Şimdi Ara

Resident Evil: Afterlife (2010) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
0
Favori
39.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MinikYas

quote:

Orjinalden alıntı: Sage Dj@vul

Re filmlerinin hepsi fazlasıyla vasat olmuslar.Ana senaryoyu bilen ve bir Re asıgı olan biri olarak hem konu hem karakterler bütün Re filmlerinde basarısız.Re dünyasının temelini Wesker olusturur yok bu dedigim ise en basit ve en onemli hata ayrıca Milla'nın canlandırdıgı bir karakterde yok.Oyunun ana karakterlerini ikinci plana at git sallamasyon bir karakter yarat basrol için yuh yani.

Re filmlerine vasat denilemez. Her ne kadar daha iyi yapılabilirdi durumu olsada bu filmin fi ye alınamayacak kadar çok hayranı var. İsmini oyundan almış olması hiç iyi bir karar olmamış. Ayrıca Türkler iyi bir iş yapıp Ölümcül Deney olarak çevirmişler filmin adını fakat baktığımızda filmin orjinal adının bile film ile pek alakası yok. Sizinde söylediğiniz gibi sanırım oyunun hikayesiyle bir alakası yok. Çoğu RE oyunu hayranı filmi beğenmiyor zaten. Film sizin beklediğiniz gibi çıkmamış olabilir fakat hemen bir kaç mesaj yukarıdada belirttiğim gibi türünün en iyi örneğidir.

Bende Re serisinin bütün ana senaryo oyunlarını oynamıs ve ana konuyu bilen biri olarak diyorum zaten yani abartı bir fan olarak

Filmler Resident Evil degilde baska bir film olarak degerlendirirsek basarılıdır ama Resident Evil olarak bakarsak senaryosu olsun karakterleri olsun hatta gectigi mekanlar ile tam bir fiyaskodur

• Merakla bekliyorum dün gece itibariyle hayatımın en büyük hatalarından birini yaptığımı farkettim hala bu seriyi izlememişdim dün ilk filmi bugün de 2 ve 3. filmleri izledim gerçekten harikaydı
    http://www.imdb.com/title/tt1220634/

Bu arada bu kadın beni büyüledi yahu Gerçekten çok güzel birisi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çöl Tilkisi -- 15 Haziran 2009; 21:01:15 >
  • Film'ini hiç izlemedim oyunu dikkatimi çekmişti bi ara.
  • Gösterim tarihi 17 Eylül 2010 olarak duyuruldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

Gösterim tarihi 17 Eylül 2010 olarak duyuruldu.

•  Resident Evil: Afterlife (2010)

Milla Jovovich ‘in geri dönüşü kesin olarak netleşmese de Resident Evil 4 ‘ün senaryosu yazılmaya ve oyuncu kadrosu yavaş yavaş belirlenmeye başladı. Resident Evil 4 : 2010 ‘un ilk yarısında gösterime girmesi bekleniyor.
  • Dean Winchester Hayatta kaçırmam artık
  • Millasız bu film olmaz!
  • Millasız olursa kötü olur
  • Tek istediklerim ,

Chris - Carlos ve lion ! Yeter xD
  • Hunk olur mu acaba bu filmde?
  • Gelsin Gelsin Güzel Film
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cane®

Resident Evil: Afterlife (2010)

Milla Jovovich ‘in geri dönüşü kesin olarak netleşmese de Resident Evil 4 ‘ün senaryosu yazılmaya ve oyuncu kadrosu yavaş yavaş belirlenmeye başladı. Resident Evil 4 : 2010 ‘un ilk yarısında gösterime girmesi bekleniyor.

kukry değil mi onlar ya (KO)

Şaka bi yana bende bu filmin hayranlarındanım 2015de olsa merakla beklerdim sizler gibi sabırsız değilim ben

Yalnız nedendir bilmiyorum 2. filmleri en çok beğendiğim filmleriydi sonra 1 sonra 3

Hazır konusu var söylemeden geçemeyeceğim bu RE serisinde saçma bulduğum şeylerden birisi başrollerden birisi ısırıldığında dönüşme süresi 2 saat ama normal bi insan ısırıldığında 5 dakikada zombi oluyordu. 2 ya da 1. filmde vardı bu

• Çıksın merakla bekliyorum bu filmin çıkmasını
  • Kaç kere söyleyeceğiz bilmiyorum Millasız bu film olmaz. Zaten Milla filmin yapımcısı ile evli bildiğim kadarıyla.
    Umarım ilk üçünden daha iyi bir film yaparlar.

Ayrıca 2010 eylül doğruysa eğer daha çok var. Milla gittikçe yaşlanıyor.
  • Ölümcül Deney 3'ü çok beğenmiştim. 4'te güzel olur umarım. Çıkış tarihi çok geç değil mi ?
  • daha erken çıkarsalar ya
  • Resident Evil 4 üç boyutlu (3D) olacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 28 Temmuz 2009; 0:40:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Resident Evil 4 üç boyutlu (3D) olacak!

Süper olur o zaman

• Bu filmde Leon olucak mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.