Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Megane joy için geri ödeme söz konusu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzafferata

FLUENCE İCONLARDA ÖNLERDE PARK SENSÖRÜ VARMI ARACINI TESLİM ALAN VARMI ARKADAŞLAR

bir arkadaşım aracını gördü beyond paketli onda varmış. Bence beyond paketlerde gelecek sadece ön park sensörü.
  • Megane icon için 1250+350=1600 TL teklif ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kircali-44

HANGİ İLDE OLDUĞUNUZA GÖRE DEĞİŞİYOR KÜÇÜK BİR İLDE 1-2 SAATTE İŞİNİZ BİTER. İŞLEMLERİ KENDİNİZ YAPARSANIZ 200 TL CİVARINDA PARA CEBİNİZDE KALIR.

Kircali kardeş senin nezdinde oyak ve renault mais i gerek arayan gerek email atarak kısa sürede mağduriyetimizin bir nebze de olsa giderilmesine sebep olan tüm duyarlı forum kardeşlerime en samimi duygularım ile teşekkür ediyorum. Herkesin eline koluna sağlık....

• quote:

Orijinalden alıntı: floods

Megane joy için geri ödeme söz konusu mu

Kardeş seninki de benim bildiğim halojen far. Sende bi ara bakalım. Far parası ni alırsın

• Arkadaşlar,
    Bugün bir arkadaşım plaka işlemlerini kendisi başka ilde yaptıracağı için İstanbul MAİSTEN tam 781 lira indirim aldı.
    42.000 liste fiyatına toplam ödeme olarak 41.219 lira istemişler.
    Ankara MAİS bu indirime yanaşmıyor.Kendimiz yapacağız diyorlar. Ne yapsak acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa147black

Arkadaşlar,
    Bugün bir arkadaşım plaka işlemlerini kendisi başka ilde yaptıracağı için İstanbul MAİSTEN tam 781 lira indirim aldı.
    42.000 liste fiyatına toplam ödeme olarak 41.219 lira istemişler.
    Ankara MAİS bu indirime yanaşmıyor.Kendimiz yapacağız diyorlar. Ne yapsak acaba.

781 tl çok iyi bir para bende ankara maisten aldım plakayı amasyadan çıkarcam alırken satış temsilcim kendi söylemişti plaka ruhsat işlerini çıkarırsınız diye.

sistemden çıksa bile ben kendim çıkarmaktan yanayım taş çatlasa 2 saatte bitiyor işleri artan para da bana kalır..bence imkanı olanlar kendi halletsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nican

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kimani21

Fluence icon icin arka camlara film cekme ada 350 TL iade teklif ettiler...

Kimani kardes bu teklif bayiden mi oyaktan mi geldi?

.

Gonderdikleri maile muteakip bunu herkese yapmalari lazim yada parayi yatiranlara iade edilmeli ucret. Bu forumu takip etmeyen ve aracini teslim alan onlarca kisi vardir. Ne olacak onlarin haklari?

ben aracımı geçen hafta almıştım. bugün bornova maisten şule hanım aradı. aracınızdan memnun musunuz bir sıkıntınız var mı diye sordu. sıkıntım yok dedim. yardımcı olabileceğim bir şey var mı dedi. donanım değişiklikleri ile ilgili gelişme var mı diye sorunca para iadesi yapılacağını söyledi. yada aksesuar taktırabilirmişiz. miktar henüz belirlenmemiş. yani aracını teslim alanlara da iade yapılacak.

• her müşteriyi tek tek aramaları dürüstçe bir davranış değil bence. kime ne yuttururuzun hesabını yapıyorlar. forumda bir kişiye icon için 1600 başka birine 1350 tl iade etmişler. demek ki pazarlık yapılması gerekiyor. bence mais veya oyak tarafından her donanım için iade bedeli belirlenmeli ve yayımlanmalı. aksesuar isteyenler için fiyat listesi de oluşturulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vecihi2

her müşteriyi tek tek aramaları dürüstçe bir davranış değil bence. kime ne yuttururuzun hesabını yapıyorlar. forumda bir kişiye icon için 1600 başka birine 1350 tl iade etmişler. demek ki pazarlık yapılması gerekiyor. bence mais veya oyak tarafından her donanım için iade bedeli belirlenmeli ve yayımlanmalı. aksesuar isteyenler için fiyat listesi de oluşturulabilir.

Touch lar için 1350. Icon lar 1600. Fark da icon larda camlarda da perde var. Herkese de ayni fiyat teklifi yapıldı. Yanlış yönlendirme olmasın.

• quote:

her müşteriyi tek tek aramaları dürüstçe bir davranış değil bence. kime ne yuttururuzun hesabını yapıyorlar. forumda bir kişiye icon için 1600 başka birine 1350 tl iade etmişler. demek ki pazarlık yapılması gerekiyor. bence mais veya oyak tarafından her donanım için iade bedeli belirlenmeli ve yayımlanmalı. aksesuar isteyenler için fiyat listesi de oluşturulabilir.

Biri Megane Touch diğeri İcon karıştırmayalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kircali-44

ARKADAŞLAR HEPİNİZE HAYIRLI AKŞAMLAR. MALUMUNUZ MEGANE ICON DA 1600 TL İNDİRM YAPIYORLAR. BEKLENTİMİZİ KARŞILAMADI AMA FENA BİR RAKAM. DEĞİL. HAYIRLISI ARTIK BİZİM ÇABAMIZ DAHA TATMİNKAR BİR RAKAM İÇİNDİ AMA FENA DEĞİL ASLINDA ARAÇ İNDİRİMLE BİRLİKTE 46.100 E GELİYOR. GÖNÜL 45 DEN YANAYDI AMA OLMADI ŞU AN 55.700 LİSTE FİYATI. FARK 9600 TL FENA DEĞİL. YİNEDE HERKESİN KENDİ TAKTİRİ. ZATEN BİR ÇOK ARKADAŞIMIZ TESLİM ALMAK İÇİN BAŞVURMUŞ BENDE BAYAĞIDIR ARAÇ BEKLİYORUM KÜÇÜK ÇOCUĞUMDA VAR YARIN ALLAH NASİP EDERSE BAŞVURACAĞIM. PLAKA İŞLEMLERİMİ KENDİM ÇIKARTACAĞIM. BU YÜZDEN 400 TL EKSİK ÖDEYECEĞİM MALATYA DA 200 TL CİVARINDA MALOLUYOR.

MEGANE 1,5 DCİ ICON 110 BG

TRAFİK SİGORTASI ANADOLU 210
    KASKO 1280 GARANTİ BANKASI EUROKA (BANKADAN YAPTIRISANIZ ACENTEDE DAHA PAHALI)

ARKADAŞLARDAN BİRİ MAPFREE SİGORTAYI ÖNERMİŞ YARIN ONDANDA FİYAT ALACAĞIM YAKINSA TERCİHİM GARANTİ AMA FARK VARSA DEĞERLENDİRECEĞİM. SAYGILARLA
    ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

ankaradan mı aldınız, 400 lira eksik vereceğinizi onlar mı söyledi?

• quote:

FLUENCE İCONLARDA ÖNLERDE PARK SENSÖRÜ VARMI ARACINI TESLİM ALAN VARMI ARKADAŞLAR

Arkadaslar bugun aracimi teslim aldim. Beyaz icon edc fluence. Aracta beyond paket yok.on parksensoru VAR. Dahaonceden talimat vermistim araca necvox marka navigasyon gerigorus kamerasi dahil sistemi takmislar.cokta guzel olmus tavsiye ederim. Aracla ilgili fotograflari yukleyecegim. Sorusu olan arkadaslara cevap verebilirim.

• quote:

quote:

Arkadaslar bugun aracimi teslim aldim. Beyaz icon edc fluence. Aracta beyond paket yok.on parksensoru VAR. Dahaonceden talimat vermistim araca necvox marka navigasyon gerigorus kamerasi dahil sistemi takmislar.cokta guzel olmus tavsiye ederim. Aracla ilgili fotograflari yukleyecegim. Sorusu olan arkadaslara cevap verebilirim.

Teşekkür ederim ilginiz için nasıl aracı beğendiniz mi?
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun...
  • quote:

quote:

Hocam aracınız hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Bende aynı aracın beyond paketli ve düz vitesli versiyonunu satın aldım. Acaba navigasyon sistemi geri görüş kamerasının maliyeti nedir ve navigasyon sistemi ve geri görüş kamerası tam olarak aracın içinde nereye monte ediliyor.

• Hayırlı olsun bu arada.Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engnkucuk

quote:

Biri Megane Touch diğeri İcon karıştırmayalım..

evet dediğiniz gibiymiş. dikkatli okuyunca anlaşılıyor. aynı donanım araçlar için iade bedeli tamamen aynı mı peki. benim aracım joy olduğundan, touch ve iconun özelliklerini tam olarak bilmiyorum ve net bir karşılaştırma yapamıyorum.

• Arkadaşlar bende Megane icon 1.5 DCI 110 BG(beyaz) sipariş verdim. Ek olarak güvenlikli cam filmi+kaput filmi+alt koruma ve ses yalıtımı aksesuarlarını kdv dahil 1650 TLye eklettim. Dün maltepe/küçükyalı mais ile yaptıgım görüşme sonucu 1350 TL+cam filmi teklifi sunuldu. Ben zaten Güvenlikli cam filmi paketi satın aldığımdan itiraz ettim. Onlarda cam filminin ücretinide düşmek zorunda kaldı. Toplam 1500TL indirim teklif edildi. Henüz net birşey söylemeden geçiştirdim. Ayrıca oradaki satış yetkilisine cam filminin 500 TL oldugunu dolayısıyla alacağım indirimin 1350+500=1850 TL olması gerektiğini söyledim. Bakalım ne yapacağız. 3 Gün öncede fatura kesildi indirim yapamayız ancak yapacağınız bir sonraki alışverişte kullanabilirsiniz denmişti. sanki ekmek alıyoruz. Tam bir Renault-Oyak fiyaskosu. Arkadaşlar gözümüz hep açık olsun. O oyak'ı biz kurduk yıllarca maaşımızdan kesintiler yapıldı. Şimdi ise düşürüldüğümüz hale bak. 5000TL bile indirim yapsalar yine mağduruz. Sonuçta biz o özelliklere sahip olmak istedik ama olamadık. Herneyse teslim alan arkadaşlara hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awe93 -- 8 Şubat 2013; 1:12:43 >

• quote:

Kazasız-belasız kullanın...

Ben de bugün Fluence ICON 110 BG, opsiyon paket yok, düz vites, beyaz aracımı teslim aldım. Eksik olan koyu camlar için 350 TL ödeme yapacaklar. Ön park sensörü de eksik dedim ama onu kabul etmediler. Renult web sitesindeki broşürde Şubattan itibaren Icon pakette olacak yazıyor ama yok. Sizinkinde neden, nasıl olmuş? Sizi örnek göstererek hakkımı aramak istiyorum. İsim, şaşi no ya da benim durumumdakiler için örnek olacak bir bilgi verir misiniz?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukbaligi-kopekbaligi -- 8 Şubat 2013; 1:52:26 >

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.