Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kimani21

Fluence icon icin arka camlara film cekme ada 350 TL iade teklif ettiler...

Kimani kardes bu teklif bayiden mi oyaktan mi geldi?

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nican

quote:

.

Gonderdikleri maile muteakip bunu herkese yapmalari lazim yada parayi yatiranlara iade edilmeli ucret. Bu forumu takip etmeyen ve aracini teslim alan onlarca kisi vardir. Ne olacak onlarin haklari?

• quote:

Camı halletme derken film çekmeyi mi kastetmişler? Ben de arka camları orjinal Renault renkli arka camları ile değiştireceğini kastettiklerini zannetmiştim bu koskoca otomotiv firması yetkililerinin...Muayenedi hafif kusur için ne öneriyolar acaba? Yoksa ilk listede bahsedilen karartılmış arka camlar film çekilmiş arka camlar mıymış? Valla giderek kendime kızgınlığım artıyor yahu ben nasıl girdim bu işe?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doritoch -- 7 Şubat 2013; 15:02:46 >
  • Beni hala aramadilar anlamadim. Pesinati yatirdim ve yarin arabayi teslim alacagim. Iade olmazsa almayacagim bakalim ne olacak

• quote:

quote:

quote:

.

Gonderdikleri maile muteakip bunu herkese yapmalari lazim yada parayi yatiranlara iade edilmeli ucret. Bu forumu takip etmeyen ve aracini teslim alan onlarca kisi vardir. Ne olacak onlarin haklari?

Bende Biraz Önce Görüştüm Fluence İcon için 350,00 Tl indirim aldım.

Faturalanan veya aracını teslim alan arkadaşlara paraları iade edilecekmiş bunuda öğrendim.

Şuan bir an önce bekleyen teslimatları faturalandırmak istiyorlar..

• arkadaşlar, Ankara Mais ten aradılar. mercekli far ve cam perdeleri için 1250 TL, karartılmış arka camlar için 350 TL indirim yaptılar.
    toplamda 1600 TL
  • quote:

quote:

quote:

.

Herkese iade yapilcakmis noksani ne kadarsa bi fax numarasina dilekceyle beraber iban yazip gonderilecek.. ankara dan arayip soylediler...

• quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

quote:

Orijinalden alıntı: hemalihe

quote:

quote:

quote:

Arkadaş lar satış temsilci ruhsat plaka işlemine başladığı zaman. islemler ne zaman sona eriyor. Kaç gün sürer yani

Sizin aracınız sanırım gelmiş..Plaka işlemlerini kendiniz mi yapıyorsnuz?? herkez 200 tl cebinizde kalır diyor..

Yok satış temsilci si yapacak. Artık sistem üzerinden olunca belki daha hızlı yaparlar. 340 ödeyeceğim

bu parayı ayrıca vermeyeceğiz değil mi?? zaten fiyatın içinde olan birsey..
    Ben krediyi erken kapatıp aracın üzerindeki rehini kaldırdım..ruhsat rehinsiz çıkacak..

Ben den extra istediler. Peşinat a dahil değil

plkaa ve ruhsat masraflarıfiyata dahil hacom yalnıslık olmasın..
    Trafik sigortası ve metv farkı esktradan verceğiz sadce

• Arkadaslar sizi mais tenmi yoksa musteri temsilciniz mi aradi numarayi paylasirmisiniz beni aramadilar ben arayim bari

• ön park sensörü mevcut değildir sadece arka park sensörü var. ayrıca buğün maisten arandım eksik ekipmanlarla ilgili bayilere bilgi verilip indirim yapılacagını söylediler. satış elemanı ile de görüştüm. O da çalışma yapıp sizlere döneceğini söyledi. bilgilerinize.
  • Bende bugun maise gittim. Megane icon icin.

İndirim tutarini soylemedi. Pesin parada verebiliriz veya arzu ederseniz aksesuarda verebilirz dedi. Bende indirim tutari belli oldugunda konusuruz dedim.

Acaba ne gibi bir aksesuar sunabilirler ki? Cam filmi ? Başka ?

Xenon istesem takarlarmi ki ? Ama onun icinde yok fark yikama vs.. Eklenip kablo cekilmesi lazim sanirim... Bilen varmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [escobar] -- 7 Şubat 2013; 16:51:53 >
  • navigasyon isteyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: matlas

ön park sensörü mevcut değildir sadece arka park sensörü var. ayrıca buğün maisten arandım eksik ekipmanlarla ilgili bayilere bilgi verilip indirim yapılacagını söylediler. satış elemanı ile de görüştüm. O da çalışma yapıp sizlere döneceğini söyledi. bilgilerinize.

UPS_2003 nickli arkadaşın iconunda ön park sensörü vardı. Sizinkinde yokmuş. Kafalarına göre ekliyorlar heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noctherion -- 7 Şubat 2013; 17:07:29 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaş lar satış temsilci ruhsat plaka işlemine başladığı zaman. islemler ne zaman sona eriyor. Kaç gün sürer yani

Sizin aracınız sanırım gelmiş..Plaka işlemlerini kendiniz mi yapıyorsnuz?? herkez 200 tl cebinizde kalır diyor..

Yok satış temsilci si yapacak. Artık sistem üzerinden olunca belki daha hızlı yaparlar. 340 ödeyeceğim

bu parayı ayrıca vermeyeceğiz değil mi?? zaten fiyatın içinde olan birsey..
    Ben krediyi erken kapatıp aracın üzerindeki rehini kaldırdım..ruhsat rehinsiz çıkacak..

Ben den extra istediler. Peşinat a dahil değil

plkaa ve ruhsat masraflarıfiyata dahil hacom yalnıslık olmasın..
    Trafik sigortası ve metv farkı esktradan verceğiz sadce

Tabi doğru ben sadece sigorta ve mtv farkı ödedim 360-75

• quote:

Orijinalden alıntı: casper73

navigasyon isteyin

İlk aklima o geldi ama o yapilamiyormus :(

Arac ustunde gelmesi lazimmis

• kim demiş yav. tamam fabrikasyon üzerinde gelen r-link değil ama
    servislerde necvox marka multimedya cihazı takılıyor.
    hemde garanti devre dışı kalmadan 1500 tl ye.
    arayın servisleri sorun.
  • Simdi aradilar maisten. Aksesuar olarak cam filmi yaptirabiliriz geriside size iade edilir dedi. film istemezseniz hepsi iade edilecek dedi ama iade tutarini soylemedi.

Cam filmi icinde 350 TL dedi . Fiyat nasil ? Yaptirayimmi Maiste. ( geriside iade edilecek)

• quote:

Orijinalden alıntı: althandikmen57

quote:

Orijinalden alıntı: hmtblt

quote:

Orijinalden alıntı: vecihi2

quote:

Orijinalden alıntı: hmtblt

ŞİKAYET VAR.COM'a yazdığım şikayetim ve renault'un cevabı
    bilginize;

''Oyak üyeleri için düzenlediği otomobil kampanyasına 66000 tl ödeyerek 2013 model Renault scenic aracına yazıldım.Aracım mart ayında teslim edileceği söylendi.Ancak dün itibarıyla Renault duyuru yaparak 2013 mayıs ayından itibaren Scenic modellerde makyaj ve donanım değişikliği ile satışa sunulacağı duyuruldu.

2 ay sonra kasa ve donanım değiştirecek bir araca kim 66000 tl ödeyerek satın alır? Oyak ve Renault'un ayrı ayrı internet sitelerine bu konuyu yazmış olmama rağmen her iki kurumdan da geri dönüş olmadı. Tüketici olarak bu kampanya vasıtası ile yanıltıldığımı düşünüyorum.''

CEVAP : Renault kampanyaya müracat tarihini esas alarak müşterisine KASIM 2012 tercihleri ve sözleşmesi geçerlidir diyor. Aracın 2013 model olması ve MART 2013'te teslim edilecek olması renault için bir önem taşımıyor.İkinci önemli nokta ise şu : Renault 2013 model araçlarının tamamını müşterilerine yeni kasa scenic olarak satacak ama Oyak kampanyalı 2013 model araç alanlar eski kasa scenic aracını almış olacaklar.Bunun savunmasını da şöyle yapıyorlar,,,siz KASIM 2012 dönemindeki fiyatlar üzerine kampanyalı olarak satın alma yaptınız.
    Doğru,tamam ama ben 2013 Model araç aldım sizden. Piyasaya verecek olduğunuz 2013 model araçtan benim aracım neden farklı olsun??? KİM HAKLI

Kampanya dokümanında "Teslim edilecek otomobiller, teslim tarihinde üretilen model, tip ve özelliklerdeki ürünlerdir" ifadesi yer alıyor. Eğer 2013 modeller dediğiniz gibi yeni kasa ise size de yeni kasa verilmek zorunda. Ancak mart ayında 2013 model eski kasa araçlar satışta ise size de eski kasa verirler.
    Bu arada yeni kanuna göre aracın 2013 model sayılabilmesi 2013 yılında üretilmesi gerekiyor. İthal araçlar için de bu durum geçerli diye biliyorum. yani 2012 yılında üretilmiş eski kasa aracı size 2013 diye satamazlar. Burada kilit soru yeni kasaların ne zaman üretime başlanacağı diye düşünüyorum.

Kilit sorumuzun cevabı internette verilmiş. Yeni otomobil 2013 mart ayında cenevre otomobil fuarında tanıtılacak.Bu demek oluyor ki ytenisinin üretimi en kötü ihtimalle Mart ayında yapılmış olması.Türkiye satışı ise Mayıs 2013. Zaten bu şikayetimle ilgili beni arayan Renault Müşteri temsilcisi bunu doğruluyor ve bize teslim edilecek modelin Yeni model olmayacağını belirtiyor. Bu durumda bayilerde satışta olmayacak olan 2013 model eski kasa scenic almış oluyoruz ki bu noktada nasıl hak aranır bilemiyorum

ben dün ve bugün 2013 model sevinçleri inceleme fırsatı buldum durum şu yeni makyajlı dedikleri kasalarda sadece on plastik panjur ve tamponu değiştirerek yeni logoyu yerleştirmisler saç olan kaportada hiçbir değişiklik yok aslında eğer tüm 2013 lmodel alanlara yeni makyajlı kasa vereceklerse bize de aynısını vermek zorundalar gibi geliyor ve bizim araçlar muhtemel ki mart ayında üretilip mart sonunda teslim edilecekler dun aksm sizin gibi sikayet yazmistim bugün bana renaulttan dönüş oldu araştırıp haber vereceğiz dediler cevap gelirse haber veririm

değişen sadece panjur değil. Clio 4 lerde uygulanan R-LİNK denen pakette donanım olarak ilave edilmiş.inşallah bize de yeni 2013 modelleri verirler ama benim görüştüğüm renault müşteri temsilcisi eski olan verilecek demişti.

• Ankara Mais ve Mais genel merkezden aradılar fluence İcon İçin Karartmalı Cam için 350 tl indirim yaptılar. Araçlar ADANA ya inmiş. Pzartesi teslim...
  • FLUENCE İCONLARDA ÖNLERDE PARK SENSÖRÜ VARMI ARACINI TESLİM ALAN VARMI ARKADAŞLAR
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.