Şimdi Ara

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
672
Cevap
11
Favori
29.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok garip, ülkemizdeki hiçbir oyuncu Jill'in modellemesini beğenmemiş. Yabancı forumlarda sayfalarda sitelerde çok sevilmiş. Enterasan. Ben de baya beğendim insanlar RE 1'deki Jill'i bekliyor hala heralde?
  • Konusu değil ama keşke kojima yada konamide ilk ve bence en iyisi olan mgs1 i rameke yapsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Konusu değil ama keşke kojima yada konamide ilk ve bence en iyisi olan mgs1 i rameke yapsa.
    Remake'i var zaten Twin Snakes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Jill ile sorunum yok ben beğendim ancaaaak, Sanki Jill'i Milla jovovich'e oyunu da 2. Filme mi benzetmişler ben mi öyle hissettim.

Bu arada 259 Tl çok iyi fiyat ön spariş verdim ve oyunun boyutu 25GB gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Jill'in modellemesini çok beğendim milla jovovich'e benzemesi de ayrı bir hava katmış.Resident evıl 2 remake ve Resident evıl 3 remake ile Capcom kitabı yeniden yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A5EF6FA98 -- 11 Aralık 2019; 3:23:42 >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Re gibi rameke demek istedim hocam. Mgs1 rameke öylece üzerinde oynanmamış grafikler hala ps1 deki gibi. Sadece gamecubede var grafiklerinle oynanmış olan ama oda çağımıza göre yinede eski.

• Milla Jovovich'ten ve kocasından hiç hazzetmiyorum. Evlendikten sonra resmen kocasının bütün çöp filmlerinde oynayıp oyunculuk namına düzgün bir iş yapmadan para kaldırdı ki ben aslında parasında da değilim yapılan berbat seri işten şikayetçiyim. Üstüne son filmde rol alan dublör kadının bu Jovovich'in kocasının da içlerinde olduğu b... prodüksiyon yüzünden kolunu kaybetmesi olayı var.

Şimdi de Monster Hunter olayına dadandılar. Fanboylar sayesinde ne para kaldırdılar çöp filmlerden. Keşke kimse izlemese de bir daha kendilerini böyle serileri sağarken görmesek.

Şu NETFLİX Resident Evil dizisi her şekilde daha iyi olacaktır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 11 Aralık 2019; 3:2:38 >
  • Jill, Milla Jovovich'e sadece şu fotoğrafta çok benziyor arkadaşlar. Genelde o kadar andırmıyor da be kardeşim, bu ne hakkaten direk Milla bu taraftan bakınca.

RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tfn123 -- 11 Aralık 2019; 3:8:3 >

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Bu yazıyı en az 20 kere görmüşümdür 8 kere de oyunu bitirmişimdir.
  • Çocukluğumun oyunu geri döndü. Maddi durumum yeterli olmasına rağmen 100 TL altına düşerse alırım.
  • Hala sokakta çakmak, gaz arayıp tırstığım günler aklımda, her sokaktan bir sürü zombi gelip sıkıştırıyordu...

Kesinlikle güzel olacak...
  • re2 gibi kaliteli olur umarım.Bu kadar erken çıkarmaları kaliteden ödün mü verdiler diye akıllara getiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

Re gibi rameke demek istedim hocam. Mgs1 rameke öylece üzerinde oynanmamış grafikler hala ps1 deki gibi. Sadece gamecubede var grafiklerinle oynanmış olan ama oda çağımıza göre yinede eski.
    O zaman remake'in remake'i olması gerek,bence gamecube'a çıkan oyun remaster edilse yeterli olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gamecube'deki Resident Evil Remake bence hala tüm serinin en iyi oyunudur her açıdan.Çaresizlik ve karanlık atmosferi bu versiyondan daha iyi yansıtan bir Re bence yok.Pal versiyonu 480p desteklemediği için,orijinal component kablo ile sırf 480p oynamak için Ntsc Usa versiyonunu da edinmiştim.Ne emekler ne emekler harcadık.

Üstte değinilmiş Twin Snakes de Gamecube'de oldukça güzeldi,bir günde abartmıyorum 7 ya da 8 adet adet sıfır Twin Snakes satmıştım Türkiye'deki Mgs hayranı Gc kullancılarına kapış kapış gitmişti zamanın behlinde
  • mini etek belinde kazak ile koşturan jill de güzel zaten eski kıyafet dlc olacak ancak zaman değişiyor yeni nesil Z kuşağı için bu tarz oyunlar daha güzel gözükmesi için makyajlanıyor doğal karşılamak lazım satış stratejisi; biz gelmişiz 40 yaşına bu oyunu almayacazda hangi oyunu alıcaz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 11 Aralık 2019; 10:22:52 >

• Fragmanı izlerken etrafta insanlar kaçışıyor , eskiden de öyle miydi hatırlayamadım.
    Sokakların üstten görüntüsü çok güzel görünüyor .
    Oynanış RE 2 gibi olacaksa sıkıntı yok.
    Tek sorun oyun süresini uzatsınlar , RE 2 nin tadı damağımızda kaldı .

Geriye kaldı Dino crisis
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Klasik kostümlerin yeni oyuna uyarlanmışı da çok güzel olmuş.

• RESIDENT EVIL 3 NEMESIS REMAKE [PS5 / PS4 ANA KONU]
  • fiyat çok iyi artmadan alsın alacak olanlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.