Şimdi Ara

Returnal [PS5 ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
936
Cevap
17
Favori
36.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sabirsizlikla bekliyorum, yorumlari biraz okudum boslardan bahsediyorlar okadar saattir oynuyorum daha boss goremedik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprak12345

Sabirsizlikla bekliyorum, yorumlari biraz okudum boslardan bahsediyorlar okadar saattir oynuyorum daha boss goremedik :)

Hocam oyun herkese farklı bir oyun tarzi sunuyor. Siz oynayin, ilk bölümde birkac kere ölün, kendi oyun tarzınızı oturtursunuz zaten. Oyunun ilk yarısında 18 kere öldüm, oyunun ikinci yarısında bir kere öldüm ben. Oyuna alışıp kendi tarzınızı oturtunca gerisi geliyor.

• Demon soulsda bukadar olmedim ama elim yavas yavs alisiyor,

• Mesela hepimiz başta kalıcı upgrade eksikliğinden dem vurduk, ağladık:),Hades gibi olsun istedik ama bu oyun Hades değil:)Yani oyun içi bufflar o kadar iyi ki, permanent upgrade eksikliği hissedilmiyor bana kalırsa.Yani oyun adına ne yapılabilir diye düşününce, aklıma ilk Save geliyor tabi ki.Yani oyunun karakterini bozacak ölümden sonra başlamaya yarayacak bir Save sistemi değil tâbi ki bahsettiğim.Makinayı dinlenme moduna mahkum etmeken kurtaracak bir Save sistemi ve tâbi ki pause imkanı.Yine bazı düşmanların çok dengesiz hasarı var (Bkz.dronelar ve kaybolup arkadan melee saldıran arkadaşlar), bunlara bir miktar nerf gelmeli diye düşünüyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Crimson waste e geldikten sonra ölünce nerde uyanıyoruz, ilk bossu hallettikten sonra ilerleme gitmesin diye kapatamıyorum.

Bir de yeni patch yüklediniz mi savelerde sıkıntı oluyor mu?
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    İlk 3 Biome'da ölünce en baştan,4-5-6.biome'da ölünce 4.biome'dan başlıyorsunuz

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Ee hocam geliştirmeler profficiency falan noluyor, bossu yendikten sonra neyi save etti bu şimdi?

Crimson a key ile kestirme mi geçicez yoksa ruin de gelişip öyle mi geçicez yine, çünkü npc ler daha güçlü gibi crimsonun.
  • Chillout C kullanıcısına yanıt
    2.bossu kesmek için kısayol mantıklı.Ancak amaç 3.biomu da gecmekse eğer,temple içine girilmeli ve en azından dörtlü fabricator odası bulunup 1 adet büyük health ve astronot craft edilip ve tabi minimum Level 7 bir Hollowseeker ya da Carbine bulunup 3.biome'a geçilmeli.Çünkü 3. ve 5.Biome bana kalırsa oyunun en sıkıntılı bölgeleri

Anladım hocam teşekkürler
  • Guncelleme gelmis

• Oyunla ilgili taktik ve tavsiye videosu hazırladım. Özellikle İlk Biome'u rahatça geçebilmeniz için. Derlemem de 1 haftamı aldı çünkü çok fazla ıvır zıvır oyunda ve öyle soulslar gibi hazır külliyatları ve wikileri yok. Tamamen orjinal, acılar çekerek öğrendiğim şeylerdir :D

• Returnal [PS5 ANA KONU]
    Tam Çözüm/Rehber ilk bölümü çektim-editledim.Renderlanıyor...Sonra upload.Aksama kanalda hazır olur dostlar Returnal [PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 8 Mayıs 2021; 19:51:51 >

• Dostlar Biome 2 ye geçtim sonunda ama bu hangi silahı kullansam karmaşam bitmedi. Siz 2. Biomede hangi silahı önerirsiniz? Bir de 2. Biome daha uzun geldi. En baştan başlamak yoruyor insanı. Sizin izlediğiniz bir taktik varsa duymayı çok isterim.

• In Flames kullanıcısına yanıt
    Carbine ya da Hallowseeker..

Hangisi daha güçlü emin olamadım carbine daha iyi gibi ama

• MuratB1 M kullanıcısına yanıt

Oyunu oynama imkanım yok ama oturup izledim güzel bir video olmuş, senin gibi birinin aramıza katılmasına sevindim, hosgeldin kardeşim ✋

• emretor23 kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim

• http://https://youtu.be/-AMD_CDp5Ks

Evet arkadaşlar İlk bölüm yayında.Boss savaşı bir sonraki bölümde olacak.Upload halinde şu an 2.bolum Returnal [PS5 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 9 Mayıs 2021; 1:16:27 >

• 2. Biomeye geçerken proficieny, consumable skot gelişimi aynen devam ediyormuş ancak geçtikten sıçonta tekrardan ruine dönemiyoruz.

Bu crimsondaki sarı kapılar nasıl açılıyor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chillout -- 9 Mayıs 2021; 11:53:11 >
  • Son güncelleme sonrası görsellik de sanki biraz iyileşti mi fark eden oldu mu ya da ben hdmi kablomu değiştim ondan oldu bilmiyorum...😄

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.