Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
14
Favori
55.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Resident evil 3.5 Cide:madman bu oyun hakkında bilgisi olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an kinguinde emea olarak 40 tl steamdan daha ucuz ben aldım dayanamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Selamselam34 -- 24 Aralık 2018; 1:7:10 >
  • dün gece oyunu bitirdim gerçekten muhteşemdi oynadığım en iyi korku oyunu oldu sadece son boss savaşını beğenmedim daha iyi olabilirdi birde lucas ve zoeye ne oldu bilen varmı dlc mi almam gerekiyor onlar için
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Dlc gerekiyor hocam evet, Not a hero dlc si ücretsiz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu end game rewards nasıl alıcaz oyunu bitirmemiz şartmı yne yapmam gerekiyor o itemleri almak için
  • Son yılların aksiyon ve korku gerilimi en iyi harmanlayan yapımlarından biri olmuş Resident Evil 7.Köklerine de güzel bir dönüş olmuş yine 5-6’dan sonra.DLC’leri de kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle Not a Hero ve End of Zoe hem hikaye hem oynanış olarak en az ana oyun kadar tatmin ediciler.Re7 zaten grafik,atmosfer,oynanış gibi öğeleri açısından son derece başarılı,üstlerde de hep bunlara değinilmiş fakat bazı önemli sıkıntılardan da bahsetmek gerekirse :

- Final boss yaratıcılıktan çok uzak ve hiç tatmin etmiyor,hani tüm oyundaki tek sıkıcı boss savaşının finalde olması ağızda hafif ekşi bir tat bırakıyor

- Yaratık tasarımları birbirinin aynısı.Sadece 2-3 çeşit yaratık var ve bu durum oyunu bazı noktalarda monotonlaştırıyor

- Ethan çok duygusuz ve yetersiz bir karakter olmuş.Hiç gerçekçi tepkiler vermiyor ve insan kendisine en ufak bir şekilde bağlanamıyor

- Sonlara doğru oyun ev atmosferinden uzaklaşıyor ve aşırı aksiyona kayıyor.O kısımlar biraz daha az yer kaplasaymış daha iyi olurmuş

Oyuna puanım 85.Üstte saydıklarımdan hepsini geçtim 1-2 tanesi bile olmasaydı 90 üstü olurdu ama şu haliyle de oldukça tatmin edici bir yapım olmuş Re7

• Arkadaşlar oyunun easy modu ile normal modu arasında ne gibi farklar var

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunun easy ile normal modu arasında ne fark var

• quote:

Orijinalden alıntı: supressor

Hocam oyunun easy ile normal modu arasında ne fark var
    Hocam easy modunun özelliklerini pek hatırlamıyorum ama tavsiye etmem. Oyun hard'da bile öyle aşırı zor değildi çünkü. O yüzden en kötü normalde oynamanı öneririm
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    Easy de başladık hocam gidiyoruz şimdilik 😃

• Oyunda yerine oturmayan şeyler var:
    İlki Mia kime çalışıyor?ikincisi Eveline nasıl oluşturuldu?10 yaşında herhangi bir kız bulup virüs mü enjekte ettiler?kız neden bir aile istiyor E virisünün etkisi mi?ve kız hızlı bir şekilde mutajen'e uğradığı için mi hemen yaşlanıyor?Son olarak da son sahnede umbrella'nın logosu farklıydı oradaki olay ne?yeni kurulduğu için mi? çünkü oyun re1'in öncesini anlatıyor anladığım kadarıyla.Benim kafama takılan noktalar bunlar oldu
  • Hortlatmış olucam ama,
    Oyunu şimdi satın aldım indirime girmiş 58 TL
    Daha düşük fiyatı görmüş müydü Acaba?

• Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Şuanda en düşük fiyat sayılır. Önceden de 56,99 TL olmuştu. 1 TL fark var yani. Oyunların gördüğü en düşük fiyata şu siteden bakabilirsin:

https://psprices.com/region-tr/game/1185236/resident-evil-7-biohazard

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Şuanda en düşük fiyat sayılır. Önceden de 56,99 TL olmuştu. 1 TL fark var yani. Oyunların gördüğü en düşük fiyata şu siteden bakabilirsin:

https://psprices.com/region-tr/game/1185236/resident-evil-7-biohazard
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam.

• Beyler herkeze merhaba. Res evil biohazard gold edition aldım. Oyunu kurdum birdden japonca oldu yazılar falan seslendirmeler fransızca cıkıyor cok sacma oysa herseyi ingilizce seçmiştim neden böyle oluyor bilen varmı ?

• Merhaba kutulu oyun vr yazmasa yine vr ile oynanır mi

• Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Galiba Gold Edition olanlarda yazmıyor. Onda da Amazon.com sayfasında VR ile uyumlu olduğunu yazmışlar.

https://www.amazon.com/Resident-Evil-Biohazard-Gold-PlayStation-4/dp/B075JF372G/

• Oyunu gold edition olarak almistim onceden. Son bossa kadar oynayip son bossta cephane sıkıntısından dolayi hep öluyordum. Sonrada bitirmeden bırakip attım kenara baska baska oyunlar oynamaya devam ettim. Taaa ki şu dlcleri falan hic oynamadigim, bir de oyun sonu kaldigi icin icimde bir ukde olarsk kaldi. Bu aralar oyuna baya oynama istegim olustu yeniden. Bende ne yaptım ? Oyinda olusturduguk saveleri komple sildim. Oyunu yeni almiş gibi bastan ama cephane bakımindan daha temkinli ilerleyerek oynamak istiyorum. Tabi korku unsurunu ve klasik re havasini yeniden yasamak istiyorum. Sonrads dlcleri oynamak gelecek...

Oyun icin yorum yapmam gerekirse bu RE basbaya RE'dir yani. Özellikle son re3 remake faciasini falan karsilastirdigimda ozunde korku temasini uzun zaman sonra oyuncuya aşılayabilmis bir resident evil. Fps ilk baslards cok tepki alsada bence olmasi gerekn buydu iyi yaptılar. Önceki Resident Evil'lerden hangisine benziyor derseniz Resident Evil.1 Remake olan gamecubeda oynamistim o oyun diyebilirim. Zira o oyinda da icinde bulundugumuz köşk/malikhane karanlık alanlardan olusuyor. Heryer tahta. Attigimiz adimin tahta sesini cok rahat duyuyorsunuz, surekli gıcırdilar oluyor ve kilitli alanalri actikca kosk buyuyor resmen kaleye donisuyor. Cok zevk almostim re 1 'den. Re7'de bu baglamda benzer. Hikaye ise basta basit geliyor size ama ilerledikce ve ozellikle son kismda bana gore hikaye derinlesiyor. Ben hikaye olarakta begendim RE 7'yi. Grafik, oynanış, kurgu,ve sürekli geren atmosfer,sesler zaten tam puan. Eski releri oynayan birisi olarak resident evil oyun turu korku-adventure oyunu olarak gecer oyun turlerinde. Bu re esileri birebir andırmıyor ama yeni bir re olarak baktiginizda ve oyun türü olarak baktiginizda evet bu oyun özünü yakalamıs veya ona yaklaşmış bir korku-adventure oyunu olmuş. Bu acidan cok begendim oyunu. Birde bir arkadasimiz hikayenin genisletilmesi adina yeni bir zenginlik kazandirdigini soylemis yukarida. Bence de dogru. Yeni karakterlerde girmesi lazımdi oyuna ki senaryo ciksin. Muhtemelen RE8 de bu tarz olacak benim fikrim.

Oyunun guzel yanları bunlar ama eksik tarsflarids var.
    Sonn boss bu kadar kaliteli yapılmış bir oyuna hic olmamıs. Çok kötü yani. Oyunda gezerken teknduze yaratıklarin cikmasida bence olmamis. Tür olarak birebir zombi beklenmez bu oyunds cunku olsaydı sırıtırdı. Onumize cikan ucubeler de evelinenin bulastirdiklari. Bu acidan bakarsam.mantikli. Ama madem bu tür yaratiklar gelecek biraz cesitliligini artirsalardi. Ne bileyim havada ucan turler farkli sekilleri ve saldirilar olan turler vs vs. Gelen yaratık türleri 3 ya da 4u gecmiyor cok kısır kalmis. Aile ile olan kapismalar iyi hosta sensryoyu biraz daha uzatabilirlermiydi acaba diye dusunuyirum bazen. Zira sadece jack baker bossu ile yeteri kadar ugrastik. Ama marguriuite bossu ile cok ugrasmadik kisa kaldı bu benim fikrim. Ve bulmacalar... Bulmacs bu tarz oyunlarin olmazsa olmazıdir. Bu oyunda bulmaca yok.mu var. Ama bence daha cok veya daha yorucu olmalıydi. Bulmaca konusunda da oyun vasatı asamıyor bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SePHiRoTHBJK -- 30 Nisan 2020; 14:42:16 >

• gold edition ile normalinin farkı nedir?
  • Mericuls kullanıcısına yanıt
    Gold Edition’da hikaye DLC’leri var.

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.