Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EynelMefer

quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Megane 3 joy da kac adet hava yastigi yaziyordu OYAK listesinde ?

Bunu sunun icin soruyorum. Bugun beni aradilar pesinatinizi yatirin aracinizi haftaya teslim edelim diye. ( megane icon dizel )

Dedim boyle boyle dinanim eksikleri mevcutmus, dogrumu diye. Kadin dediki araciniz gelsin oyle konusalim dedi.
    Birde joy teslim ettim ben simdiye kadar dedi, herkes eksiklikten bahsediyo ama joyda 4 tane hava yastugi cikti. Kimse fazlaliktan bahsetmiyor dedi.

joy touch gt-line icon
    Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları S S S S
    Perde Hava Yastıkları - - S S

4 hava yastığından kasıt 2 ön 2 perde mi acaba?
    eğer öyleyse bu güzel olur :) joy ve touch da perde hava yastığı görünmüyor...
    sonuç olarak biz karlı çıkalımda ama öyle ama böyle sonuçta müşteri her zaman haklı ve memnun olmalıdır...

Kardeş seni arayan oldu mu parayı yatırın diye. Araba lar adana da ne zaman olacak biliyor musun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha arayan yok, sanırım bundan sonra aranırsak ankaradan ararlar...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Megane 3 joy da kac adet hava yastigi yaziyordu OYAK listesinde ?

Bunu sunun icin soruyorum. Bugun beni aradilar pesinatinizi yatirin aracinizi haftaya teslim edelim diye. ( megane icon dizel )

Dedim boyle boyle dinanim eksikleri mevcutmus, dogrumu diye. Kadin dediki araciniz gelsin oyle konusalim dedi.
    Birde joy teslim ettim ben simdiye kadar dedi, herkes eksiklikten bahsediyo ama joyda 4 tane hava yastugi cikti. Kimse fazlaliktan bahsetmiyor dedi.

joy touch gt-line icon
    Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları S S S S
    Perde Hava Yastıkları - - S S

4 hava yastığından kasıt 2 ön 2 perde mi acaba?
    eğer öyleyse bu güzel olur :) joy ve touch da perde hava yastığı görünmüyor...
    sonuç olarak biz karlı çıkalımda ama öyle ama böyle sonuçta müşteri her zaman haklı ve memnun olmalıdır...

megane joy için kampanya dokümanında mercekli ön farı standart, sadece ön camlar otomatik görünüyor. joy, touch ve icon'nun hiç birinde yan hava yastıkları görünmüyor. Yan hava yastıkları diye bir özellik yok. Muhtemelen satırı komple yazmayı unutmuşlar. Çünkü icon modelinde perde hava yastıkları var diye görünüyor. Yan hava yastığı olmayıp perde hava yastığı olması saçma olur.

Ancak renault web sayfasındaki broşürde joy için mercekli far yok, 4 cam otomatik ve yan hava yatıkları var görünüyor. Verilen araçlarda broşürdeki özelliklerin hepsi var. Kampanya dökümanına göre mercekli farlar eksik. Yani kampanya için farklı araç üretmemişler. Dışarıda satılan araçlarla kampanya araçları aynı. Renault kasım ayında öngördüğü özellikleri ocak ayında ürettiği araçlarda değiştirmiş. Bu durum touch ve icon alan arkadaşları mağdur etmiş, bence haklarını sonuna kadar arasınlar arada çok fiyat farkı var.

Web sayfasındaki animasyon incelendiğinde 1 sürücü, 1 yolcu, 4 yan (2 önde 2 arkada), 2 perde hava yastığı olmak üzere 8 hava yastığı görünüyor. Ancak verilen araçlarda sadece önde yan hava yastığı var.(Joy için söylüyorum.) Acaba touch ve iconda yan hava yastıkları kaç tane? Eğer sadece önlerde yan hava yastığı varsa icon için toplam 6 hava yastığı oluyor. ancak web sayfasında 8 tane gözüküyor. joy ve touchta toplam 6 hava yastığı olması gerekirken 4 tane var. Bence bu konuya da açıklık getirilmesi gerekiyor.

• arkadaşlar

aralık da megane 3 hb icon edc almıştım

bende az önce şikayetvar.com a
    perde yazdım
    far dedim
    ticari etik falan....

sonucu buradan paylaşırım.

bu arada çok takılmayın dünya malına ne olacamış sanki 2 perdeden take it easy(koy gt.ne)

sabaha messailer.igeceler.
  • Arkadaşlar ben de babam vasıtasıyla kampanyadan megane icon aldım arabam martta teslim edilecek.Bugün sabah mais izmir'i aradım ve olayın akıbetini sorduğumda satış sorumlusu arkadaş "Bu konu bizi de çok üzdü ve başımızı çok ağrıttı.Konuya çözüm arıyoruz.Ya fiyat indirimine gidilecek ya da Fransadan getirilecek ve 5 yıl garantili boya koruma hediye edilecek" dedi.Ben kesinlikle boya koruma falan kabul etmeyeceğim.Saçma sapan kalitesiz bir boya koruma yapılmadığını nereden anlayacağım?Perde ve far konusunda güvenimi kaybetmiş firmaya boya korumada mı güveneceğim?Fiyat indirimi olursa onun da ne kadar olacağı belli değil.Son ödemenizden 500 tl eksik ödeyin dese onu da kabul etmeyeceğim.Servise gidip bu eksik parçaları taktırmak istediğimde 3000 tl gibi bir fatura çıkartacak bu adamlar.İzmirde büyük bir reno servisinde çalışan samimi bir arkadaşıma konuyu açtığımda bana şunu söyledi:"Arabayı teslim almadan önce servisten far ve perde konusundaki eksikleri tutanak olarak iste,servis bu konuda sıkıntı çıkartırsa noter vasıtasıyla arabada bu parçaların olmadığını tespit ettir.Tüketici hakem heyetine git ve dava aç,bak bakalım nasıl paranı iade ediyorlar."dedi.Adam bu parçalar olacak sen de bu parayı vereceksin diyor sonra da bu parçaları takmadım ama sen yine aynı parayı vereceksin diyor.Arkadaşlar yapılacak şey çok basit bayileri arayıp araba teslim gününde noter vasıtasıyla eksikleri tespit ettirip dava açacağım diyin bak bakalım nasıl indirim yapacaklar.Hakkını aramayan da var olan donanımla alıp binecek.

• renaultun sitesinde iletişim bölümü var.Bu konuda şikayeti olan herkes oraya girip şikayetini bildirir ve noter tespiti yaptırıp dava açacağını söylesin mutlaka faydası olur.Bir de pazartesi günü bu konuyla ilgili bir şikayet dilekçesi yazıp bunu fransızcaya çevirteceğim onu da burada yayımlarım hepimiz bunu fansaya mail atarsak iş daha rahat çözülür.Üç kuruş kar ederim diye girdiğim şu işten çıkan sıkıntıya bakın.Birkaç milyar daha fazla verip canavar gibi golf alacaktım almadım.Trafikte yanımdan golf geçtikçe içim cız ediyor.
  • quote:

daha arayan yok, sanırım bundan sonra aranırsak ankaradan ararlar...

Araç lar adana kardeş

• evet araçlar adana da..ama irtibat ankaradan olacak demek istemiştim..
    bende şikayetvar a yazdım iletilmiş bakalım dönecekler mi?
  • Arkadaşlar bu sabah Ankara Mais Esra Hnm. ile görüştüm. Bizim araçların bu hafta ADANA'ya sevkiyatı yapılacakmış... Haftaya ADANA araçları teslim edilecekmiş.. Herkese hayırlı olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzafferata

Arkadaşlar bu sabah Ankara Mais Esra Hnm. ile görüştüm. Bizim araçların bu hafta ADANA'ya sevkiyatı yapılacakmış... Haftaya ADANA araçları teslim edilecekmiş.. Herkese hayırlı olsun..

eksik donanım konusunda esra h. ile konuşabildiniz mi :) ben konuştuğumda evet haklısınız ama yapacak bişey yok demişti kendisi...
  • quote:

evet araçlar adana da..ama irtibat ankaradan olacak demek istemiştim..
    bende şikayetvar a yazdım iletilmiş bakalım dönecekler mi?

Araçlar adana ya gelmiş bi posta şu anda . Adanayı aradım. Kime ait olduğunu bilmiyorlardı ama

• Ben fluence alacağım için bir tek karartılmış camlar eksik..bu konuya müşteri temsilcisinin bir şey yapacağına inanmıyorumm.. ama hakkımızı arayacağız
  • Arac : Yeni Megane HB 1.5 dCi ICON Manuel Vites
    renk farkiyla : 48.600 TL

Babam gitmis bugun MAIS's , trafik sigortasi olarak 290 kusur birsey demisler ( 300 tl diyelim hadi )
    Kasko icinde 1255 TL demişler.

Sorum su ; sizce nasil fiyat ?
    Birde ben kaskonun klozlarini istesem, verirlermi, yani ben bu kasko neyi kapsıyor neyi kapsamıyor diye ogrenmek istesem bana verirlermi döküman vs..

Babam araci gormek istemis, depomuzda su anda gosteremeyiz demisler. Yoksa donanim eksikliklerne baktiracaktim.
  • bende dün şikayet var com'a yazmıştım. hemen döndüler çok kibar bir bayan sesi ile
    konu ile alınacak kararın yakın olduğunu ve tarafımıza bildirileceği söylendi mağdur olmayacamışız yani
    hadi bakalım............
  • Sn.uyemiz, uyelere otomobil kampanyasinda sectiginiz aractaki sorununuzun cozumu icin MAIS tarafindan telefonla aranacaksiniz. Saygilarimizla, OYAK .......... Bu da biraz önce gelen mesaj

• Arkadaşlar Sizlere de SMS geldi mi bilmiyorum.
    - OYAK GM-

Sn. üyemiz, Üyelere otomobil kampanyasında seçtiğiniz araçta ki sorununuzun çözümü için MAİS tarafından telefonla aranacaksınız.

Saygılarımızla OYAK
  • Arkadaşlar oyak dışı alan ve donanım eksikliği yaşayan arkadaşlar da vardı değil mi?
  • oyaktan sms geldi.donanım sorunu ile alakali mais tarafından aranacaksınız diye

• quote:

Orijinalden alıntı: blade69

oyaktan sms geldi.donanım sorunu ile alakali mais tarafından aranacaksınız diye

her hangibir şikayette bulunmuşmuydunuz oyak a, renoya yada başka bir yere?yoksa kendileri herkese mi atıyor bu sms yi?
  • arkadaşlar ben buğün megane icon dizel manuel vites aracımı teslim aldım. elektronik park freni mevcuttur. diğer bahsedilen mercekli far, perdeler ve karartılmış arka cam mevcut değildir. fotoğraflar sistemin kapasitesinin üzerinde diye koyamadım. kasko olayına gelince benim eski aracımın kaskosuna devam ettirdim. fiyat almak isteyen anadolu sigorta mehmetçik kaskoyu incelesin , %35 ekstra indirim veriyor bilgilerinize.( kaskoyu illahi mais'de yapmak zorunda değilsiniz. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matlas -- 6 Şubat 2013; 19:40:36 >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.