde evetçiler başlar bozuk plak gibi burda yorum yazmaya. Kendi kendinizin özgürlüğünü kısıtlıyorsunuz böyle yaparak. Bırakın isteyen fikrini söylesin.

Bazi insanlar ozgurce fikirlerini soyleyebiliyor ama bazi insanlar o fikirleri ozgurce elestiremiyor ne yazik ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şivan Perver ne diyecek?

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    Çok iyi özetledin hocam iki tarafta bundan kurtulsa türkiye level atlar.

• Barselona oynayıp orda gezip evet atmak kolay. Ülkeye birşey olsa kaçıp kendini kurtarır hepsi. Bizim burdaki asgari ücreti grubuna olan olur. Gerçi banane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda rıdvanın beyin ölümü gerçekleşti :)
  • parasi olana koymaz gecim derdi arda turan ve ridvan dilmen siyasetin icinde ama murat boz ne alaka ilginc

• Rıdvan şimdi şeytan oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: İl teber

Bir iki kasa soda getirin buraya bakem adamlar hazimsizlktan catlayacak nerdeyse.. size ne kardeşim isteyen evet der isteyen Hayır der ve bunun propagandasıni yapar. Tiplere bak.

İsteyen propagandasını yapiyorsa bunlar da yapar kardeşim

http://www.birgun.net/haber-detay/vapurda-hayir-sarkisi-soyleyen-genclere-gozaltiyi-yolcular-engelledi-144395.html

• Kimimiz evet der kimimiz hayır..size ne ve bize ne. sonra demokrasi dersiniz saygı dersiniz ..evet diyene hakaret hayır diyene hakaret ..oh ne güzel saygı..

• Ben destekliyorum bu tür şeyleri, herkesin safını belli etmesi gereken noktadayız.

Kime karşı cephe alacağımızı da bilelim.

İşe tv8 kanalını silmekle başlıyorum.

• Rıdvan Dilmen ve Arda Turan Referandumda EVET diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Bir iki kasa soda getirin buraya bakem adamlar hazimsizlktan catlayacak nerdeyse.. size ne kardeşim isteyen evet der isteyen Hayır der ve bunun propagandasıni yapar. Tiplere bak.

http://www.birgun.net/haber-detay/vapurda-hayir-sarkisi-soyleyen-genclere-gozaltiyi-yolcular-engelledi-144395.html

Yapsın ,kanunlara aykırı olmayan her eylem yapılır. Ayrıca bu tuvalet kağıdı pacavrasini bir daha bana kaynak diye getirme. Haber fark etmez başka kaynak olabilir.

• Zaten sevmem bana ne.

Meltem Cumbul

Rıdvan Dilmen ve Arda Turan Referandumda EVET diyor

https://twitter.com/MCumbulOfficial/status/823980609202700289

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LittleThings

quote:

Yapsın ,kanunlara aykırı olmayan her eylem yapılır. Ayrıca bu tuvalet kağıdı pacavrasini bir daha bana kaynak diye getirme. Haber fark etmez başka kaynak olabilir.

Yenisafak var ister misin? yada akit
  • İsteyen istediğini söylesin. Bunun dışında ben şahsen Rıdvan gibi, Arda gibi toplumda bir antipati yaratmış, bu sistemin Türkiye'yi nasıl daha güçlü hale getirebileceğini sorsak cevap veremeyecek insanlarla aynı fikirde olsam kendi kendimi sorgulardım.

Bunlar oturdukları yerden milyonlar kazanan insanlar. Bir takım dostları sayesinde bir telefonla istediklerini yaptırtan, ülkede örnek sporcu olamamış, bir karışıklık olsa paralarıyla, özel jetleriyle bu ülkede bizi bırakacak insanlar bunlar. Dün Hakan Şükür, bugün Rıdvan.
  • Herkese sıvacı diyordu baş sıvacı Ahmet Çakarmış. Yazıklar olsun.

• Bu ülkede hep ezilen gariban oldu adamlar catur cutur parasını yiyor arda denen koca kafalı terorist sakallıyıda anlamıyorum ispanyadan buraya karışıyor onlara hava hoş programını alır parasını yer maçını oynar parasını yer savaş olursa parasını kullanır kaçar olan bizim gibilere olur kendilerine oy hakkı bile verilmemeli evet diyorlarsa bile kendilerine saklasınlar
  • Bu adamların söylemesiyle referandumda Hayır diyecek adam Evet demez diye düşünüyorum. Zaten referandumdan Evet çıkarsa Arda'ymış, Rıdvan'mış geçeceksin, halk seçimini yapmış demektir ve başına geleceklerden de sorumludur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.