Şimdi Ara

Returnal [PS5 ANA KONU] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
18
Favori
36.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 4 bölüm yayında..5 ve 6 yolda(upload oluyor).Arz Ederim... Sıfır ölümle 4.bioma geldik.Yoksa No Death Challange mı geliyor?:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 9 Mayıs 2021; 12:7:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Chillout C kullanıcısına yanıt
    Sarı enerji duvarlarından bahsediyor iseniz eğer,kılıcı güçlendiren artifact gerekiyor.O artifact'i fabricator'larda bulabilirsiniz.İsmi Melee Enchancer 'dı sanırım

Edit:Blade Balancer artifact'in ismi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 9 Mayıs 2021; 15:9:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, crimsonda consumable health ve astronot için fabrikatör var mı peki yoksa onkar için ruinde mi takılacaz. Bu arada crimson bufflar baya iyimiş
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    Var hocam ,her bölümde var.Merak etmeyin

• 5. ve 6. Bölümler yayında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 9 Mayıs 2021; 15:43:28 >

• Arkadaşlar tek oturuşta nemesis dahil kestim 4. Bioma geldim burada oyun Save alıyordu galiba değil mi ölmeden kapatsam bir şey kaybetmiyorum doğru mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 9 Mayıs 2021; 16:33:23 >
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Aynen kapatabilirsin hocam

• Oyunda özellikle sağlık barı yükseltmelerini yaparsanız pek zorlanmıyorsunuz Ya da ben zorlanmadım hiç ölmeden 4. bölüme kadar geldim birkaç denemeden sonra..

• Arkadaşlar birşey soracağım. Şimdi ilk bossu kestim. Ve ikinci çöl olan bölüme geçtim. Haliye öldük orda. Gene başa döndü ama portal açık olduğu için çöl olan bölüme geçebiliyorum. İlk bossu falan öldürmeye gerek varmı ben direk geçiyorum artık haliye silahlarım falan herşey gidiyor ama ikinci bölümde gene iyi silahlar falan bulunuyor.

• console-master kullanıcısına yanıt

İlk bossu öldürdürünce bi daha gelmiyor. Direkt 2. Biome ya da 1.de güçlenip öyle 2.ye geçebilirsin hocam. Ben de 1.bossu kestim. 2.de öldüm 1. bölümde sağlık ether consumable kasıp 2ye öyle geçeceğim öneririm Returnal [PS5 ANA KONU] 

• Returnal [PS5 ANA KONU]

Madem ölünce baştan başlatıyor oyun.Biz de ölmeyiz o zaman:)Biri senaryo gereği,biri de kendi isteğimle restart yapmam kaynaklı toplamda 3,esasta 1 ölümle tamamladık:)

• Tüm Bölümler kanala yüklendi.İşallah faydalı olur.İyi Seyirler

• spoiler yememek için çok videolara bakmıyorum ama bişeyi merak ettim. göz ucuyla baktığım kadarıyla oyun "taktik maktik yok bam bam bam" gidiyor gibi geldi bana. hikaye, diyalog, npc falan varmı oyunda. bir de neden teyze ya. ilk defa teyzeyle oyanan bir tpsye denk geldim senelerin kaşerlenmiş oyuncusuyum Returnal [PS5 ANA KONU] 

• Bugün ilk crashimi yedim. 25 saat sorunsuz oynamıştım. Önce oyunun sesi tamamen gitti. Daha sonra oyun dondu. Uygulamayı kapat dediğimde kapatma ekranında dondu. 15 saniye güç tuşuna basarak konsolu resetlemem gerekti. Bu kadar korku bana yetti bir süre dokunmam oyuna sildim şu an :) Zaten son boss kalmıştı sonundaydım. Updateden önce hiç sorun yaşamamıştım

• Returnal - Accolades Trailer | PS5

• Benim yaşadığımı biom 6'da başka yaşayanlar da olmuş. Son updatele oluşmuş bir sorun olabilir. Önce ses tamamiyle gidiyor sonra da oyun donuyor. Aynısı bana oldu update sonrası biom 6da

• Oyunun en zor biomu 4 bence yani orada çok öldüm Onun dışında şu kırmızı Lava benzer yerlerin olduğu opsiyonel kapılar var lavların üzerinde nasıl yürüyeceğiz nasıl geçeceğiz bazen dash yapıyorum ama yetmiyor yine içine düşüyorum öyle yerler var ekstra bir ekipman mı gerekiyor Onun için?

• Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    4. Biomda yanlis hatirlamiyorsam lavli biyer var iple karsiya gecip bi alet aliyorsun sonra yuruyebiloyrsun, bende encok 3. Biomda zorlandim bossu gecebilmek icin 4 buyuk can paketi harcadim ustunede astronotu kullandim ucu ucuna gectim,tabi burayi gecene kadar harcadigim zamani hic soylemiyorum:) hemen ardindan 4. Biomu hic olmeden bitirdim,

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.