Şimdi Ara

⚡⚡⚡resim eklendi⚡⚡⚡1-15 mayıs gittigidiyor CÜZDAN ile 100 tl worldpuan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
13
Favori
17.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kampanyaya katıla tıkladım. Kart üzerindeki hangi numaraları göndermem gerekiyor? Yapı kredi world gold kart kullanıyorum. Birde başka ne yapmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şartlar neden değişti ya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kendimi feda edip az önce aldım
    İlk mesajı güncelledim resim koyup

Marttaki ile mayıs'ta olan arasında bir fark göremedim

Sadece COM dan sonra biraz boşluk artmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 9 Mayıs 2017; 16:14:34 >
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Adamsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drvimu kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

Ben de 1040TL lik alışveriş yaptım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vosdostburak

Teşekkürler.

Ben de 1040TL lik alışveriş yaptım şimdi.

Tuttuğun altın olsun

• en uygun fiyat değildi önceliğim,

en kaliteli satıcı ve stok durumundan mağdur olmamaktı amacım. 6 farklı üründen oluşan bir sepetle siparişimi geçtim ve diğer ürünler yola çıkmışken dükkanın teki elimizde sağlam malzeme yok diye iptal ettirdi siparişi. diğer siparişleri kargoda teslim almayıp iade edip baştan sipariş etmekse içime sinmedi ve vaktim yoktu. zaten diğer satıcılarda beni kargoyla uğraştırdı. kimi farklı kargo seçti, kimi şubeden teslim dediğim halde eve yolladı.

velhasıl, stok durumuna kritik yazmayan üründen bile mağduriyet çıkabiliyor. satıcıya sormak şart sanırım.

• Gittigidiyordan yaptığımız alışveriş Anneler günü kampanyası ile birlesiyor mu? Yani 1 adet 100 olarak sayılıyor mu?

• Astforum A kullanıcısına yanıt
    Sayılmıyor

• teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burrock -- 14 Mayıs 2017; 15:55:34 >
  • Cüzdan uygulamasından katılım yapıp 594 tl lik alışveriş yaptım ancak mesaj falan gelmedi puan yatarmı acaba

• YSNYNR kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Uygun sektör den almışsan mesaj gelmiyor her zaman. Zamanı geldiği zaman yatar.

• arkadaşlar bugün son gün. birşeyi merak ettim mesela bu akşam 21 civarı gg den alışveriş yapsak ve yapıkredi mobilde yapılan alışveriş o anda gözükmese, ertesi gün yani 16 mayısa alışveriş yansısa ne olacak? 100 world puan verilmez mi? geçen migros sanalmarketten alışveriş yaptım mobilden baktığımda diğer güne yansımış alışveriş. bundada öyle olursa napıcaz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 15 Mayıs 2017; 1:44:54 >
  • csimurat kullanıcısına yanıt
    Sanalmarket ilk siparişte ödemeyi provizyona alıyor ve ürünü teslim ettiği gün fatura kesip gerçekten çekiyor. O yüzden olmuş olabilir.
    Ben kampanyaların son günü 23:30 sonrası bile alışveriş yaptım. Sorun olmaması lazım.
  • csimurat kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor da bu durum yaşanmıyor. Benzer bir durum tchibo da başıma geldi. Bankaya gerekli ekran görüntülerini vs gönderdim yatırdılar puanları. Dediğim gibi gittigidiyorda 23:59 da bile yapmışlığım var. Sorun olmuyor.

Migros sanalmarket tamamen farklı çalışıyor zaten. Üstteki arkadaş bahsetmiş.
  • puanı yatan varmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

puanı yatan varmı???

7 Haziran da yatar

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

puanı yatan varmı???

7 Haziran da yatar

eyvallah patron :)
  • cep telefonu alacaktım süper fırsat.general mobile gm5 plus için satıcı önerisi olan varmı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.