Şimdi Ara

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2 (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
628
Cevap
24
Favori
27.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naziler olmazsa olmaz aslinda insanogluna gonderme var. Evrimsel surecte nasil bu kadar aptal olabildik de Nazi gibi olusumlar cikti diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon bittikten sonra baştan izlerim bu sezonu, gerçekten çok iyi bir sezon.
  • sizce altyazılı mı izleyeyim yoksa dublaj mı? bazı animasyon serilerine güzel dublaj yapılıyor. netflix'in dublajı nasıldır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NG Ç.

sizce altyazılı mı izleyeyim yoksa dublaj mı? bazı animasyon serilerine güzel dublaj yapılıyor. netflix'in dublajı nasıldır acaba?
    Uçak bölümünün dublajlı halini izlemiştim harbiden güzeldi Rick'in seslendirmeni ama mümkünse orjinal dilinde izleyin tepkiler duygular daha iyi anlaşılıyor.
  •  Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Bu sezonu da çift dikiş gideceğiz anlaşılan. Ya zaten 20 dakikalık bölümler olmasına rağmen bir sürü detayı içinde barındırıyor, tek izleme tamamını kavramak için yetmiyor. Black Mirror ve bu, bence üzerine baya okunup, yazılacak, tekrar, tekrar izlenip kafa yorulacak işler yapıyor

• Spider-Man S kullanıcısına yanıt
    O kadar hızlı akıyor ki bu detayları görenlere helal olsun.
  • ilk defa animasyon dizisi izledim şuan 2 sezondayım muhteşem ötesiymiş bu dizi bu rick adamım yaa özelilkle morty arabaya dönüşmesi yıkıldım yeridir.
  • 4. sezon leş ötesi. Zorlama göndermeler vs vs. Eski tadı yok

• 4. Sezon dublajda sansür var. Bütün zevkim gitti 😑

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

4. Sezon dublajda sansür var. Bütün zevkim gitti 😑
    Zevkin gitmesi için sansüre gerek kalmamış zaten dublaj izliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Zevkin gitmesi için sansüre gerek kalmamış zaten dublaj izliyorsunuz.

Alıntıları Göster
    Tamam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Tamam.

Alıntıları Göster
    Zevk meselesi tabii ama bu diğer animasyonlar gibi değil ki, adamın kendine has bir konuşma tarzı var. Dublajsız versiyonu çok daha iyi.
  • Harika bir sezon olduğunu düşünüyorum her ne kadar bizleri bölüm sayısı açısından tatmin etmese de. N'apalım bize de daha sonra tekrar izlemek düşer.
  • Cok ayrintilar var, hepsini yakalamak mumkun degil.
    Daha iyisi yapilamaz.
  • 4. sezon diğer sezonlardan daha iyi bence. Bana göre önceki sezonlar daha abartılıydı.
  • Ben beğendim yine ama 3. ve 2. sezonun altında kaldı bence bu sezon

• Neredeyse her sahnesinde gerçek hayatta yaşananlara dair bir gönderme bulunan başarılı bir çizgi dizi. Şuanda 2.sezondayım ve 2.sezonun ilk bölümleri, 1.sezonda ki tadı vermedi. Gereksiz, sıkan bölümleri de yok mu? var.

Dizi de ki en önemli detaylardan bir diğeri ise, bölüm sürelerinin kısa olması ve her yaşanan olayın 20 dakika sonra -genellikle- trajikomik bir şekilde bir şeye bağlanıp bölümün bitmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 3 Ocak 2020; 18:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Galeride gördüm gözümden kaçmış.

Rick and Morty (2013) | IMDB:9.2

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.