Şimdi Ara

⚡⚡⚡resim eklendi⚡⚡⚡1-15 mayıs gittigidiyor CÜZDAN ile 100 tl worldpuan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
13
Favori
17.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Şartlar değişmiş deniyor dikkat

Hangi sartlar

• Değişen şartlar nedir acaba?

• Cüzdana iki gün arayla 2 kez geldi bu gittigidiyor katılımı

• Şartlar değişmiş olsa da aldım

Karar sizlerin takdiri

• quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

Arkadaşlar cüzdan uygulamasından katılmıştım gittigidiyora, az önce baktım "katıldım" değişmiş katılmamışım gözüküyordu, tekrar "katıldım" a tıkladım. Sizde kontrol edin mutlaka.

Aynen oyle oldu, 1 mayista kampanya katilimi yaptim uygulama uzerinden ardindan alisveris yaptim ayni gun, dun uygulamaya baktigimda farki bi link daha eklenmisti ayni kampanya icin ve katilim yapmadigimi gosteriyordu. Simdi bu durumda world puan kazanimi olur mu arkadaslar? Musteri temsilcisi bi haber durumdan.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpimoleni

quote:

Orijinalden alıntı: csimurat

Arkadaşlar cüzdan uygulamasından katılmıştım gittigidiyora, az önce baktım "katıldım" değişmiş katılmamışım gözüküyordu, tekrar "katıldım" a tıkladım. Sizde kontrol edin mutlaka.

Aynen oyle oldu, 1 mayista kampanya katilimi yaptim uygulama uzerinden ardindan alisveris yaptim ayni gun, dun uygulamaya baktigimda farki bi link daha eklenmisti ayni kampanya icin ve katilim yapmadigimi gosteriyordu. Simdi bu durumda world puan kazanimi olur mu arkadaslar? Musteri temsilcisi bi haber durumdan.

Bende de aynı. 1 mayısda katıldım aynı gün alışveriş yaptım. Ama şimdi katılmamış görünüyor. Bize yazın'dan kayıt açtırdım. Mecbur verecekler puanı da , belki biraz uğraşırız o olur.

• köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Benim katılım seçimimi değişmemiş aynı duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibo90 -- 6 Mayıs 2017; 0:22:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    Kampanyaya tarihleri yine 1-30 Mayıs görünüyor. 1 Mayıs ta alışveriş yapın isterseniz 30 Mayıs ta cuzdandan kampanyaya katılım yine puan alırsınız. Bu değişiklikler 1 mayısta alışveriş yapanı etkilemez.

• Ben değişen bir şart bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Kampanyaya tarihleri yine 1-30 Mayıs görünüyor. 1 Mayıs ta alışveriş yapın isterseniz 30 Mayıs ta cuzdandan kampanyaya katılım yine puan alırsınız. Bu değişiklikler 1 mayısta alışveriş yapanı etkilemez.

Yani once katilim sonra alisveris olmasi gerekmiyor diyorsunuz. Once alisveris sonra katilim ile puan kazanmak mumkun diyorsunuz, dogru mudur?

• Kampanya tarihleri 1/30 değil 1/15 mayıs

• Merhaba, ne değişmiş şartlarda anlayamadım :(

• sarpimoleni S kullanıcısına yanıt
    Evet yapikredinin bütün kampanyalari bu şekilde olur. Son gün katılım yapsanız bile puan gelir.

• ms365 M kullanıcısına yanıt
    Kampanya ilk yüklendiğinde altın hariç ibaresi yoktu. Daha sonra yeniden cüzdan a koydular ve altın hariç ibaresi eklendi. Başta katılmış olanların kampanyaya katılmamış görünmesi de bundan.

• Bunlar yüzünden siparişi iptal Edip tekrar sipariş verdim. Kampanyaya katılmayı unutmuşum diye meğer sorun genelmis

• Astforum A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler : )
  • ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 9 Mayıs 2017; 9:59:36 >
  • Yapi kredinin diger bankalardan farki : once alisveeis sonra katilim oluyor (kampanya suresi icinde)

• 500 / 75 veriyor sanırım cüzdanla. Bundan iyi fırsat olmaz hemen aküyü alıyım. Sanayideki adamlara kalırsak 60 amperlik kıytırıktan aküyü 300 tl ye geydirecekler. Bir de n11 deki gibi kupon olsa çok daha güzel olacak ama.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.