Şimdi Ara

Resident Evil: Afterlife (2010) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
0
Favori
39.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RIDANES

Bu filmde Leon olucak mı?

Olucak olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Superman *

quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

Bu filmde Leon olucak mı?

Olucak olucak

Hobaaa.
  • Milla yaşlanmadan su filmi bi çekselerdi :P
  • oyununu oynamadım , bu yüzden filmler güzel geldi bana , bu okuduğun kitabın filme çevrilince hayal kırıklığı yaratması gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_19811981

oyununu oynamadım , bu yüzden filmler güzel geldi bana , bu okuduğun kitabın filme çevrilince hayal kırıklığı yaratması gibi.

Filmler güzel gerçekten. Ama konusu ve işlenişi oyundan çok farklı olduğundan Re oyun fanları tarafından beğenilmiyor yerden yere vuruluyor.
  • 3. güzel deildi ama 2. güzeldi.
  • Dean de varmış filmde çok iyi bir haber gerçi daha 1 yıl var neyse gelceği haberini aldık ya yeter bekleriz artık
  • merakla bekliyorum 4. seriyi bakalım nasıl olacak
  • Capcom'un ünlü oyunu Resident Evil'ın beyazperde uyarlaması olan ve bundan evvel üç filmi izleyicilerle buluşan serinin dördüncü filminin çıkış tarihi açıklandı. Paul W.S Anderson'un yine yapımcı ve senaristlik koltuğunda olduğu film 27 Ağustos 2010'da vizyonda olacak. Dördüncü filmde başrolde, ilk 3 filmde de Alice rolüyle yer alan, yapımcı Anderson'ın eşi Milla Jovovich olacak
    kaynak www.comingsoon.net
  • daha çok var ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek_korsan

Capcom'un ünlü oyunu Resident Evil'ın beyazperde uyarlaması olan ve bundan evvel üç filmi izleyicilerle buluşan serinin dördüncü filminin çıkış tarihi açıklandı. Paul W.S Anderson'un yine yapımcı ve senaristlik koltuğunda olduğu film 27 Ağustos 2010'da vizyonda olacak. Dördüncü filmde başrolde, ilk 3 filmde de Alice rolüyle yer alan, yapımcı Anderson'ın eşi Milla Jovovich olacak
    kaynak www.comingsoon.net

Gerçekten daha çok var yaa

• İlk 3 Filme bakarak 4 üncününde Dandik olacağını tahmin ediyorum.Oyun ile uzaktan yakından ilgisi yok.Dean için izlenilebilir.
  • Eva Mendes söylentileri varmış; o da oynayacak mı 4. filmde?
  • Benim en beğendiğim 2. filmdi.Oyunundan dolayı Nemesis'e karşı bir hayranlığım var.
  • Wentworth Miller varsa kesin izlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner_GnC

Benim en beğendiğim 2. filmdi.Oyunundan dolayı Nemesis'e karşı bir hayranlığım var.

zaten serinin en iyi filmi 2.film..
  • Filmin oyununu oynayanlar tabikide beğenmez özellikle re 3 deki stars karakteri iyiydi. Residetn evil 4 oyunun senaryosu çok daha farklı İspanyolca konuşan zombiler vardı ne zombisi ya bunlar daha farklı bişi dinamit ok orak tırpanla saldıran zombi mi olurmuş

Oyununu oynayanlar filmden fazla bişi beklemesinler Resident evil 4 teki kafamıza orak atmaya çalışıp tutturamayan zombinin yerini kimse tutamaz
  • 3. film en güzeliydi. 4. film de 3. film gibi olursa tadından yenmez.
  • Bazen sacmalıyorlar resident evil 1 2 tadını vermiyor artık o psikolojiyi hissetmek istiyoruz yine
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.