Şimdi Ara

resmen derin darbe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hiç bir yerde doğru düzgün bilgi yok. apple arıyorum adamlar bile bilmiyor. "iphone 6 dan sonra maalesef böyle" deniyor. oysa hem apple hem şebeke son güncellemeden sonra resmen biz bilinçli 4.5g yi gereksiz bulun ve kartını değiştirmeyen kullanıcılarını şapa oturttu.. evet son güncelleme ve ekran gelen turkcel şebesi iile ilgili yazıya fakında olmadan onay verdin mi 2g- 3g seçenek gidiyor abiler.. telefon 3g de sabit çakılı.. ee bu bakarta zaten malum 3g açık kalsın birşey yapma 1 gün şarjın anca gider.. benim şebeke seçimimi nasıl engellersin sen?. 4.5g lüzumsuz buluyorum zaten çoğunlukla wi-fi kullanıyorum. hücresel veriyi kapatsan bile şebeke 3g baz istasyonundan bağlandığı için bataryanın annesini öpüyor

lanet olsun istemiyorumm

ve çare yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusrite -- 26 Şubat 2017; 17:44:5 >

• Çare var ve forumda paylaşıldı. Araştırmadığınız için olmadığını sanıyorsunuz. Araştırın, göreceksiniz.
  • Senin derdin apple değil kullandiğin şebekeyle alakali avea da böyle bir problemle karşilaşmadim genelde vodafonede sıkıntı var hattaini değiştir rahatla..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

Çare var ve forumda paylaşıldı. Araştırmadığınız için olmadığını sanıyorsunuz. Araştırın, göreceksiniz.

İnan Bulamadım kardeşim yardımcı olabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

Çare var ve forumda paylaşıldı. Araştırmadığınız için olmadığını sanıyorsunuz. Araştırın, göreceksiniz.

2.sayfadaydı, buyurun.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-vodafone-2g-3g-lte-secme-opsiyonunu-kaldirdi-ama-cozumu-burda--123897271

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marantz

quote:

2.sayfadaydı, buyurun.

https://forum.donanimhaber.com/turkcell-vodafone-2g-3g-lte-secme-opsiyonunu-kaldirdi-ama-cozumu-burda--123897271

çok teşekkür ederim

• Rica ederim.

• Darbe önlendi

• Eğer Turkcell kullanıyorsan bunu avantaja çevirebilirsin. Telefonu uçak moduna alıp internet üzerinden çağrı ve mesaj alabiliyorsun. Diğer türlü 2G'ye alsan bile şebeke çalıştığından yine pil tüketiminin bir kısmı şebekeye gidiyor. Eğer VoWifi desteği varsa telefonu uçak moduna alıp Wi-Fi üzerinden hem internet hem de hücresel şebeke erişimi sağlanıyor. Böylece telefon hücresel şebeke için ekstra güç harcamayıp pilden tasarruf sağlıyor. Vowifi ile enerji tüketimi 2G (hücresel kapalı) + Wi-Fi kombinasyonundan daha az.

resmen derin darbe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 28 Şubat 2017; 15:4:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Eğer Turkcell kullanıyorsan bunu avantaja çevirebilirsin. Telefonu uçak moduna alıp internet üzerinden çağrı ve mesaj alabiliyorsun. Diğer türlü 2G'ye alsan bile şebeke çalıştığından yine pil tüketiminin bir kısmı şebekeye gidiyor. Eğer VoWifi desteği varsa telefonu uçak moduna alıp Wi-Fi üzerinden hem internet hem de hücresel şebeke erişimi sağlanıyor. Böylece telefon hücresel şebeke için ekstra güç harcamayıp pilden tasarruf sağlıyor. Vowifi ile enerji tüketimi 2G (hücresel kapalı) + Wi-Fi kombinasyonundan daha az.

resmen derin darbe

Wifi olmayan yerde sıkıntı şimdilik türkcel ayarlardan şebeke ana ayarlarımdan 3g aboneliğimi kapattım. durumu linkte ki gibi eski haline getireceğim. bilgi için teşekkürler. zaten bu olay tamamen operatör ile ios un zorunlu yeni teknolojiyi belirli modellerde kullanıma zorlama işleminden kaynaklanıyor.. 3g baz istasyonu sistemi ve telefonun batarya gücünü ona göre yapsınlar biz de uğraşmayalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.