Şimdi Ara

Replika dualshock 4 almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.teknosa.com/frisby-fgp3810b-ps4-kablosuz-gamepad-p-125088234?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMIt_66kdSI6QIVA-d3Ch2-8A9gEAQYASABEgJOx_D_BwE

Arkadaşlar linkteki koldan aldım

Sizce oynatma konusunda herhangi bir sorun olur mu geç tepki verme gibi şeyler? Ps3te de replika kol kullandim sorun yoktu

Kullanan veya bilen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Almışsın artık. Sen dene bize söyle sorun olup olmadığını :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NiTRocy

Almışsın artık. Sen dene bize söyle sorun olup olmadığını :)
    gelince yorumlarımı paylasicam hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz yorumları.
  • Ürünü kullanabildiniz mi? Bağlantı ve şarj konusunda deneyiminizi merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen hafta 200 liraydı cesaret edip alamadım maşallah 300 olmuş .

Mediamarktta 219 liraymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucestel -- 4 Mayıs 2020; 17:30:11 >
  • Replika bir ürüne 400 TL verdim, ama Replika olduğunu bilmiyordum, satıcı orijinal diye sattı bana. Sonra tabi iade ettim, aşağıda orijinal kol ile arasındaki tüm farkları incelemeye çalıştım. Sakın yüksek paralar vermeyin. Kol fena değildi bu arada.

• bilallica kullanıcısına yanıt
    Çok güzel cevap bende aliexpress den sipariş vermeyi düşünüyorum. Buraya yazmam 150-Tl'nin çöpe gitmesi değil ama vakit kaybı ve hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

150-Tl'ye satılan kollar var. değerlendirmeler hep 5 yıldız. tavsiye eder misiniz?
    600-Tl bir kola vermek bence çok gereksiz.
  • Sahte olan daha iyi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustrix M kullanıcısına yanıt
    bende bi tane orjinal bir tane replika kol var orjinal kolun batarya daha uzun gidiyordu yakın zamanda bataryası bozuldu kaç yıllık kol tabi.
    180 liraya almıştım replika kol gördüğüm farkları söyleyeyim.
    replika kol daha hafif
    replika malzeme kalitesini fark edebiliyorsun yanında orjinal kol varsa.replika malzeme kalitesi düşük ama uçurum fark yok.
    replika kola kulaklık takıp oynadığımda sesde gecikmeler kopmalar oldu. orjinalde böyle bişey yok.
    replika kol araya mesafe ,bacak, yastık vs bişey girince birkaç defa tekledi bende bağlantı zayıflığı oldu gibi hissettim. orjinalde böyle bişey yok.

Yeni kol alacak olsam yine replika alırım. Oynadığım oyunlar genelde god of war tarzı 3rd person olduğu için cok ince hassas kol tepkilerine ihtiyacım yok. online bişey oynamıyorum.
    biri 500-700TL arası diğeri 180-250TL arası.
  • Bildiğim kadarıyla replika denen şey bir ürünün birebir taklit edilmesiyle oluyor. Farklı marka olduğunda bu iş replikadan çıkıyor. Diğer bir deyişle sen farklı bir markadan kullanmak için joypad alıyorsun, dualshock 4 veya onun birebir takliti değil. Hal böyle olunca da kullanılan üründen dualshock 4 veya o ayarda bir performans beklenmemesi gerekiyor. O markanın da sunmuş olduğu ürünlerin kalitesi piyasada az çok bellidir. O urunlerin durumuna bakıp bir kullanım kıstası oluşturulsa daha saglikli olacaktır.

• Piyasada çok fazla replika ürün satılıyor, özellikle son dönemlerde fiyat artışıyla birlikte replika satışları uçtu arkadaşlar, aldığınız yerlere dikkat edin, replika olunca oynanmıyor değil fakat orjinal parasına replika almak sıkıntılı..

Şu an bir kolu 250-300 tl altına alıyorsanız büyük ihtimalle replikadır.
  • İşin kötüsü replika ile orijinali içini açmadan ayırt etmek imkansız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.