Şimdi Ara

Resistance Update Geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resistance update gelmiş bulunmaktadır!!

1.) Pal, NTSC sorunu artık ortadan kalkmış bulunmaktadır.
    2.) 2 tane yeni harita getirildi ama maalesef paralı. Ve oyun içindeki açılan "Purchase" kısmından alabiliyoruz harita paketini
    3.) Bu bilgiler ışığında online menü bölümünde yeni eklenmeler var.
    4.) Artık custom games kısmında team deathmatch, capture the flag gibi takım oyunlarında "budy"nizin takımına grebiliyorsunuz
    5.) Oyundan çıkmadan gelen mesajlara bakabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan.sen -- 29 Haziran 2007; 17:13:37 >

• reistanceyi sattık çıktı updateler yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: kelto3

reistanceyi sattık çıktı updateler yaw

Şansa ben de bugün almaya gidiyorum oyunu...
  • clan ismim turk empire...psn : turkopol..herkesi bekliyorum..
  • OYUNDA lag oluyormu beyler ?
  • Yeni eklenenler var :) oynadıkça söylüyorum. Şöyle toplu bi şekilde verilmiş bir haber bulamadım
  • arkdslar turnuva gibi bi şey yapalım.benim clan mesela çok ii ismi yani... :)
  • DH klanı kurduk 3 kişiyiz şu anda

quote:

Orjinalden alıntı: ufuck79

OYUNDA lag oluyormu beyler ?

Hayır olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan.sen -- 29 Haziran 2007; 17:19:15 >
  • Çok güzel gelişmeler. Bilincli ve sorumlu bir davranis oyunu o kadar sattiktan sonra soz verdikleri yenilikleri getirdiler. Saniyorum ps3 icin klasik olacak bu oyun hem ilk fps oldugu hemde en alisilan olacagi icin
  • VAYyyyyyy yahu super haber bu yaaa. Hemen update ı indirip online a dalmam lazım. Müjde için çok teşekkürler Erhan' cım. Hemen klanımıza yeni arkadaşları davet etmeliyiz. Sen de bana yardımcı olursun di mi?

Ya ben bu arada bır tane headset aldım. Yabancı tanımadığım insanlarla deneme fırsatı buldum oyunun içinde. Kesinlikle süper bişey abi. Kulaklıktan oyun içi sesler gelmiyor, sadece arkadaşların konuşmalarını duyuyorsun. 2-3 kişi aynı anda konustugu da çok nadir oluyor. Zaten duymak istemediğin adamı hemen mute yapabiliyorsun. Tek sorun (bu teknik olarak bir sorun değil), unutup da, öldüğün zaman kötü konuşmaman gerekir. Ve bulunduğun odada başka biri de konuşursa onu da gönderiyor karşıya.

"Jabra 125" aldım. Kadıköyden 70 ytl ye. Ps3 ve k750i ile %100 uyumlu olduğunu netten okudum ve gidip aldım. Şimdilik sadece ps3 ile denedim. Kullanması son derece basit. Aygıtı bir defa ps3 e kaydettikten sonra artık oyunda iken de kapatıp-açarak direkt kullanıma devam edebiliyorsun. Şarj etmesi 1 saat 45 dk. kadar sürdü(tamamen boşalmışken). Çalışırken mavi ledi yanıp sönüyor, şarj olurken sürekli yanıyor. İki kulağa da takılabiliyor. Ses kalitesi açısından hiçbir şey söyleyemeyeceğim. Çünkü hem karşı taraftan alınan sesi kendim duymam gerekir, hem de bu ilk headset tecrübem olacak.

Keşke, headset i olan bir arkadaşla chat yapma veya oyunun içinde konuşma fırsatı bulabilsem diye düşünüyorum. Neyse ben şu update i yapıp bir an önce online a dalmam lazım. DH klanımıza herkesi bekliyoruz.

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafa982

VAYyyyyyy yahu super haber bu yaaa. Hemen update ı indirip online a dalmam lazım. Müjde için çok teşekkürler Erhan' cım. Hemen klanımıza yeni arkadaşları davet etmeliyiz. Sen de bana yardımcı olursun di mi?

Ya ben bu arada bır tane headset aldım. Yabancı tanımadığım insanlarla deneme fırsatı buldum oyunun içinde. Kesinlikle süper bişey abi. Kulaklıktan oyun içi sesler gelmiyor, sadece arkadaşların konuşmalarını duyuyorsun. 2-3 kişi aynı anda konustugu da çok nadir oluyor. Zaten duymak istemediğin adamı hemen mute yapabiliyorsun. Tek sorun (bu teknik olarak bir sorun değil), unutup da, öldüğün zaman kötü konuşmaman gerekir. Ve bulunduğun odada başka biri de konuşursa onu da gönderiyor karşıya.

"Jabra 125" aldım. Kadıköyden 70 ytl ye. Ps3 ve k750i ile %100 uyumlu olduğunu netten okudum ve gidip aldım. Şimdilik sadece ps3 ile denedim. Kullanması son derece basit. Aygıtı bir defa ps3 e kaydettikten sonra artık oyunda iken de kapatıp-açarak direkt kullanıma devam edebiliyorsun. Şarj etmesi 1 saat 45 dk. kadar sürdü(tamamen boşalmışken). Çalışırken mavi ledi yanıp sönüyor, şarj olurken sürekli yanıyor. İki kulağa da takılabiliyor. Ses kalitesi açısından hiçbir şey söyleyemeyeceğim. Çünkü hem karşı taraftan alınan sesi kendim duymam gerekir, hem de bu ilk headset tecrübem olacak.

Keşke, headset i olan bir arkadaşla chat yapma veya oyunun içinde konuşma fırsatı bulabilsem diye düşünüyorum. Neyse ben şu update i yapıp bir an önce online a dalmam lazım. DH klanımıza herkesi bekliyoruz.

bende sizi bir duyabilsem süper olucakta. şu sorunu bi aşamadık. neyse bu arada 256 ile bağlanıyorum, hiç ama hiç lag yok. ewet bu arada clanda 3 kişiyiz we herkesi bekleriz

• Arkadaşlar bende klana katılmak istiyorum.Rütbem 1000 başımı oluyor 3 tane olan ondan.Benim clan exo diye bir clan tanımam etmem eklediler kabul ettim.Nasıl dahil olcam dh klanına ?
  • dostum ben sana davet yollarım birazdan, yeter ki arkadaşlar psn leri versinler ve birbirimizi görebilelim. Birbirimizi gördükten sonra hiç problem değil. Ben şimdi çıkıp oyuna gireyim ki update yapsın hemen, sonra tekrar bakacağım buraya.

Edit: Dostum sen psn ini yazmamışsın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa982 -- 29 Haziran 2007; 21:07:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafa982

VAYyyyyyy yahu super haber bu yaaa. Hemen update ı indirip online a dalmam lazım. Müjde için çok teşekkürler Erhan' cım. Hemen klanımıza yeni arkadaşları davet etmeliyiz. Sen de bana yardımcı olursun di mi?

Ben biraz kurcaladım ama clan'a ekleme nasıl yapılır bulamadım ama yardımcı olurum tabi niye olmasın. Headset ben de istiyorum fakat sony'nin kendi çıkardığını almak için bekliyordum anlaşılan en kısa sürede edinmek gerekecek. Gerçi şu aralar monitör falan alıyorum durumum kaldırmaz

Arkadaşlar online girmeye çalışırken "Login Failed" uyarısı alıyorum ve google da arattığımda en son çıkan updateten sonra böyle olmaya başlamış bir kaç kişide. Siz girebiliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhan.sen -- 29 Haziran 2007; 22:55:48 >

• ben de geleyim clanınıza ayrıca bende de headset var isteyenle chat yapabiliriz
  • klan hepimizin adı üstünde DH login fail durumunu atlatır atlatmaz bütün resistance sahiplerini ekleme işlemlerine başlıcaz
  • Varya şu an kaldırıp yerden yere vurasım geliyor şu aleti!
    Akşamdan beri resistance ile uğraşıyorum. Şerefsiz herifler bi şeyi adam gibi yapamamışlar. Önce 2 defa update sırasında 1. %80 de, 2. %50 de dissconnect oldu. 3. sünde ancak indirdi. Ondan sonra da dediğiniz gibi bir daha online a giremedim. Ya hiç girmeden bağlantı hatası veriyor ya da girince login failed deyip çıkıyor.

Acaba modem in nat ayarı 3 te olduğu için mi dedim kendi kendime. Ama ASUS modemin nat ayarını nasıl 2 yapacağımı bulamadım. Advanced / Port Forwarding kısımından yapılacak herhalde ama nasıl?

• Nat type ile alakası yok ben her ikisinde de denedim aynı sorunu yaşıyorum. Ilk önce ps3'ün bağlantı ayarlarında adress setting i manual yapıp modeminin ip adreslerini uydurman lazım. Sonra modem ayarlarından port açman lazım(büyük ihtimal firewall kısmından).

http://www.orpheusinternet.co.uk/support/ps3/index.html
  • online sorunu devam ediyor mu? deneme fırsatım olmadı, şansıma update i yapmışdım, biraz oynayabildim, oyundan çıkıınca tekrar giremedim
  • demin oyundan çıktım bir sorun görünmüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.