Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın arkadaş lar herkes renault müşteri hizmetlerini . Oyak genel mudurlugunu ve satis temsilcisini arasin.en azindan birini.bir de bimer de sikayet olusturalim.araç lari teslim alacak tanıdık arkadaş larimiz varsa teslim almamasını fiyat larda indirim yapmalari gerektiğinden ve aldıklarında bu haktan yararlanamayacak larında n bahsedelim.mesela casper arkadaş vardi. Elektronik park freni yoktu olması gerekirken.ve niceleri. Arkadaşlarımızı uyaralım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

Yarın arkadaş lar herkes renault müşteri hizmetlerini . Oyak genel mudurlugunu ve satis temsilcisini arasin.en azindan birini.bir de bimer de sikayet olusturalim.araç lari teslim alacak tanıdık arkadaş larimiz varsa teslim almamasını fiyat larda indirim yapmalari gerektiğinden ve aldıklarında bu haktan yararlanamayacak larında n bahsedelim.mesela casper arkadaş vardi. Elektronik park freni yoktu olması gerekirken.ve niceleri. Arkadaşlarımızı uyaralım

evet oyak a gıcığı ya da oyakla hesapları olan siyasiler mutlaka oyak a el atacakladır.zaten çelme takacak açıklarını arıyolar.bu bimer etkili olabilir
  • Arkadaşlar biraz önce oyak'a gönderdiğim mesaj sizde benzer formatta mesaj gönderirseniz bukonuda hassasiyetimizin farkına varırlar sanırım.

İyigünler,bu sene yapılmış olan renault oyak kampanyasından 2013 fluence icon edc 110bg araç almış bulunmaktayım sözkonusu araç için vadedilen donanım listesinde karartılmış arka camlar bulunmamaktadır ve diğer araç alan arkadaşların araçlarında da benzer ve farklı donanım eksikleri bulunmaktadır.sözkonusu bu durum için yapılmış olan sözleşmede yapılan ödemeye rağmen eksiklik mevcutdur,bu eksiklikler için lehimize eksiklerin giderilmesi veya ücret farkının tarafımıza iade edilip edilmeyeceğini öğrenmek istiyorum.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pilot0018

Arkadaşlar biraz önce oyak'a gönderdiğim mesaj sizde benzer formatta mesaj gönderirseniz bukonuda hassasiyetimizin farkına varırlar sanırım.

İyigünler,bu sene yapılmış olan renault oyak kampanyasından 2013 fluence icon edc 110bg araç almış bulunmaktayım sözkonusu araç için vadedilen donanım listesinde karartılmış arka camlar bulunmamaktadır ve diğer araç alan arkadaşların araçlarında da benzer ve farklı donanım eksikleri bulunmaktadır.sözkonusu bu durum için yapılmış olan sözleşmede yapılan ödemeye rağmen eksiklik mevcutdur,bu eksiklikler için lehimize eksiklerin giderilmesi veya ücret farkının tarafımıza iade edilip edilmeyeceğini öğrenmek istiyorum.teşekkürler.

Gönderdim aynısını OYAK'a mail olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

quote:

Orijinalden alıntı: pilot0018

Arkadaşlar biraz önce oyak'a gönderdiğim mesaj sizde benzer formatta mesaj gönderirseniz bukonuda hassasiyetimizin farkına varırlar sanırım.

Gönderdim aynısını OYAK'a mail olarak.

teşekkürler.

• Ben aslında aracı martda istiyodum (Megane) ama bugün biraz vaktim var, gidip bi konuşmaya çalışayım (Ankara).
  • Bende gönderdim bu 3 ncnü mesajım oyaka
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Ben aslında aracı martda istiyodum (Megane) ama bugün biraz vaktim var, gidip bi konuşmaya çalışayım (Ankara).

megane hatcback mi aracınız martta mı gelecek.hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: axisios

quote:

Ben aslında aracı martda istiyodum (Megane) ama bugün biraz vaktim var, gidip bi konuşmaya çalışayım (Ankara).

megane hatcback mi aracınız martta mı gelecek.hayırlı uğurlu olsun

Evet Megane,hatchback. Teşekkürler. Kalan peşinatı anca Martda toparlayabileceğim için araç mümkünse geç gelsin istemiştim.
  • adana maisi aradım, artık biz bakmıyoruz sizi ankara maise yönlendiriyorum şu no yu arayın...
    ankara arandı, esra hanım ile görüşüldü...
    görüşme:
    mrb
    mrb
    aracım megane hb touch, listede far ve perde varken aracımda bunlar yokmu?yokmuş?
    evet doğrudur...
    peki ücret ödemesi olacak mı?
    hayır, ama haklısın..
    peki vekalet verdiğim taktirde bulunduğum ilden plaka çıkaracakmısınız?
    evet, artık yeni sistemde o şekilde çıkıyor plakalar, ikametgahınız sistem tarafından belli zaten oraya ait çıkıyor...
    peki vekalet vermezsek ek ücret geri ödeniyor mu?
    hayır, zaten sistem yaptığı için geri ödeme olmuyor...
    oldu o zaman
    peki iyi günler...

paylaşmış olayım sizlerle de...
  • Arkadaslar biraz once arandım. Aracınız 15 gündür bekliyor neden teslim almıyorsunuz diye aradı. (konudan haberi yokmuş gibi) bende tekardan
    Fluence İcon Beyond Paketli aracın eksiklerinden dolayı mais'in teslimatı beklettiğini söyledim. Size mutlaka bugün dönüş yapılacak dedi ama ..
    Halen bir arayan yok bekliyoruz..

Diğer Mağdur arkadaşların güncel durumları nedir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engnkucuk -- 4 Şubat 2013; 16:45:01 >
  • Eksiklerle ilgili sabah gönderdiğim maile Oyak aşağıdaki cevabı vermiş.

Sayın Üyemiz,
    Konu takip edilmekte olup, size geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız.
    Saygılarımızla
    Hizmet Sunum Müdürlüğü
    Ordu Yardımlaşma Kurumu Genel Müdürlüğü
    Ziya Gökalp Caddesi No: 64 Kurtuluş 06600 ANKARA
    www.oyak.com.tr
  • Benim arabam henüz gelmemiş, donanım eksikliklerinin farkındalar ama yapacak bir şey yok diyorlar, ama bir sorun olduğunu herkes kabul ediyor.
  • quote:

Benim arabam henüz gelmemiş, donanım eksikliklerinin farkındalar ama yapacak bir şey yok diyorlar, ama bir sorun olduğunu herkes kabul ediyor.

sizin arabanın modeli neydi hocam.clio 4,fluence,megane hb dışı model teslim alan ya da aracının ne zaman geleceğini bilen var mı
  • megane ve fluence ın eskiden privilege dediğimiz full versiyonlarında mı bu eksiklikler
  • quote:

quote:

Benim arabam henüz gelmemiş, donanım eksikliklerinin farkındalar ama yapacak bir şey yok diyorlar, ama bir sorun olduğunu herkes kabul ediyor.

sizin arabanın modeli neydi hocam.clio 4,fluence,megane hb dışı model teslim alan ya da aracının ne zaman geleceğini bilen var mı

M3
  • quote:

megane ve fluence ın eskiden privilege dediğimiz full versiyonlarında mı bu eksiklikler

Meganın tüm modellerinde projeksiyon mercekli farlar eksik. Megane'ın Privilege yerine çıkan icon modelinde en çok eksik mevcut. Fluence'ta ise sadece icon modelinde karartılmış arka camlar eksik olarak tespit edildi araçlarını gören arkadaşlar tarafından.
  • Şimdi hem mercekli far yok, hem perdeler yok hem de karartılmış cam yok. E be kardeşim ne diye en üst versiyonu aldık? Olmadı 4 lastik bir direksiyon versinlerde tam olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

adana maisi aradım, artık biz bakmıyoruz sizi ankara maise yönlendiriyorum şu no yu arayın...
    ankara arandı, esra hanım ile görüşüldü...
    görüşme:
    mrb
    mrb
    aracım megane hb touch, listede far ve perde varken aracımda bunlar yokmu?yokmuş?
    evet doğrudur...
    peki ücret ödemesi olacak mı?
    hayır, ama haklısın..
    peki vekalet verdiğim taktirde bulunduğum ilden plaka çıkaracakmısınız?
    evet, artık yeni sistemde o şekilde çıkıyor plakalar, ikametgahınız sistem tarafından belli zaten oraya ait çıkıyor...
    peki vekalet vermezsek ek ücret geri ödeniyor mu?
    hayır, zaten sistem yaptığı için geri ödeme olmuyor...
    oldu o zaman
    peki iyi günler...

paylaşmış olayım sizlerle de...

İlginiz için teşekkürler.
    Plaka ruhsat sistem üzerinden olacağı için 250 liraya yakın zarardayız kimsenin bunu taktığı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

Eksiklerle ilgili sabah gönderdiğim maile Oyak aşağıdaki cevabı vermiş.

Sayın Üyemiz,
    Konu takip edilmekte olup, size geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız.
    Saygılarımızla
    Hizmet Sunum Müdürlüğü
    Ordu Yardımlaşma Kurumu Genel Müdürlüğü
    Ziya Gökalp Caddesi No: 64 Kurtuluş 06600 ANKARA
    www.oyak.com.tr

aynı mail banada geldi.
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.