Şimdi Ara

Resident Evil Code: Veronica X [PS4/PS3 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Resident Evil Code: Veronica X [PS4/PS3 ANA KONU]

Resident Evil: Code Veronica X HD - Çıkış Fragmanı

-

Resident Evil: Code Veronica, mart ayının sonlarında The German USK tarafından PlayStation 4 platformu için derecelendirilmişti ve oyun muhtemelen önümüzdeki hafta içerisinde PlayStation 4'e gelecek. Kapsamlı Japon video oyun haberleri sitesi Gematsu'nun twitter üzerinden paylaştığı açıklamaya göre Resident Evil: Code Veronica önümüzdeki hafta PS4 için çıkış yapacak oyunlar listesinde yer alıyor.

Hayatta kalma korku oyunu Resident Evil: Code Veronica ilk olarak 2000'de Dreamcast için ve 2001 ile 2003'te sırasıyla PlayStation 2 ve GameCube platformlarına çıkış yaptı. Ardından Resident Evil: Code Veronica X HD 2011'de PlayStation 3 ve Xbox 360'a geldi.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Gematsu_Resident_Evil_Code_Veronica_X_Onumuzdeki_Hafta_PS4e_Geliyor-86807.htm

-

Çıkış Tarihi: 9 Mayıs 2017
    Tür: Third-Person Action
    Dağıtıcı: Capcom
    Geliştirici: Capcom Production Studio 3, Capcom Production Studio 4

Resident Evil Wiki! (LINK)
    Wikipedia (LINK)

https://www.gamefaqs.com/ps4/209648-resident-evil-code-veronica-x
    http://www.ign.com/games/resident-evil-code-veronica/ps4-20068446
    https://www.gamespot.com/resident-evil-code-veronica/

• Remastered değil sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Husqv4rn4

Remastered değil sanırım?

Değil.
  • Şu ps2 oyunlarını adam gibi portlama işini yapabilseler alınacak oyunlar var ama kontrolleri çok sıkıntılı oluyor maalesef. Ps3 e hem resident evil 3 , hem de gta san andreas almıştım kontollerdeki sıkıntılar yüzünden 1 saat dayanamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Şu ps2 oyunlarını adam gibi portlama işini yapabilseler alınacak oyunlar var ama kontrolleri çok sıkıntılı oluyor maalesef. Ps3 e hem resident evil 3 , hem de gta san andreas almıştım kontollerdeki sıkıntılar yüzünden 1 saat dayanamadım

PS2 nin kendisinde oynamak çok daha zevkli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Şu ps2 oyunlarını adam gibi portlama işini yapabilseler alınacak oyunlar var ama kontrolleri çok sıkıntılı oluyor maalesef. Ps3 e hem resident evil 3 , hem de gta san andreas almıştım kontollerdeki sıkıntılar yüzünden 1 saat dayanamadım

PS3'teki RE Code Veronica HD çok iyiydi. Bu da öyle olacaktır.
  • Geçti bu oyunların zamanı.

Remake olmadıktan sonra yazık günah verilen paraya. Yapımcıların derdi "keriz.avi" Genç oyuncuların %90'ı zaten yüzüne bakmaz.
    Bu tip oyunları konsoluyla beraber orijinalini bulup arşivleyeceksin. ikisi beraber şimdiki bir ps4 oyun parası eder en fazla.

Zamanında oynadık. Canım çekerse emulatorle oynuyorum.
  • Mağazaya yarın eklenebilir. Twitter'da Avrupa için 10 Mayıs'ta çıkacak deniyor.

-----

"Resident Evil Code Veronica X is coming to PS2 Classics next week on PS4! Grab it starting May 9 in North America and May 10 in Europe!"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 9 Mayıs 2017; 17:55:39 >
  • İlk defa Sega Dreamcast te oynadığım şaheser. Oyunda ammo ve herb sıkıntısı çok fazla. İdareli kullanmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lubuoguz

İlk defa Sega Dreamcast te oynadığım şaheser. Oyunda ammo ve herb sıkıntısı çok fazla. İdareli kullanmak lazım.

Kolay olarak oynanırsa bu sıkıntı ortadan kalkıyor Ama normal modda oynanırsa sırf bu yüzden insan korka korka ateş ediyor. Son RE oyunlarındada bu vardı ama bu olayı en iyi kullanan eski RE oyunları.
  • PS4'de alıp oynayan oldu mu hiç ? Kontrollerde falan sıkıntı var mı ? Almaya değer mi bilemedim...

• Uncle Trevor kullanıcısına yanıt
    Kontrollerde sıkıntı yok. Grafikler aynı biraz daha keskin o kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uncle Trevor

PS4'de alıp oynayan oldu mu hiç ? Kontrollerde falan sıkıntı var mı ? Almaya değer mi bilemedim...
    Zamanında ben almak istedim ama oyun avrupa sürümü 25 fps'de çalışıyor değmez. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam ps2 emulasyonu ya da portuydu bu oyun. Normalde önereceğim bir konu değil ama illa oynamak isteyen Dolphin emusu ile pS4 kontrolcüsünü kullansın. Hem daha iyi görünüyor, bundan bin kat daha iyi oynar. Bu arada oyun güzel eski görünüyor ama güzel. Zor ve uzun bir oyun ilk bir saat mermi pek harcamamaya bakmak gerekiyor. Sadece tropikal adamsı ortamlarını pek RE konseptine yakıştıramıyorum. Oyun hakkında ki en olumsuz düşüncem ise rezalet inglizce seslendirmeler, japoncası var mı bilmiyorum, görmedim. Konu, hikaye ise iyi.

Oyunda takılıp kalmak istemiyorsanız herşeyi iyi kötü okuyun. İnglizceniz hiç yoksa zaman zaman zorlayabilir.

Zombile agresif önden ya da arkadan salıdırıp tek seferde bıçakla almanız oldukça zor. Eğer oyunda mermi sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız benim uyguladığım taktiği kullanabilirsiniz.

+ Merdivenli yerlerde zombiler yukarı gelirken bacaklara doğru nişanlayıp bıçak vurun. Bacaklara yapılan hamleler iki kez fazla hasar veriyor.

+ Düz yolda ise 2-3 mermi kullanıp zombiyi yere düşürün sonra da bıçakla yine aşşağı doğru hedefleyip vurun.

+ Kaçın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 28 Şubat 2019; 13:52:18 >

• Oyun şu an indirimde ne zamandır almak istiyordum.
    Herkesin bir şans vermesini tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.