Şimdi Ara

arkaplanda uygulama yenile kapaılırsa ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
32.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • whatsapp ve ya twitter gibi uygulamalardan mesaj geldiğinde bildirimler kesilir mı? şarj konusunda baya etkili diye duydum. yardımcı olursanız sevınırım

• Kesilmiyor hocam tıkır tıkır işliyor bildirimler. Kapat gitsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile75

Kesilmiyor hocam tıkır tıkır işliyor bildirimler. Kapat gitsin.

bu ayar neyi engelliyor o zaman. mesajlar gelmeyecek dıye kapatmadım, yuksek kullanım suresı alan arkadaslar 12-15 saat gıbı hepsınde bu ozellık kapalı , etkılı oldugunu dusunmeye basladım
  • Sahibinden Satılık Nick kullanıcısına yanıt
    Bende neye yaradığını anlamıyorum ama kaptıncada bir şey kaybetmedim. Ne özellik eksildi ne de bildirim. Her şey takır takır işliyor.

• quote:

Bende neye yaradığını anlamıyorum ama kaptıncada bir şey kaybetmedim. Ne özellik eksildi ne de bildirim. Her şey takır takır işliyor.

teşekkürler hocam. pil süresine etkisini deneyeceğim bu arada umarım etkılıdır
  • Sahibinden Satılık Nick kullanıcısına yanıt
    Hocam emin ol etkiliyor. Neredeyse %15-20 etkisi olumlu yönde.

• quote:

Hocam emin ol etkiliyor. Neredeyse %15-20 etkisi olumlu yönde.

6+ ile 6.5 saat kullanım 15 saat bekleme surelerı alıyodum. 15 saat cıvarı kullanımları gordukce etkısı olucak her seyı denemek ıstıyorum. 8.3 ve bu ayar ıle bır gelısme beklıyorum
  • Arka planda uygulama yenileme sizin alışkanlıklarınız öğrenip uygulamayı sizin daha çok uygulamayı kullandığınız anda verileri yenileyen bir sistem olarak düşünebilirsiniz Örnek olarak facebook'u sabah saat 9:00'da kontrol ediyorsanız saat 9:00 olmadan önce bütün bildirimler mesajlar vs içerik komple yenilenecek ve uygulamayı kullandığınız anda tekrar yükleme ihtiyaç olmadan size gösterecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

Arka planda uygulama yenileme sizin alışkanlıklarınız öğrenip uygulamayı sizin daha çok uygulamayı kullandığınız anda verileri yenileyen bir sistem olarak düşünebilirsiniz Örnek olarak facebook'u sabah saat 9:00'da kontrol ediyorsanız saat 9:00 olmadan önce bütün bildirimler mesajlar vs içerik komple yenilenecek ve uygulamayı kullandığınız anda tekrar yükleme ihtiyaç olmadan size gösterecektir.

Cok tesekkurler hocam kapattım gıttı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahibinden Satılık Nick -- 9 Nisan 2015; 10:07:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deejaycluber

Arka planda uygulama yenileme sizin alışkanlıklarınız öğrenip uygulamayı sizin daha çok uygulamayı kullandığınız anda verileri yenileyen bir sistem olarak düşünebilirsiniz Örnek olarak facebook'u sabah saat 9:00'da kontrol ediyorsanız saat 9:00 olmadan önce bütün bildirimler mesajlar vs içerik komple yenilenecek ve uygulamayı kullandığınız anda tekrar yükleme ihtiyaç olmadan size gösterecektir.

bildirim gelmeye devam eder, arkaplanda uygulamaya yenileyi download yaparken arkaplanda çalışmasını sağlamak gibi düşünebilirsiniz

Bu değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nefendim kullanıcısına yanıt
    Arka plan yenileme dediğim gibi tam olarak uygulamayi kullanmadan once sanki açmışsın da bakmışsın gibi davranıyor uygulamayı sık kullanılan saatte önceden yüklüyor. Dediğiniz olay arka plan yenileme kapalı olsa dahi çalışıyor uygulamayi multitasktan kapamadığınız sürece.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.