Şimdi Ara

Retina Ekranlı İpad Mini Ana Konu / Kullanıcı Kulübü (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.783
Cevap
32
Favori
61.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Annemlere bu tableti almak istiyorum.

Sadece film ve dizi izlemek için kullanılacaktır. Çok fazla araştırma vaktim yok. Sizce mantıklıd bir seçim midir? Teşekkürler.
  • ayks A kullanıcısına yanıt
    gayet ideal, alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimde uzay grisi renginde 3gb lık modeli mevcut appleın kendi sitesinden almıştım garantisi bitmedi bakmam lazım hicbir sorunu yoktur fakat ihtiyactan dolayı satmaya yeni karar verdim ilanı dahi acmadım acıcam once buraya yazayım dedim en ufak cizik dahi yoktur sureklı kılıfından kullanıldı sıfır ayarında bir tablet almak isteyenlar benimle iletişime geçebilir
  • 32 gb bu arada yanlıs yazmısım kutu sarj aleti aparat kitapcıkları vs mevcuttur kılıf alan arkadasa hediye edilecektir
  • Merhaba arkadaşlar,

iPad mini 2 veya 4 alacağım. Normalde air 2 alacaktım ama o kadar para vermeye gerek duymuyorum. Dışarıda da defter gibi kullanıp not alacağım. O yüzden ele avuca sığması benim için önemli. Mini de karar kıldım ama bu seferde mini 2 mi, mini 4 mü alayım karar veremedim.

Oyunda oynayacağım fakat ağır oyunlar olmayacak kesinlikle. Tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hata yaptık iOS 10 a güncellendik kilit ekranından çıkmak için home tuşuna basmak gerekiyor. İp7 ise Touch ID olduğu icin sıkıntı olmamıştı bunda hiç hoşuma gitmedi 9 a geri dönüş şansı yok herhalde ? :@

• Mustafa kullanıcısına yanıt
    mini2 tavsiye ederim. bende ios 9.3.5 16gb var hafızası neredeyse dolu gayet memnunum kasma yok

• Arkadaşlar merhaba ,
    Ipad'imi lcd tv me bağlamak istiyorum. En ucuz yoldan nasıl hallederim ? Mümkünse link verir misin?
  • crossfire C kullanıcısına yanıt
    Mira cast diye bir cihaz var kablosuz olarak bağlayabilirsiniz. Tvnizde o özellik mevcutta olabilir
  • Tv m lg 42lh7000 çok eski 7 yıllık falan öyle bir özelliğin olduğunu sanmiyorum.

• annemin retina ekranlı minisi var ve babamın ipad airi var. ikisinde de sessize alma tuşu sorunlu. sessize alıyorum cihazı ama ekranda ses açılıyor kapanıyor sessizdeyken ses açık gibi sesler çıkıyor. yazan olmuştur belki ama okuyamadım bütün mesajları. apple'a gidip göstermek mi gerekiyor? ya da ne yapmak lazım?
  • arkadaşlar sahibindende mini 4 ararken temiz mini2 ye denk geldim 4 aylık turktelekomdan alınma 16 gb a7 işlemcili mini 2 yi 750 tl den pazarlıkla 600 tl ye aldım sizce hatamı ettim, fiyat iyimi kısa bi değerlendirme alabilirmiyim?
  • delimavii67 kullanıcısına yanıt
    bence iyi fiyata almışsınız içiniz rahat olsun güle güle kullanın

• o1k9a0n3 O kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Merhaba

Hediye edilecek iphad mini 2 yaninda vermek uzere, aşağıdaki aksesuarlar iyimi sizce?

http://mobil.mobilcadde.com/404.asp?404;https://mobil.mobilcadde.com:443/dafoni-ipad-mini-mini-2-mini-3-nano-glass-premium-tablet-cam-ekran-koruyucu-75252

http://mobil.mobilcadde.com/404.asp?404;https://mobil.mobilcadde.com:443/ipad-mini-2-mini-3-360-derece-doner-standli-pembe-deri-kilif-14009

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GÖKHANK -- 18 Mart 2017; 18:45:24 >

• Güncellemelerden sonra yandaki kilit ekran döndürmeyi aktif etme tuşu çalışmaz oldu. Ayarlardan aktif yapıyorum ama hala çalışmıyor. Var mı bu sorunu yaşayan ?
  • Arkadaşlar merhaba az önce cihazımın home tuşu bozuldu hiç oynamıyor kasıldı kaldı garanti bitti vatandan almıştım 64gb kampanyasından apple store'a götürsem ilgilenirler mi ? Kendim içini açıp düzeltebilir miyim bi akıl verin :(

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt
    gecici bir cozum ama ekrana home tusu atayabiliyorsunuz, ben de ya bu forumda ya da baska bir yerde okumustum bunlarin home tusunun bozuldugunu, ozellikle son donemde yeni surumlerle home tusu normalden fazla kullaniliyordu, simdi nereden nasil yaptim hatirlamiyorum ama ezbere bilen birisi tarif edebilir, gercekten cok kullanisli oluyor.
    neyse arayip buldum soyle birsey,
    https://teknodestek.com.tr/home-tusu-bozulan-iphone-ve-ipad-lerde-sanal-home-tusunu-assistive-touch-aktif-hale-getirme/
    bir deneyin bence, bir sure sonra insan diger home tusunu hic aramiyor.

• kurdelelikedi kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için sağolun zaten assistive touch kullanıyorum ama fiziksel tuş gibi güzel olmuyor :/

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.