Şimdi Ara

RESİDENT EVİL 7 (Playstation 4 & VR) [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.107
Cevap
14
Favori
55.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kubica007

L kol aşağı aynı anda yuvarlak. Zınk diye dönüyor :))

Ha bikeresinde yanlışlıklı yapmıştım hatırladım şimdi evet çok işe yarayıcı bi özellik
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bir kaç saat oynadım şimdilik Re1'e benziyor bence, ev aynı birinci oyundaki malikanenin yerine geçmiş. Odalar arasında dolaşmak, oyunu kayıt ettiğimiz güvenli oda, atmosfer ve minik bulmacalar, akrep-yılan resimli anahtarları arayıp bulmak böylece haritanın genişlemesi falan. Sadece zombilerin yerini manyak aile ve eciş bücüş yaratıklar almış, o yaratıklar 4'de belli yerinden vurup öldürdüğümüz yaratıklara benziyor. Oyun muhteşem, şimdiye kadar yapılan en iyi RE oyunu olabilir bence, bitirip öyle karar veririm.

Evet hocam re4'te köyde tırmıklı bi adam ve kadın vardı samanlıkta onlara benziyor

Garip garip ses çıkartıyorlardı yelda yelde vermiyom vermiyon diye videosu olsa koyardım komediydi

• arkadaşlar until down mı daha gerilimi korkusu yüksek yoksa resident evil 7 mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

arkadaşlar until down mı daha gerilimi korkusu yüksek yoksa resident evil 7 mi ?

Until dawn third person olduğu için akıcılık ve gerçekçilik baltalanıyordu

VR ve First person olduğu için RE bence daha iyi o konuda
  • Biraz nostalji kasalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    Until Dawn Arka Sokaklar
    Resident evil 7 Behzat Ç

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok açıklayıcı oldu teşekkürler
  • Playstation 2 zamanlarıdır. Toplanırız bir gece Resident Evil açılır ve oynanmaya başlar. Tabi küçüğüz o zamanlar hem korkuyoruz hemde o korkudan zevkl alıyoruz. Benim için böyle bir oyundur R.E hak ettiği başarıyı sürdürmesi dileği ile...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler yani sizce verilen paraya değer mi? çok zamanım yok derslerden tıp fakültesinde başını bile kaldıramıyorsun. ara sıra oynamak istiyorum. iki günde bir yarım saat falan.

• Oyunun aynı yerde geçmesi şöyle bir faydası var; detayları çok daha iyi keyfini çıkartıyorsunuz. Öyle ugak bir harita değil zaten tek bir rotada gidiş hem bulmaca özelliği için uygun değil hemde dediğim gibi korku oyunlarında özellikle hızlı ilerlendiğinde her detayı yakalamak zor. Bir örnek vereyim; ikinci katta bahçeyi gören koridor şeklinde uzun balkonda ilerleyin, sona geldiğinizde acaba arkadan gelen biri varmı diye bakın. Eğer korku içindeyseniz orda bir detay var. Spoiler değil ama yinede detayı yazmıyorum. Siz bakın...:))

• Oyun geldi güncellemesini yapıyor kriz geçiricem şimdi

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    Kaç günde geldi hocam?
  • kruezberq kullanıcısına yanıt
    İkisi de korku oyunu olması dışında aynı tip oyun değiller biri elmaysa diğeri armut. Özellikle korku ve gerilim içeren oyun, film, kitap sevenler için bence ikiside arşivlik. Until Dawn daha gizemli ilerliyor oyun size görmediğiniz bilmediğiniz bir düşman ya da düşmanlar var diyor uzun sürede hikaye kendini pek açık etmiyor ama RE7 daha gerilimli ve korkusu yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 26 Ocak 2017; 14:52:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

arkadaşlar until down mı daha gerilimi korkusu yüksek yoksa resident evil 7 mi ?

Ben bir oyun tek başıma gece bitirdiysem o oyun korku oyunu falan değildir, o da until dawn
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bir kaç saat oynadım şimdilik Re1'e benziyor bence, ev aynı birinci oyundaki malikanenin yerine geçmiş. Odalar arasında dolaşmak, oyunu kayıt ettiğimiz güvenli oda, atmosfer ve minik bulmacalar, akrep-yılan resimli anahtarları arayıp bulmak böylece haritanın genişlemesi falan. Sadece zombilerin yerini manyak aile ve eciş bücüş yaratıklar almış, o yaratıklar 4'de belli yerinden vurup öldürdüğümüz yaratıklara benziyor. Oyun muhteşem, şimdiye kadar yapılan en iyi RE oyunu olabilir bence, bitirip öyle karar veririm.

anlat anlat, tüm oyunu anlat. sonunu da anlat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASKERTUNGA -- 26 Ocak 2017; 15:52:49 >
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Pazartesi gecesi siparişi verdim dun akşam kargoya verildi bu sabah geldi

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    İyi zamanda gelmiş hocam.Güle güle oynayın hayırlı olsun.Bitirdiğinizde mesaj atın sonunu tartışmak isterim.
  • Oyunu ilk indirdiğimde 1 kere oynadım onuda arkadaşla sesli grup yaparak pek fazla yemedi.Daha 2.ye gireye biraz tırstım ama oyun efsane gerilim var çok fazla aksiyon mevcud silahlar güzel ve az cephane vermesi hayatta kalma iç güdünü çok fazla arttırıyor.Hard modunda oynuyorum daha fazla keyif vereceğini düşündüğümden keza öyle oluyor hemen ölmüyorlar eğer almadıysanız bence alı pişman olmazsınız.
  • Oyun cok cok iyi. Son zamanlarda oynadigim en iyi korku oyunu. Sadece son 45 dk si falan biraz aksiyona kayiyor gibi ama o kadarda olsun. Onun disinda cok iyiydi. Gerilim korku türü seviyorsaniz dusunmeyin ve alin derim oyunu

• Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    Evet iyi surede geldi gayet. Teşekkür ederim. Bende konuşmaya başlarım oyun hakkında bu aksamdan itibaren :)

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.