Şimdi Ara

Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
708
Cevap
15
Favori
31.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlerleyiş olarak Silent Hill 1'i andırıyor gibi .
  • re4 + silent hill karışımı bir şey olmuş sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

re4 + silent hill karışımı bir şey olmuş sanki
    O köyü görünce bana da re4 ü hatırlattı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke fps olmasa bir türlü sevemedim şu fps olayını re seririnde.

Ama beni Horizon ile birlikte en çok etkileyen videolardan biri oldu sunumda özellikle kurt adam ve cadı olaylarının da işin içine görmesiyle oyun eksen değiştirdi diyebiliriz üstüne Chris le bitirmeleri de süper oldu inşallah chrisle fazla oynama imkanı verilir ethan dışında birde kadın karakter olacak sanırım...
  • Resident evil ı bozar bu kamera açısı ve özünden uzaklaşması. 7 de öyleydi. Güzel oyundu ama güzel bir resident evil değildi, keşke farklı isimle yeni bir oyun yaratsalardı. Chris oyun dünyasında modellemesi en çok değişen karakter oldu sanırım artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamera açısı kesin fps mi olacak bununla ilgili net bir bilgi var mı pek oyun içi göremedik trailerda o yüzden tamam fps gibi gözüküyor birkaç sahneden ama onlar oynanıştan mı yoksa ara video mu pek ayırt edemedim.
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Evet, birinci şahıs bakışına sahip. RE7 ile tüm mekanikleri büyük oranda aynı.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    Bu olmadı işte neyse her halükarda edineceğiz orası ayrı da fps olunca sanki re değil de başka oyun oynuyor hissine kapılıyorum...inşallah evil within 2 gibi 2 kamera seçeneği ile gelir veya sonradan güncelleme alır.
  • Cadılar, kurt adamlar bunları hiç özdeşleştiremiyorum seri ile. Senin elinde benzersiz bir hikaye zinciri var, third person tarzında yeni bir çağ başlatan serisin, müthiş karakterlerin var neden hepsini yok sayıp alakasız bir yöne gidiyorsun üstelik gittiğin yön 40 yıldır tonlarcası yapılmış bir tür o kadar çakma görünüyorki oyun, özgünlük sıfır.
  • Re7 nin köyde geçeni mi?

• Aynı re7 deki gibi ethan ile oynayacağız, FPS olcak ama güzel durmuyor oyun. Hadi re7 yi bı nebze benimsedik re ile alakası yoktu ama güzel oyundu. Oyunda umbrella logosu olması ya da Chris i gormemiz bı heyecan yaratmadı, bu oyunda güzel olur ama resident evil olmayacak belli oldu. Resident evil değil village adında bir korku oyunu oynayacağız .

Bence capcom artık eski resident evillara sadece remakeler ile dönecek. Yani yeni seri 8-9 vs. resident evil oyunlarının re ile alakası olmayacak, re2-re3 remake gibi arada re4 ve Code Veronica gibi oyunların remakelerini yaparak oyuncularin gazını alacaklar.

• Ben mekanları çok beğendim. Resident Evil 1'deki ve 0'daki malikaneye benziyor.
  • İnanılmaz bir Resident Evil 4 havası sezdim , şahsen traileri beğendim bekliyoruz

• Kasaba sahneleriyle önce RE4 sevenleri vurdular, en son Spencer Mansion'ı andıran ve uçuk tasarlanmış malikaneyi ekranda gösterip bitirdiler olayı. İnce, ince işlenmiş ve pek retro görünüyor. Buralarda kaçarken ne kadar incelenir bilemeyiz de, çok beğendim mimariyi.

Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021

Resident Evil (8) Village | PS4/PS5 ANA KONU | 7 MAYIS 2021

Açı neden FPS diyenlere, çıkmadığı platform kalmayan RE4'ü saymazsan Resident Evil 7 serideki en çok satan oyundur. 7,5 Milyon.

• Dictattor kullanıcısına yanıt
    RE Engine motoru ile yine harikalar yaratacaklar. O yaşlı dedenin yüz animasyonları öyle etkiledi ki beni inanılmaz bir şey yapmış adamlar. Bir ara film mi açtım dedirtti fragman harikaydı çok etkilendim.

Sence ne zaman çıkar hocam? benim tahminim Ocak
  • Yine 7 gibi Ocak sonu çıkar. Ağustos ayında yeni bir Trailer var, PS5'in ikinci konferansında izlettirecekler herhalde.

Trailer'ı 4K da seyrettikten sonra baktım, fotorealizm odaklı assetleri RE Engine'in yeni versiyonuna taşıdık diyorlar. Yeni versiyon özellikle ışıklandırma, deri shader'ı ve LoD'da daha fazla detay sunacak. Oyun 4K/60FPS ve hiç bir sahnede loading olmadan çalışacak. Başlangıç için uçuk detaylar bunlar.

Main platform PS5. DualSense ve mimari de hangi avantajlar kullanıldı bekliyorum görmeyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 14 Haziran 2020; 1:48:0 >
  • Ben hic resident evil oynamadim. Ps4 de kac tane re var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Yine 7 gibi Ocak sonu çıkar. Ağustos ayında yeni bir Trailer var, PS5'in ikinci konferansında izlettirecekler herhalde.

Trailer'ı 4K da seyrettikten sonra baktım, fotorealizm odaklı assetleri RE Engine'in yeni versiyonuna taşıdık diyorlar. Yeni versiyon özellikle ışıklandırma, deri shader'ı ve LoD'da daha fazla detay sunacak. Oyun 4K/60FPS ve hiç bir sahnede loading olmadan çalışacak. Başlangıç için uçuk detaylar bunlar.

Main platform PS5. DualSense ve mimari de hangi avantajlar kullanıldı bekliyorum görmeyi.
    En korkutucu re olacak diyorlar ki gosterilen trailerden belli oluyor az cok.oyun ps5de 4k 60 fps calisacak olmasida harika oldu. Forumda ebavamqko nikli bi arkadas vardi ps5 onubyapmaz bunu yapamaz bir ceviz kabugunu doldurmayan seyler soyleyip duruyordu bu arkadasi soyle bir sahneye alalim bakalim ne diyecek ps5 bu oyunu nasil 4k 60 fpsde calistiyor.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hedysseus -- 3 Nisan 2021; 22:12:48 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.