Şimdi Ara

⚡⚡⚡resim eklendi⚡⚡⚡1-15 mayıs gittigidiyor CÜZDAN ile 100 tl worldpuan (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
13
Favori
17.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TURKIYE'NIN LIDER MOBIL ODEME UYGULAMASI YAPI KREDI CUZDAN'DAN TOPLAM 25 TL PUAN! TEK YAPMANIZ GEREKEN ODEME ANINDA CEP TELEFONUNUZU POS'A YAKLASTIRMAK. Nasıl yaa mobil ödeme dışında puanlarimi kullanamazmiyim illa cüzdan üstünde mı kullanmam gerekiyor cüzdan uygulamasında mobil ödemeyi açtığımda hata oluştu diyor ne yapmalıyım bosami gidecek puanlarım???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim niye yetmamış
  • herhangi1i kullanıcısına yanıt
    Bu bahsettiğiniz cüzdan mobil ödeme kampanyası olmasın? Her 10 TL mobil ödemeye 1 TL, toplamda 25 TL kampanyası var. Bana da aynı mesaj geldi. Ayrıca puanları zaten mobil ödemeyle kullanamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeremyre

Bu bahsettiğiniz cüzdan mobil ödeme kampanyası olmasın? Her 10 TL mobil ödemeye 1 TL, toplamda 25 TL kampanyası var. Bana da aynı mesaj geldi. Ayrıca puanları zaten mobil ödemeyle kullanamazsınız.

yok ben oyle bir kampanyaya katılmadım hatta mobil ödemeyi daha once hic kullanmadım kafamı karıstıranda bu puanları nasıl mobil ödeme ile kullanacagım puandanmı kartdanmı cekeceğine nasıl karar vereceğim :(:(:( gittigidiyordan 50+25 puan kazandım bu mesaj onla ilgili olsa gerek
  • herhangi1i kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bu mesajın ggden kazandığınız puanla ilgisi yok. Bahsettiğim mobil ödeme kampanyası ile ilgili. Katılmanız için mesaj atmışlar. Sizin yapmanız gereken ggden kazandığınız puanı normal kredi kartı ile harcamak.
  • Çok teşekkür ederim

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 9 Haziran 2017; 17:5:39 >
  • Ek 50 TL Worldpuandan haber var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 papel yatmış

• Aynen, benim de dün geç yattı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.