Şimdi Ara

Retina Ekranlı İpad Mini Ana Konu / Kullanıcı Kulübü (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
32
Favori
60.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mutlaka itools kullanın. Android kadar rahat, sürükle bırak işlem yaparsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazım 9.3.5'te arası sıra hafif takılmalar oluşuyor imzalar kapalı olduğu için temiz kurulum yapamıyorum ve uygulamalar eski sürümde olduğu için hızlı açılıyorlar ama sistem arada takılıyor sinirimi bozuyor bu sorunu sıfırlamadan nasıl çözebiliriz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 10.0.2 kullanıyorum 10.0.0 daki takılmalardan pek eser kalmadı. Şarj süresi de epey uzadı. Herhangi bir bug veya sıkıntı gözlemlemedim. Geçmeyi düşünen arkadaşlarımın bilgisine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 yükledik “sonraki güncellemeleri de tabi”
    Fakat yavaşladı ipad.Sonra sankı ses daha az cıkıyor ? Wifi kopma vardı düzeldi.
    Şarj cabuk bitiyor geç doluyor falan..

• Kimse yazmıyor mu artık ? Herkes sattı sanırım bu modeli.

Yeni güncellemeler sonrası nasıl diye soracaktım ,soramıyorum
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    9.3.5'te kaldım onda bile artık kasıyor hocam varın siz düşünün yeni sürümleir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: AirSupport

9.3.5'te kaldım onda bile artık kasıyor hocam varın siz düşünün yeni sürümleir :)

Valla ben de pek memnun değilim.Çok kasmıyor ama keşke dönmeseydim diyorum.11 yaptık artık.Sonraki güncellemeleri yapmamak olmaz.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    JB bekliyordum bende 💬

Çıkmazsa bende geçebilirim

• Vallahi ben kullaniyorum arkadaslar 3. Senesinin icinde tum guncellemeleri yukluyorum cihazimda hala ilk gunku gibi hem yazilimsal olrak hem de fiziksel olarak satmaya kiyamiyorum valla ekrani okadar iyiki suan bile teknoloji marketlerde inceliyorum tabletleri bircogundan daha guzel hala olanlar kullansin alacaklara da tavsiye ederim super bir cihaz

• Hala kullanmaktayım jb falan yapmadım 5 yılımızı devirdik 2 sene önce android telefon almıştım ipad’den önce eskidi

IOS 11 güncellemesini yeni indirdim (evet önce bayağı direndim ) çok karmaşık buldum bu güncellemeyi pek sevmedim açıkçası.

Canımı sıkan 3 şey var
    1. Girişi zorlaşmış öndeki düğmeyi 2 kere basarak giriyoruz zaten tuşlar eskiyor birde bu çıktı bunu kaldırma/iptal etme ayarını bulamadım.
    2. Wifi’yi kapatamıyoruz yarına kadar kapalı diyor geçici süre kapatıyor kapatmak için wifi ayarlarına kadar gidip kapatmak zorunda kalıyorum.
    3. Elbette şarjı daha çabuk bitmeye başladı eskiden 1 saat Real racıng 3 falan oynayınca en kötü %4 gidiyordu şimdi %15 falan gidiyor.

Bundan sonraki güncellemeleri almama/kapatma gibi ayar var mı? Bu yaşadığım sorunları çözmenin yolu varsa aydınlatın pls

• Mini 2 ye iOS 11 tavsiye edermisiniz yoksa 10.3.2 de kalsınmı

• quote:

Orijinalden alıntı: fikret3968

Mini 2 ye iOS 11 tavsiye edermisiniz yoksa 10.3.2 de kalsınmı

Hiç gerek yok hocam.pil süresi ve hız düşüyor.

• Ok teşekkürler

• İos 11.3 güncellemesini yapan oldumu , belkide yavaşlık pil sağlığından dolayı apple tarafından yapılmıştır. Bu güncelleme ile o kapatılırsa performans artışı yaşanabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi war3z -- 31 Mart 2018; 11:12:33 >
  • war3z kullanıcısına yanıt
    Benimki 11.2.1 sürümündeymiş ve hala güncelleme kapaması yok 11.3 güncellemesi kurulmayı bekliyor. Bir forumda bunun çözümü var diyorlar ama geçici ve çok zahmetliydi uğraşmadım.

3 yıldan eski cihazlara güncelleme vermeyi otomatikman kesmeleri lazım iyilikten çok zararı dokunuyor..

• Tam anlayamadım size 11.3 gelmedimi sizmi kurmadınız , dediğim olasılık olamaz mı acaba pil sağlığını kapanırsa performans artışı sağlanabilir diye düşünüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Pardon ben iyi okumamışım. Evet 11.3 güncellemesi gelmiş ama ben kurmamıştım iyice perte çıkabilir diye çekindim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramokachi43

Pardon ben iyi okumamışım. Evet 11.3 güncellemesi gelmiş ama ben kurmamıştım iyice perte çıkabilir diye çekindim.

Yapılan yorumlarda iyi diyorlardı 11.3 için 11 dan daha kötü olamaz daha iyi oluyo gibi, ben daha 10.3.3 de bekliyorum direk 11.3 geçeyim diyorum
    Siz iyi dayanmışsınız maşallah. Ben ios 7'de idim şarjı efsaneydi şimdi aynısını söyleyemeyeceğim

• şuan itibariyle 11.3 sürümüne güncelledim açıksası beklemediğim seviyede hızlandı,
    pil konusunda şuanlık bir şey diyemem ama 10.3.3 den sonra 11.3 epey hızlı geldi
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.