Şimdi Ara

Resident Evil: Code Veronica PS4 için Derecelendirildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Capcom, bir başka eski Resident Evil oyununu daha günümüz nesline getirecek gibi görünüyor. Resident Evil: Code Veronica, The German USK tarafından PlayStation 4 platformu için derecelendirildi. 

Hayatta kalma korku oyunu Resident Evil: Code Veronica ilk olarak 2000'de Dreamcast için ve 2001 ile 2002'de sırasıyla PlayStation 2 ve GameCube platformlarına çıkış yaptı. Ardından Resident Evil: Code Veronica X HD 2011'de PlayStation 3 ve Xbox 360'a geldi. 

• Biz resident evil 2 remake'i istiyoruz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Code Veronica müthiş oyundur.
  • RE efsanesinin son iyi oyunu ki hakikaten çok sağlam bir yapım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahım sana geliyorum. Re2 Remake ve Nemesis kaldı. Getir be şunları Capcom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Capcom her platforma getirir, PS4'ün yanında XONE ve PC'yi es geçmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrl Alt Del -- 22 Mart 2017; 19:14:46 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Pc es geçilmez umarım. :)

• Hakkatten ya şu resident evil serisinin 1 ve 0 olan oyununu remake ve remastered yaptılar artık 2-3 ve code vceronica oyunlarınıda remake yapsalar efsane seri tamam olcak bir ara re 7 ye bel bağlamıştık dediler köklerine geri dönüyor ama tam bir fiyasko oldu yanından bile geçemediler yapsınlar şu remake leride gözlerimiz bayram etsin.

• Veronica GonzaleZ diye bir arkadaşım vardı.. Bu oyun çıktığında.. Onu hatırlarım ne zaman biri bu oyundan bahsetse.. iyi biriydi yaw..

• pcyede çıkar inşallah direk ön siparişle alırım sadece ps4e çıkarsa kötü olur

• Residen evil 2 remake oluyor resmi olarak capcom yapıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZacharyIscariot

Pc es geçilmez umarım. :)

Eskiden tek platformda kazandığı parayı şimdi 3 platformda kazanamadığı için eşşek gibi getirecek.
  • oynayamadığım,oynamak istediğim oyunlardan biriydi harika oldu. kim demiş remastered yapmasınlar diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Residen evil 2 remake oluyor resmi olarak capcom yapıyor

Arkadaşlar. Bu remake tam olarak ne oluyor. Yani görselleride tekrardan düzelterekmi ps4 e entegre ediliyor?

İnşallah re2 gelir. Birde alt yazı varmı acaba yeni versiyonda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günün en güzel haberi :)

• quote:

Orjinalden alıntı: kugutex

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Residen evil 2 remake oluyor resmi olarak capcom yapıyor
    </blockquote>
    Arkadaşlar. Bu remake tam olarak ne oluyor. Yani görselleride tekrardan düzelterekmi ps4 e entegre ediliyor?

İnşallah re2 gelir. Birde alt yazı varmı acaba yeni versiyonda?

Bana sormamışsın ama ben cevap vereyim :D
    Remake Bi Oyunun Hikayesini alıp o oyunu baştan sona yeniden yapmak ve üstüne oyunu uzatıp yeni şeyler eklemek vs oluyor yani grafikleri değişicek,seslendirmeler,cutsceneler, hepsi değişicek :D yeni ve daha mantıklı puzzlelar eklenicek ayrıca merak etme altyazı mutlaka olur :D ve sadece PS4'e değil PC ve Xbox One'a da gelicek :D

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

oynayamadığım,oynamak istediğim oyunlardan biriydi harika oldu. kim demiş remastered yapmasınlar diye.

Aynen
    Favori serim RE olmasına rağmen hala Code Veronica'yı ve Outbreak'leri oynayamadım (internetten izlediğim için hikayelerini biliyorum o ayrı) ama Code Veronica'yı bi türlü PC'ye getirmediler ;( (biliyorum emülatörle oynayabilirim ama kontroller falan kanser ediyor :D )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.