Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: awe93

Arkadaşlar bende Megane icon 1.5 DCI 110 BG(beyaz) sipariş verdim. Ek olarak güvenlikli cam filmi+kaput filmi+alt koruma ve ses yalıtımı aksesuarlarını kdv dahil 1650 TLye eklettim. Dün maltepe/küçükyalı mais ile yaptıgım görüşme sonucu 1350 TL+cam filmi teklifi sunuldu. Ben zaten Güvenlikli cam filmi paketi satın aldığımdan itiraz ettim. Onlarda cam filminin ücretinide düşmek zorunda kaldı. Toplam 1500TL indirim teklif edildi. Henüz net birşey söylemeden geçiştirdim. Ayrıca oradaki satış yetkilisine cam filminin 500 TL oldugunu dolayısıyla alacağım indirimin 1350+500=1850 TL olması gerektiğini söyledim. Bakalım ne yapacağız. 3 Gün öncede fatura kesildi indirim yapamayız ancak yapacağınız bir sonraki alışverişte kullanabilirsiniz denmişti. sanki ekmek alıyoruz. Tam bir Renault-Oyak fiyaskosu. Arkadaşlar gözümüz hep açık olsun. O oyak'ı biz kurduk yıllarca maaşımızdan kesintiler yapıldı. Şimdi ise düşürüldüğümüz hale bak. 5000TL bile indirim yapsalar yine mağduruz. Sonuçta biz o özelliklere sahip olmak istedik ama olamadık. Herneyse teslim alan arkadaşlara hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Sizinle maltepe de Serdal demirci mı ilgilendi
    Çok çektirdi bana
    Geçen sene alan arkadaş hediye olaarak kauçuk paspas almış biz de yüklenelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenerli82

quote:

Orijinalden alıntı: nican

quote:

Orijinalden alıntı: muzafferata

FLUENCE İCONLARDA ÖNLERDE PARK SENSÖRÜ VARMI ARACINI TESLİM ALAN VARMI ARKADAŞLAR

Arkadaslar bugun aracimi teslim aldim. Beyaz icon edc fluence. Aracta beyond paket yok.on parksensoru VAR. Dahaonceden talimat vermistim araca necvox marka navigasyon gerigorus kamerasi dahil sistemi takmislar.cokta guzel olmus tavsiye ederim. Aracla ilgili fotograflari yukleyecegim. Sorusu olan arkadaslara cevap verebilirim.

Hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bende aynı aracın beyond paketli ve düz vitesli versiyonunu satın aldım. Acaba navigasyon sistemi geri görüş kamerasının maliyeti nedir ve navigasyon sistemi ve geri görüş kamerası tam olarak aracın içinde nereye monte ediliyor.

Navigasyon ve multimedia aracta bilgi ekraninin yerine monte ediliyor ayni zamanda orjinal teyp sistemi cikarilip necvox teyp takiliyor. Ucreti 1500 tl..resimlerini ekliycem gerigorus kamerasi bekledigimden net gosteriyor. Sadece bayiden eve kadar kullandim memnuniyet icin biraz kullanmak lazim.

• Arkadaslar onpark sensoru sanirim sadece edc fluence ve meganelarda var. Ben teslim aldigimda satis temsilcisi farkinda bile degildi onparksensorunun.bize vadedilmedigi icin olmasada arkasini aramazdim.onemli olan vadedileni tam olarak alabilmek.

• Arkadaslar hepinize cok tesekkur ederim,,umarim herkes aracini teslim alir ve kazasiz belasiz biner.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

FLUENCE İCONLARDA ÖNLERDE PARK SENSÖRÜ VARMI ARACINI TESLİM ALAN VARMI ARKADAŞLAR

Arkadaslar bugun aracimi teslim aldim. Beyaz icon edc fluence. Aracta beyond paket yok.on parksensoru VAR. Dahaonceden talimat vermistim araca necvox marka navigasyon gerigorus kamerasi dahil sistemi takmislar.cokta guzel olmus tavsiye ederim. Aracla ilgili fotograflari yukleyecegim. Sorusu olan arkadaslara cevap verebilirim.

Hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bende aynı aracın beyond paketli ve düz vitesli versiyonunu satın aldım. Acaba navigasyon sistemi geri görüş kamerasının maliyeti nedir ve navigasyon sistemi ve geri görüş kamerası tam olarak aracın içinde nereye monte ediliyor.

Navigasyon ve multimedia aracta bilgi ekraninin yerine monte ediliyor ayni zamanda orjinal teyp sistemi cikarilip necvox teyp takiliyor. Ucreti 1500 tl..resimlerini ekliycem gerigorus kamerasi bekledigimden net gosteriyor. Sadece bayiden eve kadar kullandim memnuniyet icin biraz kullanmak lazim.

Sabırsızlıkla aracınızın fotoğraflarını yüklemenizi bekliyorum.

• necvox teyp megane sport tourer e de takılıyo mu bu 1500 tl lik teyp te navigasyon ve geri görüş kamerası mı var
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sabırsızlıkla aracınızın fotoğraflarını yüklemenizi bekliyorum.

necvox teyp ben de bekliyorum hocam bu teybin görüntülerini.aracın orjinal teybinden iyi mi acaba.bi de usb girişi falan var mı

• Arkadaslar gerigoruste var navigasyonda var.usb girisi var,,i phone ve i pod baglantikablosu var.isterseniz usb girisine vinn baglayip internetede girebiliyorsunuz.karasal yayin tv var.mikrosd card takip icindeki film yada resimleri goruntuleyip,muzikleri dinleyebiliyorsunuz.aractaki normalde bilgi ekraninda goruntulenen hersey burdan goruntuleniyor
  • quote:

Arkadaslar gerigoruste var navigasyonda var.usb girisi var,,i phone ve i pod baglantikablosu var.isterseniz usb girisine vinn baglayip internetede girebiliyorsunuz.karasal yayin tv var.mikrosd card takip icindeki film yada resimleri goruntuleyip,muzikleri dinleyebiliyorsunuz.aractaki normalde bilgi ekraninda goruntulenen hersey burdan goruntuleniyor

Oncelikle hayirli olsun. Necvox un fotolarini bekliyoruz, geri gorus kamerasinin yerinide foto cekerseniz sevinirim.

Cok foto cekebilirsenizz iyi olur :))

• quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

quote:

Arkadaslar gerigoruste var navigasyonda var.usb girisi var,,i phone ve i pod baglantikablosu var.isterseniz usb girisine vinn baglayip internetede girebiliyorsunuz.karasal yayin tv var.mikrosd card takip icindeki film yada resimleri goruntuleyip,muzikleri dinleyebiliyorsunuz.aractaki normalde bilgi ekraninda goruntulenen hersey burdan goruntuleniyor

Oncelikle hayirli olsun. Necvox un fotolarini bekliyoruz, geri gorus kamerasinin yerinide foto cekerseniz sevinirim.

• Arkadaşlar, Megane icon 1.5 EDC teslim alan var mıdır, ön park sensörü mevcut mudur? Bilgilerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: floods

Megane joy için geri ödeme söz konusu mu

joy için 750 tl geri ödeme olacak
  • necvox teyip meganelere oluyo mu sport tourerlere .fiyatı 1500 lira mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: axisios

necvox teyip meganelere oluyo mu sport tourerlere .fiyatı 1500 lira mı

meganlarada oluyor aynısı ama MST bilmiyorum

• quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: mhtsaga

Arkadaşlar, Megane icon 1.5 EDC teslim alan var mıdır, ön park sensörü mevcut mudur? Bilgilerinizi bekliyorum.

beyond paketlisinde vardı sanırım. fabrikada çalışan bir arkadasın yeni aldığı aracında vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

quote:

kamera plakanın hemen uzerinde arac şimdi otoparkta onuda yarın eklerim
  • nican hocam alttaki teyp aynı gibi değişmemiş gibi görünüyor fotolarda
  • arkadaşlar takılan sistemin resmini koydum isteyenler internetten inceleyebilir. işçilik dahil olduğu için ve garanti kapsamında olduğu için iyi gibi geldi bana. internette montajsız fiyatlarıda aynı gibi. bence güzel oldu yakıştı araca...
    R link istemiştik ama nasip bunaymış, R linke göre geri görüş kamerası ekstrası oldu.(hanım kullanacağı için önpark sensörü ve kamera önemli:)
    istediğniz başka resim varsa koyabilirim akşama yada yarın...
  • quote:

quote:

meganlarada oluyor aynısı ama MST bilmiyorum

Farlar xenon mu Normalde Beylond paketlerde olması gerekmiyor mu ?

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.