Şimdi Ara

Replika Cihaz Yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süren araştırma sonucu replika cihaz almak istiyorum. Özellikle piyasadaki ürünlerin birçoğunun vasat cihazlar oldugunu düşünürsek biraz araştırma yapmam gerekti. 1 haftadır siteyide cihazlarıda araştırdım Karşımahttps://www.facebook.com/Birebirurunler bi satıcı cıktı . Sahibindende de üyelikleri var ve kontrollu cıhaz satımıda var 1 Ay teknik arıza desteği ömür boyu imei Garantisi veriyor. Beğğenmediğim takdirde cihazı geri kabul ediyorlar. Sizce buradaki cihazlar iyi mi . Ayrıca buradakı her urunun tanıtım videosu ve orjinali ile karşılastırmaları var . Lütfen Yardım edin bu cihazlar alınır mı yada alınırsa hangi modelini almalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: cyber007

Arkadaşlar uzun süren araştırma sonucu replika cihaz almak istiyorum. Özellikle piyasadaki ürünlerin birçoğunun vasat cihazlar oldugunu düşünürsek biraz araştırma yapmam gerekti. 1 haftadır siteyide cihazlarıda araştırdım Karşımahttps://www.facebook.com/Birebirurunler bi satıcı cıktı . Sahibindende de üyelikleri var ve kontrollu cıhaz satımıda var 1 Ay teknik arıza desteği ömür boyu imei Garantisi veriyor. Beğğenmediğim takdirde cihazı geri kabul ediyorlar. Sizce buradaki cihazlar iyi mi . Ayrıca buradakı her urunun tanıtım videosu ve orjinali ile karşılastırmaları var . Lütfen Yardım edin bu cihazlar alınır mı yada alınırsa hangi modelini almalıyım

Forumda imilazimdegil53 var Note 3'ü kalitelidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dr. Mobile kullanıcısına yanıt
    Hocam Bu sitede en iyi cihazımız note 3 diyor 720p video cekebilme özelliği var diyor ama ben buyuk cıhaz istemiyorum oradakı ozellilkle s5 ve ıphone 5s siyah hosuma gitti istersenız urun videolarına bır bakın youtube da var
  • cyber007 kullanıcısına yanıt
    Özellikleri ne kadar iyi olursa olsun replika telefon kullanımını desteklemiyorum.Herşeyden önce sağlık olarak sizi etkileyecek.Bugüne kadar hiçbir replika telefonun Sar değerinden bahsedildiğini görmedim.Çünkü aşırı yüksek seviyelerde.Hiçbir satıcı bundan bahsetmez.Sırf telefonun dış görünümü yüzünden sağlığınızı tehlikeye atmaya kesinlikle değmez.İster s5'e benzesin ister 5s'e farketmez.Bütçeniz aralığında orjinal telefonlara bakmanızı öneririm.İyi forumlar.
  • alma;
    -elektrik çarpar
    -patlar
    -radyasyon değeri yüksektir
  • Gün bu gün s4 ler patlıyor replikaya güven olmaz.
  • Hocam bende kısa bir zaman önce replika almaya karar verdim az çok bilgi sahibine oldum.Kısa bir süre önce birebirürünlerin satıcısı değişti evlendiği filan söyleniyor acaba gerçek mi? yoksa sahtekarlıklarından isim mi değiştirdiler??
    Replika ürünlerde garanti yok,ürünlerde şarj sorunları oluyor,ürünleri satana kadar ilgi gösterip sattıktan sonra desteği düzgün olmaz.Kimisi oradan ürün alıp iade etmeye kalktığında ürünü gönderdiklerinde parasını alamadıklarını duydun mu? MTK 6582 - 6589 İşlemciler aman aman kaliteli bir işlemci değiller.Gösteriş için sar değeri yüksek olan her an patlama riski olan ileride kanser olma şansınızın olduğunu unutmayın.1 GB Ram yada 512 Mb ram olduğu halde kaynak kodlarıyla oynanmış Cpu-Z , Antutu yüklü programlarla yüksek bir telefonla gösterilmiş bir cihazlarımı almak istiyorsun Kısa sürede romları hata veren cihazları almak mı hoşuna gidecek teknik desteği olmayan cihazların,güncelleme almayacak olan cihazlar Yok korede yok dubaide üretiyoruz diyenlere kanma hepsi çinde üretilen ürünlerdir.Piyasada kalite kalite dediklerinede bakma al birini vur ötekini...Para kaptırmayın.
    500-600 TL Vereceğinize Turkcell T50,Moto G gibi cihazlara yönelin.

• Cok sagolun degrli bilgileriniz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cok sagolun degrli bilgileriniz icin

Kesinlikle alma.Arka planda uygulama çalışınca patates çuvalına dönüyorlar,kulağında patlar sağlığa çok zararlı.Bunlar yerine Lg L70,Htc Desire X,Moto G,Lumia 525 gibi modellere yönelin.
  • Hocam replika telefon alınmaz gerçek telefonla alakası olmaz kamerası bikaç ay sonra pert olur en basit oyunlarda menü geçişlerinde bile kasar. Sağlık için risk oluşturması da var hiç bulaşmayın derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    Hocam elimde Huawei Ascend P6 var . cok memnunum. Ama diger hattim icin replika dusunuyordum sizin goruslerinze dayanarak vazgectim suan

• quote:

Hocam elimde Huawei Ascend P6 var . cok memnunum. Ama diger hattim icin replika dusunuyordum sizin goruslerinze dayanarak vazgectim suan

Tamam zaman bütçe ne kadar?
    450 TL Ama Aceleci Değilim
  • quote:

450 TL Ama Aceleci Değilim

525 Tl'ye Htc Desire X önerebilirim güzel cihazdır.
    Windows Phone tarafında Lumia 520,Lumia 620 ve Htc 8s öneririm.Wp alman çok daha doğru olur,düşük bütçeli androidler malum çok uzun ömürlü olmuyor.
    İkinci el Moto G bulabilirsen güzel olur.Kafanda ne var?
    Temiz bulabiliirsem Motorola G
  • quote:

Temiz bulabiliirsem Motorola G

Kolay gelsin sana o zaman doğru seçim.
    eyvallah hocam
  • quote:

eyvallah hocam

Rica ederim önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

alma;
    -elektrik çarpar
    -patlar
    -radyasyon değeri yüksektir

Katiliyorum kuzenim replika ip5c almisti telefonun pataryasi patladi sarjdayken

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.