Yüzbaşı
22 Şubat 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 71 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Konu fazlalığı olduğunu biliyorum ama "XBOX ONE DiGiTAL OYUN KARDEŞLiĞi ve TAKAS" kısmına sormuştum "yeri burası değil diye" silinmiş heralde...

Arkadaşımla kardeşlik kurmak istiyoruz. Konuda anlatılan sisteme göre P1 P2 ile oyunları paylaşıyor. Ben P2 olarak benim aldığım oyunlarında P1 ile paylaşılmasını istiyorum. Bunun için ben arkadaşımın hesabını kendi konsolumda My Home Xbox, arkadaşımda aynı işlemi benim hesabım için yapacak anladığım kadarıyla ama bundan pek emin değilim. Yoksa biz bütün oyunları arkadaşımın hesabından almamız mı gerekiyor? (anlatılan sisteme göre öyle)

Başka bir konuda arkadaşımın hesabı US, benimde hesabımın US olması mı gerekiyor yoksa her hangi bir ülkenin hesabıyla bu işlemi yapabilir miyiz ?

Live üyeliğinin paylaşımı konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Evde kulanmak için almayı düsünüyorum. Yasadığım sehirde kulaklıklara ulasamadıgım için deneme imkanım olmuyor. Daha önceki alış veriş deneyimlerim sebebiyle çelişki içinde kaldım. Tavsiye edeceğiniz 500 tlye kadar baska markalar ve modelleri sormak istiyorum. Her türlü müziği dinlerim ama genellikle elektronik ağırlıklı parçalar dinliyorum. Yanlız cok karasteristik yapısı olan bi ürün istemiyorum, sesler bir biri içinde boğulmasın olabildiğince flat ama sıkıcı bi ses karakteri olmasını istemiyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Iki gundur dailymotiondan video oynatmak istedigimde "Bu video oynatilamiyor" diye hata aliyorum. Youtube olsun veya baska sitelerden sorunsuz oynatilirken neden bole bi sorun cikti anlayamadim. Konuda bilgisi olanlar yardim edebilirmi. Simdiden tesekkurler.
Xpwria Neo kulanicisiyim son bir kac gundur telefonumun sarji %45 civadlarina iken az bir kullanimda aninda %1 e dusuyor ve telefonum kapaniyor. Sebenini bilen veya ayni seyle karsilasan kisiler cevap verebilirse memnun olurum simdiden tesekkurler
Silinebilir
Xperia Neo kullanıcısıyım İBeats kulaklık almak istiyorum ama bu kulaklık İpad, İpod İphone kulaklığı olarak geçiyor. Apple aksesuarları başka ürünlerde çalışmadığı için (en azından telefonum iphone kulaklıklarını desteklemiyor) bu kulaklıklardan da süphe duyuyorum bu konuda bi bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi ? Şimdiden teşekkür ederim.
Su anki durumunda speakerları ses kartının kulaklık çıkışından bağlıyorum. Speakerları analog olarak ses kartıma bağlamak için hangi çeşit kablo almam gerekiyor ve önerebileceğiniz bir marka varmı ? Verdiğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Harici bir ses kartı almak istiyorum. Araştırıken bu ürün dikkatimi çekti. Ürün hakkındaki tartışmalar genellikle 5.1 sistemler üzerine ben ise stereo olarak kullanacağım. Tavsiye edermisiniz veya aynı fiyat aralığında önerebileceğiniiz başka ürünler varmı ? Cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşşekür ederim.
Yeni aldığım CM Storm Spawn mouse 3 gün içinde 'benden bu kadar' dediğii için yeni bir mouse almayı düsünüyorum. Roccat Kova hem görünüş hemde özellikleri bakımından çok cazip geliyor. Yurtdışı kaynaklara baktığım zaman yorumlar iyi ama... Türkiyedeki kullanıcılar biraz olumsuz.

Roccat ürünlerini özellikle Kova'yı kullanan arkadaşların yorumlarını alabilirsem sevinirim şimdiden teşekkürler.
Diz üstü bilgisayarımda kulandığım mouse bilgisayarı kapatıp 3 saat sonra başına döndüğümde çalışmıyordu. İnternette bazı güncelştirmeler sonucu bu tip bazı parçaların daha sonra çalışmadığı ile ilgili sorunlarla karşılaşmışlar. Birde ewdekiler bilgisayarın güç kablosu takılı değil iken pili tükenmek üzere iken takıp çalıştırmaya çalışmışlar bu gibi durumlarda pc usb lerin güçlerini düşürdüğü hakkında bir kaç yazı okudum eğer bendede böle bir olay olduysa usb güçlerini nasıl eski seviyesine çıkarabilirim ?
Hakkında
Forum İmzası:
Xbox Live : CndnKyrnc
Psn : CndnKyrnc
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
Ps
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 492
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 23.495 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 315 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.