Şimdi Ara

Retina Ekranlı İpad Mini Ana Konu / Kullanıcı Kulübü (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
32
Favori
60.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: madozz

quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Şu ana kadarki en iyi ios sürümü olmuş ios 12 kesinlikle yükleyin derim.

Hocam iyi olan tarafları neler? Şarj durumu nasıl? Cihaz performansı nasıl?

Alıntıları Göster
    Performans olarak iOS 11’e göre kayda değer iyileşme var. Cihaz baya akıcı durumda. Pil konusunda ise minimal de olsa bir artış gözlemledim diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim ipad mini 2 (retina) wifi üzerinden ios12 güncellemesini kabul etmiyor, kablo ile bilgisayara bağlayıp oradan itunes ile güncellemem gerektiğini söylüyor. Umarım güncellediğime pişman olmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4cz

Performans olarak iOS 11’e göre kayda değer iyileşme var. Cihaz baya akıcı durumda. Pil konusunda ise minimal de olsa bir artış gözlemledim diyebilirim.

Alıntıları Göster
    ben pilinden hala memnunum. 11 yüklü. valla 12 ile daha iyi oldu ise Allah derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun bir zamandan sonra ipad mini2 mi ios9.1 den ios12 ye güncelledim.
    İlk intibam, kasma donma takılma gibi sorunlar yok şimdilik, 9.1 den sonra çok şey değişmiş arayüzde, normalde alttan çektiğim hızlı ayar barı artık sağ üst köşeden bir yerden çıkıyor. Açarker güç butona basarak uyandırsam da cihazı yine de ana ekran tuşuna basmamı istiyor ekranı açmak için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • madozz kullanıcısına yanıt
    Tuşa 2 kere basma olayı yeni değil IOS 11 den beri var niye böyle yaptılarsa çok saçma olmuş zaten tuşlar bozulmak üzere.

IOS 11.4 sürümündeydim batarya zaten kötüydü acaba düzelir mi diye 12 sürümüne yükseltme gafletinde bulundum daha kötü oldu. 1 saat blog yazıları okuyayım Twitter'de gezeyim dedim %30 şarj gitti sanki cayır cayır oyun oynadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi geceler dilerim herkese.
    is yerimde kullanmak icin bir klavyeli kilif ya da klavye alacagim onerebileceginiz cok pahali olmayan bir tavsiyeniz var midir acaba ?

bir de ipad 16 gb olunca birseyleri usb ile aktarmak ve kullanmak istiyorum. bunun icin androiddeki gibi otg kablosu tarzi birsey mi almam gerekir yoksa wireless usb belleklerinden bir tane mi alip kullanabilirim?

simdiden tesekkur ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2jz1993

iyi geceler dilerim herkese.
    is yerimde kullanmak icin bir klavyeli kilif ya da klavye alacagim onerebileceginiz cok pahali olmayan bir tavsiyeniz var midir acaba ?

bir de ipad 16 gb olunca birseyleri usb ile aktarmak ve kullanmak istiyorum. bunun icin androiddeki gibi otg kablosu tarzi birsey mi almam gerekir yoksa wireless usb belleklerinden bir tane mi alip kullanabilirim?

Merhaba, Günümüzde sıfır elden klayveli kılıf bulunması zor gibi. Depolama konusunda ise aşağıdaki linkten bakabilirsiniz
    https://www.hepsiburada.com/usb-bellekler-c-970?filtreler=1635_dp:Apple%E2%82%AC20Lightning

• quote:

Orijinalden alıntı: 2jz1993

iyi geceler dilerim herkese.

hocam
    ben
    https://urun.n11.com/diger/idragon-android-ve-apple-iphone-ireader-micro-sd-kart-okuyucu-P236197543
    bişey aldım bir tarafı apple cihazlara uyuyor diğer tarafı bilgisayara ve içindeki pimi çekince android cihazlara takılıyor.
    istediğin sd cardı takıp kullanabiliyorsun.
    direkt sdcardın içine foto falan çekmene de izin veriyor.

• İpad mini 2 için katlanabilir kapaklı kılıf önerisi olan var mı ? Hiçbir yerde bulamadım

• Ios 12’de cihaz oldukça yavaş menüde gezerken bile takılıyo. Ne yapmak lazım ?

• Batmanlı Betmen kullanıcısına yanıt
    Bende durum aynı maalesef, safari can çekişiyor adeta.
  • merhaba arkadaşlar.
    instagram ve whastsap için mini 2 düşünüyorum ,yakın fiyata air de var.
    büyüklükten başka fark yoktur değilmi?
    mini 2 de instagram ve whastapda sorunsuz kullanabilirmiyiz.
    telefon olarak iphone 7 var.performas farkı çok olurmu bu 2 uygulamada.
    https://www.gittigidiyor.com/tablet/apple-ipad-mini-wi-fi-cellular-4g_spp_1853?id=423509684

buradan alayım diyorum ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1840 -- 20 Nisan 2019; 19:16:49 >
  • 16 gb wifi modeli ikinci el ne kadara gider ? Garantisi bitti

• merhaba arkadaşlar. Dronumda kullanmak için ipad mini lazım. Kumandanın altına rahat uyuyor. Uygun önerebileceğiniz 2. el cihaz varmı acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci07

merhaba arkadaşlar. Dronumda kullanmak için ipad mini lazım. Kumandanın altına rahat uyuyor. Uygun önerebileceğiniz 2. el cihaz varmı acaba.
    sahibindene bakın hocam
    mini 2 mini3 görecektir işinizi.
    bende mini 3 vardı sizin gibi drone sahibi birine satmıştım geçen sene.
  • Arkadaşlar uygun fiyata mini 2 16gb buldum
    Slayt okumak üzerinde kalem ile not almak için kullanmak istiyorum. İdeal midir sizce

• Cihazı alalı 5 sene oluyor ve hala güncelleme geliyor güncel olması iyi hoş da cihazı hantallaştırıyor artık son güncellediğimde şarjını da mahvetti. Şimdi de 12.4.5 güncellemesi gelmiş uyarı çıkıp duruyor, güncelleme almayı engellemenin yolu var mı?

• iPad mini2 ekranını TV ekranına nasıl yansıtabilirim arkadaşlar?

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.