Şimdi Ara

Retina Ekranlı İpad Mini Ana Konu / Kullanıcı Kulübü (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
32
Favori
60.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zamanla anlarsınız bakalım.. Güncelleme kapama gelmiş mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipad mini 2 ekran yukardan aşağı çizgilerle kapandı hiç okunmuyor.

Ekran sağlam en ufak çizik yok ama komşunun küçük çocuğu elinden düşürdükten sonra olmuş.

Lcd akranı değişsem çözüm olur mu?

Nereden alabilirim orjinal kalitesindeki ürünü?

Yada ucuza nereden yaptıralım garantili(cihazın garantisi yok)

Applee sorduk 1000 tl demişler .(Akasya mıdır ne oraya)

Teşekkürler.
  • iPad mini 3 kullanıyorum iOS 11.3 yağ gibi akıyor tavsiye ederim.

• İpad mini 2 kullanıyorum. Sessize alma tuşu arada kafasına göre mod değiştiriyor. Tamiri kolay bir arıza mıdır? Garanti devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMakyol

iPad mini 3 kullanıyorum iOS 11.3 yağ gibi akıyor tavsiye ederim.
    O açıdan şüphe yok da şarj durumuna bakmak lazım her güncellemede olumsuz etkiliyordu.
    11.3 güncellemesinde şarj nasıl?
  • diğer sürüme göre biraz daha kötü fakat yine de 10 saate yakın kullanma süresi alıyorum. sıkıntı yok bence bataryadan yana.

• Yeni browser arayışındayım beyler. Safari kasıyor eskisi gibi seriliği kalmadı arada donduğu oluyor Chrome de çok şarj yiyor

Tavsiye edebileceğiniz tarayıcı var mı?

• iOs 12 yükleyen oldu mu acaba ?
  • thadcastle kullanıcısına yanıt
    Update geldi mi? Bende IOS 11.4 mi ne o var hala

• iPad Mini 3 cihazıma iOS 12Yi yükledim. Tek kelimeyle efsane olmuş. Hız artışı var, kullanım kolaylığı artmış, batarya şimdilik iyi. En iyisi kullanım esnasında takılmalar yok denecek kadar azaldı.

Tavsiye ederim.
  • iOS 12 geldi işte 6 plus gayet iyi oldu ama iPad için herhangi bir yorum göremediğim için sormak istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

iPad Mini 3 cihazıma iOS 12Yi yükledim. Tek kelimeyle efsane olmuş. Hız artışı var, kullanım kolaylığı artmış, batarya şimdilik iyi. En iyisi kullanım esnasında takılmalar yok denecek kadar azaldı.

Tavsiye ederim.
    Hocam şarj konusu fark ediyor mu ? Ben 11’de çok kötü diye en son 10’da kaldım hala onu kullanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thadcastle kullanıcısına yanıt
    Hocam 10'dan sonra 11'de düştü batarya süresi. 12 de 11 ile aynıdır sanırsam. Ama şuan 12 11e göre daha iyi gibi geldi bana. Psikolojik de olabilir tabi ama 1 hafta kullanmadan batarya konusunda objektif bir yorum yapabilmem zor.
  • benim tablete yanlışlıkla ios 11 yüklendi. yoksa 10 da kalırdım. 12 de pil daha iyiysi geçeyim. yoksa beklerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam 10'dan sonra 11'de düştü batarya süresi. 12 de 11 ile aynıdır sanırsam. Ama şuan 12 11e göre daha iyi gibi geldi bana. Psikolojik de olabilir tabi ama 1 hafta kullanmadan batarya konusunda objektif bir yorum yapabilmem zor.
    en iyisi o zaman bir süre beklemek, bende 11 olsa günceller geri dönerdim ama 10'da kaldım :) geri dönmek imkansız.
  • Bende 11 yüklüydü ve takılmalar oluyordu şarjıda çabuk bitiyordu 12 yükledim şuanda gözle görülür düzelmeler var. Uygulamaların açılış hızları vs hızlandı. Tavsiye ederim.
  • Benim ipad mini2 (retina) da ben hala ios9 dayım. Şimdi ios12 güncellemesi geldi, kurup kurmamakta kararsızım. Her güncelleme cihazı pil ve performans olarak batırdı, o yüzden epeydir güncellemiyorum ama sanırım ios12 den sonra bizim cihazlara daha güncelleme gelmeyecek. O yüzden tereddütlüyüm, hiç güncelleyen oldu mu acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • B H D R B kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamında yeni cihazla değiştirildi, bahsettiğim sorundan dolayı,
    Aplle servis yetkilisi (zorlu apple) tabletlerde tamir yapılmadığını sadece cihaz değişimi olduğunu söyledi.

• Şu ana kadarki en iyi ios sürümü olmuş ios 12 kesinlikle yükleyin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Şu ana kadarki en iyi ios sürümü olmuş ios 12 kesinlikle yükleyin derim.

Hocam iyi olan tarafları neler? Şarj durumu nasıl? Cihaz performansı nasıl?

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.