Şimdi Ara

Renault SAFRANE #FAN KLÜP# (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
9
Favori
94.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yok mu yardımcı olacak bilgili bir safrane kullanıcısı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SELAM ARKADAŞLAR,

1998 model safrane rxt 2,5 aracım var. GEnel olarak çok düzgün. Araç otomatik.
    Son 2 aydır sağ ön fren giderken kasıyor ve araç duruyor. Birkaç kez fren pompalandığında düzeliyor.
    Kaliper merkez-disk balara hepsi değişti ancak olmuyor. Ayrıca araç sağa sola hiç çekmiyor. Fikri olan varsa çok sevinirim.
  • merhaba arkadaşlar bir akrabamın arabası geyet temiz ve güzel fabrika paspasları dahi üzerinde.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-zulfu-livaneli-nin-makam-arabasi-151763442/detay
  • okanmpx220 O kullanıcısına yanıt
    Bende 93 modl safrane var double teyp taktim orjinal teyp duruyo..
    5414559692

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar safrane derim başkada bişey demem ben başka arabaya binince kullanamıyom safrane başka
  • Merhaba yakın zaman önce 1998 safrane 2,5 sattım. 6 ay olmuştur.
    Üzerine bir alt sınıf araç aldım. Ancak safrane başka... Bugüne kadar mercedes dahil pekçok araca bindim. Safrane sıkıntılarına rağmen çok özel bir araç. Sadece 2.0 otomatik biraz zayıf kalıyor. Bu konuda tavsiye varsa duymak isterim. selamlar....
  • Çıkma parça olan var mı elinde... 1997-2001 safrane
  • lege38 kullanıcısına yanıt
    aaynen size katılıyorum...10 numara araç ama renault çabuk vazgeçti ve arkasında durmadı.
  • 1997 rxe 2.0 düz vites aldım bir hafta önce ama sanırım fan clup sayfası pek aktif değil. daha önce de safrane 2.5 , Laguna 2.0 priv ve Laguna 1.6 priv faz2 kullanmıştım. safrane nin tadı bişeyde yok.. varsa fanclup üyeleriniz eklerseniz sevinirim
  • http://www.bestpartstore.co.uk/renault/safrane-mk-ii-b54/5644/10299-steering-gear-pump

arkadaslar bu siteden safrane ın bir çok parçası var. İngiltere merkezli bir site fiyatları fena değil. Yurt içinde bulamadıklarınızı burdan temin edebilirsiniz
  • https://www.123spareparts.co.uk/car-parts/Axle-Mounting-Steering-Wheels/c-TecDoc-100013?q=%3Arelevance%3Acar1%3ASPARE_PARTS|RENAULT%3Acar2%3ASPARE_PARTS|RENAULT|SAFRANE+Mk+II+%28B54_%29%3Acar3%3ASPARE_PARTS|RENAULT|SAFRANE+Mk+II+%28B54_%29|2.5+20V+%28B54F%29+121+kW|5644&page=3&pageSize=20

birde bu sitede safrane parçaları uygun fiyatla mevcut arkadaşlar. gene İngiltere ama işte memlekette bulunmayınca hersey mecburen yurtdısına yöneliyoruz.

2005 santa fe jeep var bende şu anda ama gene safrane hastalığım çıktı ortaya sanırım tekrar safrane alıcam. tüm safrane cı arkadaşlara selamlar

• Arkadaşlar safrane hakkında bılgısı olan varmı 97 model 2.0 rxe safrane var almayı dusunuyorum lagunamı verıp uste az bısıy cuzı para verıcem ama, türkiyeye getirilen motorları hangısı acaba 2.0 103 bg lıklerı var 2.0 140 ve 167 bg lıklerı var eger onlardansa alıcam 103 se almıyıcagım safraneler hakkında bılgı sahıbı olan varmı hangi motoru iyidir en kötü 140bg ve üstü istiyorum
  • Renault Safrane Volantta kampanya

RENAULT SAFRANE 2.5 dT (Motor kodu B548) Silindir hacmi 2500 1992-1996 yılları arasında üretilen dizel aracın volantının onarımı yani revizyonu tarafımızca yapılmaktadır.
    Size göndereceğimiz bütün volantların onarımı bitmiş bütün testleri yapılmış balansı alınmış araca takılmaya hazır haldedir.

Volantımız minimum 6 ay garantilidir

Her marka ve model aracın volant tamiri yapılır,
    Sıfır volant almadan önce mutlaka bizimle irtibata geçiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için lütfen aşağıdaki linklere tıklayınız

www.volanthastanesi.com
    www.facebook.com/volanthastanesi/
    Email: destek@volanthastanesi.com

• merhaba arkadaşlar bende 1997 model safrane 2.0 16v var kimse lpg takmak istemiyor kime nasıl taktırırım bana yardımcı olabilirmisiniz......
  • 22 Nisan itibariyle 2001 model 2.0 (B54L ) ile aranıza katılmış bulunmaktayım.
    elimde "Türkçe" Kullanıcı el kitabı var. ancak son derece yetersiz. Teknik bilgi içermiyor sadece lastik basıncı ve motoryağı tavsiyesi var. çok daha kapsamlı olarak Alpine teybin kullanma kılavuzu var ancak ingilizce. kılavuz isteyen olursa yardımcı olabilirim.
    Teknik bilgi içeren (motorun ne kadar yağ konması gerektiği vs.) -tercihen Türkçe- kullanma kılavuzu olan arkadaş varsa (ücret karşılığı) gönderebilirse sevinirim.
    sayın Timlek, aracımda atiker takılmış ve şimdilik gayet iyi benzinden farkı yok. demek istemem problemli yada karışık bir motor değil ustayı ikna etmek zor olmaz. nerede bulunduğunuzu söylerseniz herhalde daha kolay yardımcı olunur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carisma70 -- 25 Nisan 2016; 16:58:04 >

• slmlar,
    safrandan çıkma hem kaset hem cd çalan pioneer teyp var, yıllar önce abim arabasını satarken hoşuma gittiği için almıştım. aldığım gibi duruyor kullanmak nasip olmadı. isteyen varsa satılıktır. Fiyat 400 tl

• boldshark kullanıcısına yanıt
    R21 hastasıyım ama sizin sevdanız olan bur araçlarda güzel sağlam araç. ama r21 parçasına pahalı diyorlar da çok pahalı deil heryerde bulunuyor yolda çoğu araçla kafa kafaya gitmekte. safrane de beğendiğim araç ama r21 kadar tutulmamasının sebebini anlayamadım hiç.
  • bende safrane kullanıcısıyım 2.0 97 n7q motor kodlu safrane'ım var. Şuan yüklü bir bakıma giriyor. 4 Disk dahil bir çok parçası değişiyor. Aracımdan Memnunum lpg yok kendi sınıfında gayet makul bir yakıt tüketimi ve parça fiyatı var bana göre kaldı ki bu aracı linea gibi araçlarla mukayese edilmesi bile saçmalık.. Sıfır bir çok araç alma sansımız varken insan vazgeçemiyor. Parçalarını sıfır olarak Ankara'da ve İstanbulda çok rahat bulabiliyorum..
  • mazda 626 ile 1997-98 2.5 safrane arasında gidip geliyorum.

safran için yedek parça gözümü çok korkutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIKROP DOGAN -- 9 Ekim 2016; 10:57:37 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.