Şimdi Ara

REPLİKA TELEFON ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
10.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dediğim gibi arkadaşlar replika samsung düşünüyorum arkadaşa alınır mı bütçemiz 300

• 1. sınıfı en kiral replik dunyanin en iyi replikasi bile olsa yerine
    Orjinal 2. El s3 al daha çok daha iyidir.
    En kötü ihtimal s3 un bataryası bitmiştir yada sahte batarya vardır
    Gider servisten orijinal batarya alırsın mis gibi kullanırsın
    300 tlyi çöpe atmak istiyorsa replik al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reploladansa s2 yada s1 bile daha iyidir.

• hocam 1.3 ghz dört çekirdek mali t760-mp2 1 gb ram 8 gb 300 tl alınır bence başka görüşü olan yoksa alacağız arkadaşa oyun oynayacak zaten sar değeri mühim değil hatsız kullanacak.
  • Alınmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertxray

hocam 1.3 ghz dört çekirdek mali t760-mp2 1 gb ram 8 gb 300 tl alınır bence başka görüşü olan yoksa alacağız arkadaşa oyun oynayacak zaten sar değeri mühim değil hatsız kullanacak.

Hatsız kullansa bile o SAR değeri geçerlidir.

Replika telefon hiçbir şekilde alınmaz.
  • Ben diyorum bu replikacilar kimlere satiyo diye.demekki bole bole satiyorlar.
    o 4 cekirdek emin ol benim 5 yillik s2 in islemcisinden kotudur.
    paranizi cope atcaginiza bi yardima ihtiyaci olana verin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 e bir dünya ikinci el iyi tel bulursunuz, replika ya ne gerek var...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın öyle bir şey yapma

• 275 TL yaptık pazarlıkla bi tane replika s5 aldık biraz oyunda kötü ama asphalt falan oynatıyor hocam resimlerini alınca atarım arkadaştan. Replikada fena değilmiş yani mediatek işlemcili vs vs. Sadece batarya üzdü eve gidene kadar %20 gitti 30 dakikada. demekki 2-2.5 saat oyun süresi var yolda full oyun oynadık

Replika tavsiye edebilirim bu paraya sağlam ikinci el telefon çok zor ben kendime alacaktım bulunmuyor ikinci el. Dört çekirdek sıfırlarda 600'den başlıyor lg magna vs. Telefondan çok şey beklemeyenler için iyi bu replikalar benim nokiayı ilerde satarsa alırım bi tane o zamana kadar tablette bozulur heralde 2 yaşına girecek kendisi

• replika alınmaz, olmaz olmaz dersin elinde patlar telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

replika alınmaz, olmaz olmaz dersin elinde patlar telefon

Takar bi orijinal batarya bir de adaptör alır rahat rahat prize takar yatar bu kadar basit

• Yıl olmuş 2016 replika telefon kaldı mı hala? Bırak oyun için almayı ki oyun için alacaksa 150-200 tl'ye 7 inç tabletler var onlardan daha çok iş görür. Oyun için değil cihaz kapalı dursa bile alınmaz.telefon alıp hatsız kullanacağına tablet alsın kardeşim ne tuhaf insanlarsınız.

• quote:

275 TL yaptık pazarlıkla bi tane replika s5 aldık biraz oyunda kötü ama asphalt falan oynatıyor hocam resimlerini alınca atarım arkadaştan. Replikada fena değilmiş yani mediatek işlemcili vs vs. Sadece batarya üzdü eve gidene kadar %20 gitti 30 dakikada. demekki 2-2.5 saat oyun süresi var yolda full oyun oynadık

Replika tavsiye edebilirim bu paraya sağlam ikinci el telefon çok zor ben kendime alacaktım bulunmuyor ikinci el. Dört çekirdek sıfırlarda 600'den başlıyor lg magna vs. Telefondan çok şey beklemeyenler için iyi bu replikalar benim nokiayı ilerde satarsa alırım bi tane o zamana kadar tablette bozulur heralde 2 yaşına girecek kendisi

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-3-lite-t113-8gb-7-siyah-tablet-p-BD601351

• quote:

Dediğim gibi arkadaşlar replika samsung düşünüyorum arkadaşa alınır mı bütçemiz 300

Adam gibi bir 1.sınıf replika zaten 550 den başlıyor 550 ye replika alacağıma g2 verizon dur lenovo a7000 gibi telefon alın daha iyi aynıı fiyata hemde
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8C1AF27D6 -- 1 Eylül 2018; 21:51:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.