Şimdi Ara

>>>RENAULT SYMBOL<<< (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.867
Cevap
13
Favori
483.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracta benim hosuma gitmeyen ön farları abartılı büyük olmus tekerlekleri çok büyük yukarıda bi arkadas daha belirmiş onu symbol yazısı çok büyük nikelaj cıtaya sol tarafa daha kibar bişey yapabilirlerdi bagaj hacmi herzaman oldugu gibi harika
  • global_playboys

Dostum paylaşımların için teşekkürler.

Bunlara ek olarak aracın fiyatı hakkında bilgin var mı? Bi de eski symbolde bazı kusurlar vardı. Mesela kabin içi ses, yol tutuş, direksiyon tepkisinin yetersiz olduğu söyleniyordu. Bu konularda bi gelişme var mı ?

Yeni paylaşımlar bekliyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: global_playboys

1.2 motor su an için düşünülmüyor ileri dogru olurmu onu bilemem aracın içi aski symbolden farksız dıs görünüs olarak bi aile aracı olarak bence oldukca güzel dizel motor projesi devam etmekte hatta bende o projede görev yapıyorum deneme motorlar yapılmaya basladı gecende 200tane yaptık önümüzdeki hafta 600tane yapıcaz kısmetse seri üretime 2009 itibari ile baslanacak yani su anda hala ithal

Teşekkürler.1.2 motor clio 3 lerde kullanılmasına rağmen niye symbol de yok ilginç ikiside ülkemizde üretiliyo.Konsol clio 2 hb in son konsolu olacak galiba.Lastiklerin 14" kalması sanırım aracn ekonomik olmasıyla ilgili 14 "lastik 15" den ucuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: global_playboys

1.2 motor su an için düşünülmüyor ileri dogru olurmu onu bilemem aracın içi aski symbolden farksız dıs görünüs olarak bi aile aracı olarak bence oldukca güzel dizel motor projesi devam etmekte hatta bende o projede görev yapıyorum deneme motorlar yapılmaya basladı gecende 200tane yaptık önümüzdeki hafta 600tane yapıcaz kısmetse seri üretime 2009 itibari ile baslanacak yani su anda hala ithal

Ürettiğiniz motorlar 70-86-105hp lik seriler mi yoksa eski 65 hp ve 80 hp dizelleri mi üretiyosunuz????

Yani son nesilleri mi üreteceksiniz tork değerlerini biliyomusun??
  • yeni clio kasa olarak bence süper olmuş
  • aracı hiç kullanmadım o yüzden sürüş konforu hakkında bişey söylemem dogru olmaz ama sürücü arkadaslar eski clioya nazaran daha iyi oldugunu söylüyor onların yalancısıyım. fiyatı hakkında bi bilgim yok idari personelde olmadıgım için ama bi duyum aldıgımda mutlaka paylasırım 1.2 motor bugune kadar ürettiklerimizin arasında yok ama bu tabi üretilmeyecek anlamına gelmez muhtemelen yapılır. su anda dizel motor komple motor olarak üretilmiyor yeni kurulan benim bulundugum karter yani motor blogu hattı faaliyete gectiginde seri olarak dizel üretimine baslanacak su anda kulagımıza gelen yeni nesil. Kafanıza takılan sorular varsa yazın elimden geldigince cevaplamaya calışırım bi aksilik olmazsa yarında caktırmadan aracın bi kaç fotografını cekeyim sizin için tabi cekebilirsem.
  • DOSTLAR MERHABA DAHA ÖNCE DİLEGETİRDİM AMA HERHALDE ARADA KAYNADI NEYSE YENİ SYMBOL ÜN EN MERAK ETTİGİM BÖLÜMÜ MOTOR MESELE KAC BG GENE1.5 Mİ TABİ BAHSETTİGİM MOTOR DİZEL OLANI ŞİMDİDEN HERKEZE TEŞEKKÜRLER
  • UNUTMADAN 8V Mİ YOKSA 1.6V Mİ OLACAK ŞU ANKİ ARACIM1.5DCİ 8V ŞU ANDADA MEMNUNUM AMA1.6V OLSA HİÇ FENA OLMAZ
  • global playboysla aynı yerde çalışıyorum banada sorularınızı sorabilirsiniz
  • 1.daha detaylı fotolar ekleyebilirsiniz
    2. motor seçenekleri ne olacak öğrenip paylaşabilirsiniz
    3 .ve tabi fiyat hakkında bilgi.

sizin için ulaşılası bilgilerdir sanırım. ( bunları burada yayınlamak size sorun çıkarmazsa tabi)
  • 1.fotoğraf ekleyemem
    2.1.5 dci kesin olacak
    3.belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar1646 -- 23 Ağustos 2008; 19:13:54 >
  • bunnarın hangi parçaları türkieyde üretiliyor
  • bütün parçaları
  • aracın neredeyse tamamı türkiyede üretiliyor fiyat olarak simdilik 22bin ytl den baslayacak bildigim kadarı su anda üretilenler 1.5dci fotograf malesef ekleyemiyoruz işimize son verilmesi ihtimali oldugu için
  • bi aldırmadınız kardeşinizi şu fabrikaya
  • 22.000 ytl iyi de...
    eski kasalar gibi baz modelde klima, abs, radyo cd den yoksun toros mantığıyla 22.000 olursa tam kepazelik olur.
    sadece bu 3 ünü ekleyince araç 25.000 26.000 olur zaten. öyle bir durumda 2000-3000 daha ekler c segment doğru dürüst bi araç alırsın daha iyi.
  • fena değil ama clio 3 üzerine kurulsa daha iyi olurdu. değişen bagaj ve ön far kısmandan başka bir şey yokmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biz -- 24 Ağustos 2008; 13:04:52 >

• Thalia ne oluyor yav.Bazı ülkelerde farklı isimde mi çıkıyor yeni symbol de?
  • Türkiye den baska yerde üretilmiyor ama ne oldugunu bende anlamadım valla aracların tümünde orada symbol yazıyor
  • Thalia Brezilyada üretilen olması lazım orada da satılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.