Şimdi Ara

!! RESIDENT EVIL 5 & PS3 & ANA KONU !! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
0
Favori
27.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: drake_1988

guzel ulkemize ne zaman gelir acaba killzone misali erken gelme ihtimali varmıdır dostlar

Bence var.
  • Süper olur erken düşerse, yani gelirse..
  • Ben bunun demosunu oynadım.Oyun eski bildiğimiz residentlere hiç benzemiyo.Eski
    resident evillerde değişik bir hava olurdu
    sürekli korkuturdu seni.Bunda hiçte öyle deil sanki tamamen farklı bir oyun.adamlar karşıdan
    sürekli geliyor sende vuruyon o kadar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: R_YUNUS

Ben bunun demosunu oynadım.Oyun eski bildiğimiz residentlere hiç benzemiyo.Eski
    resident evillerde değişik bir hava olurdu
    sürekli korkuturdu seni.Bunda hiçte öyle deil sanki tamamen farklı bir oyun.adamlar karşıdan
    sürekli geliyor sende vuruyon o kadar.

Aynen dostum.İyi tespit yapmışsın.Ben RE3 nemesisten sonra zevk alamamaya başladım RE den.
  • quote:

Orjinalden alıntı: An@loG

quote:

guzel ulkemize ne zaman gelir acaba killzone misali erken gelme ihtimali varmıdır dostlar

Bence var.

arkadaşlar, killzone 2 de tahtakale yi zengin ettik. resident evil 5 te o kadar olmasa da bir ilgi olacaktır. en azından ps3 cephesinden, o yüzden bence yine bir 50 - 100 adet orjinal oyunu erken getireceklerine inanıyorum bizimkilerin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nejat_80

quote:

quote:

Bence var.

arkadaşlar, killzone 2 de tahtakale yi zengin ettik. resident evil 5 te o kadar olmasa da bir ilgi olacaktır. en azından ps3 cephesinden, o yüzden bence yine bir 50 - 100 adet orjinal oyunu erken getireceklerine inanıyorum bizimkilerin.

Aynen, Nejat Abi. Katılıyorum..

• İnş. öyle olurda askere gitmeden doya doya oynarım...
    quote:

Orjinalden alıntı: nejat_80

quote:

quote:

Bence var.

• Arkadaşlar oyun şu an satıcıların eline ulaşmış sanırım yarın satışa çıkaracaklarmış...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahaotex

Arkadaşlar oyun şu an satıcıların eline ulaşmış sanırım yarın satışa çıkaracaklarmış...

haydaaa
  • Hadi hayırlısı, tetikteyim
  • Büyük ihtimal Asia veya Japon versiyon olacaktır gelecek olan. Şunun şurasında 3 gün kaldı Japon ve Asia versiyonunun çıkmasına
  • oyun 17 marta elimde olacak insallah bu oyun icin killzone 2yi erteldim 2 ay icinde insallah killzoneydie alacagim
  • shopto dan pre order sipariş verdim bakalım ne zaman gelicek (en kötü rötarlı olsun 20 mart a razıyım )
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahaotex

Arkadaşlar oyun şu an satıcıların eline ulaşmış sanırım yarın satışa çıkaracaklarmış...

tahtakale mi? adamlar yine basardılar, erken gettirtmeyi.
  • Şu hantal kamera ve karakterler düzelsin yeter bana, yoksa kral oyun.
  • Arkadaşlar yarın değil çarşamba günü geliyormuş oyun....
  • Aha bakın üst topicde ki konuda satmaya başlamış

http://forum.donanimhaber.com/m_30016689/mpage_1/key_//tm.htm#30157380
  • ben ddemoda co op oynamaya çlştm birini buluo ama snra oyuna grmiyo hata verio demo oldğndanmı kaynaklamıyo acaba modem zyxelde pese gremiorm bunada gremicem die korkuormm
  • bunlarında araldan farkı kalmadı 129 ytl ye oyun mu satılır 10 gun daha beklr shoptodan alırım bune bole

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 3 Mart 2009; 16:22:59 >
  • Ben bekliycem valla sıfır metal kutu alıcam pre-order yaptım 100tl
    Hem metal kutu hemde 30tl daha ucuz varsın 10-15gün bekliyim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.