Şimdi Ara

Resmen açıklandı: LG V30, 6 inç FullVision P-OLED QHD+ ekranla gelecek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung taklit ede ede zirveye oturdu, şimdi diğer marka modeller onu taklit eder oldu. Vay bee..
  • Aazam kullanıcısına yanıt
    Hepsi birbirinin başarılı bulduğu özelliği taklit ediyor. İlk çift kamera özelliğini getiren LG mesela. Butun markalar cift kamera olayina geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • note 8 bu boyutlarda olmalıydı . ah be lg suna bi kalem koysan nolurdu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S8 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zampara1234

Hepsi birbirinin başarılı bulduğu özelliği taklit ediyor. İlk çift kamera özelliğini getiren LG mesela. Butun markalar cift kamera olayina geçti.

HTC Evo 3D'de çift kamera 2011 yılında vardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16:9 gelsin!

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtfrt.

16:9 çıkarın alayım .

valla sonra çok sorunla uğraşırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostScreen

quote:

HTC Evo 3D'de çift kamera 2011 yılında vardı.

LG Optimus 3D 'yi 2011'in Ocak ayında duyurmuş. HTC Evo 3D 'yi 2011'in birinci çeyreğinde duyurmuş. Çıkış tarihleri ise her iki telefon için de Temmuz 2011.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3901&idPhone2=3759&

• quote:

Orijinalden alıntı: lord87

Lg telefonların çözülmeyen kronik sorunları ve servis kalitesizliği lg markasını gözümde bitirdi.
    uzun bir süre lg almayı düşünmüyorum.

kronik sorunlar için bişey diyemem.g6'da sorun yaşşayan görmedim.belki son bulmuştur.ama servis konusunda samsung'la çok tecrübem oldu.sıfır 6 aylık note4 telefonda kapsama sorunu vardı.tam 10 defa samsung servisine verdim.yenisiyle değişmediler.ben de sinirlenip tüketici mahkemesine başvurdum.söke söke parasını iade aldım.bunun dışında kız arkadaşımın iphone6'sı 5 ayda yamuldu.zaten o kasanın kronik sorunuydu.ufacık çantasında taşıyorken hem de.baskı falan olmadan.apple'a gittik,kasada çizik var diye yardımcı bile olmadılar.

sanmayın diğer servisler sizi memnun edecek.

• Güzel bence.

• ruhsat gerektiriyor olabilir

• iPhone 8 Çerçeve Edition

• ses kalitesi htc u11 deki gibi olması lazım. stereo hoparlör ve B@Q kulaklık olmazsa htc u11 alırım.

• Arkadaşlar! Çift kamera getirdiler de ne oldu? " Vayy! aşmış aabii, bitirmiş olayı, son nokta..." gibi bir süre yorumlar yapıldı, sonra tek kameraya geri dönüldü. Tahminimce şimdiki çift kamera olayı da bir furya. Kameranın iyileştirilmesinden bahsediyorsak hangi SLR'nin çift kamerası var? Belki yanılıyorumdur ama ileride yine tek kameraya ( daha iyi lensli vb.) dönülecek. Benim tahminim bu çift kameranın, dönemin bir pazarlama taktiği olduğu yönünde. Yine de belli olmaz bu şekilde de ilerleyebilir. Hatırlayın bir ara megapiksel yarışı vardı ne oldu? 41 mp'lere çıkıldı. Hatta Nokia mükemmel bir kamera yaptı ama şimdi; 12 mp'li amiral gemisi var.Mp'nin en önemli kriter olmadığı anlaşıldı. Neyse çifte takılmayalım. Tek olsun iyi olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

Orijinalden alıntı: lord87

Lg telefonların çözülmeyen kronik sorunları ve servis kalitesizliği lg markasını gözümde bitirdi.
    uzun bir süre lg almayı düşünmüyorum.

kronik sorunlar için bişey diyemem.g6'da sorun yaşşayan görmedim.belki son bulmuştur.ama servis konusunda samsung'la çok tecrübem oldu.sıfır 6 aylık note4 telefonda kapsama sorunu vardı.tam 10 defa samsung servisine verdim.yenisiyle değişmediler.ben de sinirlenip tüketici mahkemesine başvurdum.söke söke parasını iade aldım.bunun dışında kız arkadaşımın iphone6'sı 5 ayda yamuldu.zaten o kasanın kronik sorunuydu.ufacık çantasında taşıyorken hem de.baskı falan olmadan.apple'a gittik,kasada çizik var diye yardımcı bile olmadılar.

sanmayın diğer servisler sizi memnun edecek.

yaşadığınız sorunlara birşey diyemem, ama garanti konusunda iphone üstüne telefon yok sanırım,

abim samsung kullanırken ilk hatasında servise verdi. servis aynı gün öğlen sonu aradı ve telefonunuz hazır dedi, ikinci hatada değişim yaptılar.
    lg nin kronik sorunların çözmemesi ve hatalı telefonları kabul etmemesi gibi sıkıntıları var, v10 u servise götürdüm ghost screen var dedim servis bana v10 da ghost screen hatasını ilk defa görüyorum diyor,

v10 da bu hatayı almayan çok az kişi olmasına rağmen servisin haberi yokmuş, (yersen tabi)

bende siz teknolojiyi takip etmiyorsanız kapatın burayı dedim, adam sinirlendi. şimdi 1 haftayı geçti hala serviste inceleniyor, 10 dakika kullansalar bütün hatalar ortaya çıkacak ama adamlar iş yapmıyor.
    son 5 yılda çevremdeki herkese lg aldırttım, televizyonum monitörüm hepsi lg ama iyice kendinden soğuttu.

• geyet güzel en azından iphone 8 güzel duruyo

• LG G FLEX 3 nerede vicdansızlar.

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    Lg g6 alan olmadığı için ortada sorunları dolanmıyor.

• dünyayı da kurtarsa o G2 deki ivmeyi yakalayamacaklar.o güzelim telefondan sonra s.... sıvadılar.Boşuna para vermeyin.Türkiye'de ne servisi servis ne de müşteri memnuniyeti var.3 kuruşluk suratı asık tipleri koymuşlar servislerine.kesinlikle rezalet.

• quote:

Mükemmel olmuş bence.

Resmen açıklandı: LG V30, 6 inç FullVision P-OLED QHD+ ekranla gelecek

Düz ekran istiyoruz düz.

Ekran koruyucu yok bu yamuk ekranlara göre. Çizilecek diye telefonu kullanamıyoruz. :D

Yeter ula yeter.

Ya adam gibi 100TL yapın bir temperli cam koruyucu çıkarın telefon ile birlikte.

Ya da defolun gidin ya.

Gorilla Glass 10 da olsa çiziliyor. Hem de dikkatli kullanıma rağmen.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.