Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kircali-44

DİKKAT.................DİKKAT........................... DİKKAT................DİKKAT.................DİKKAT........... DİKKAT................DİKKAT.................DİKKAT...........................

FAR SAĞ 805+KDV
    FAR SOL 805 +KDV
    PERDE SAĞ 348+KDV
    PERDE SOL 348+KDV
    PERDE ARKA 400+KDV
    KOYU RENK ARKA CAMLAR ?

TOPLAM 2706+KDV= 3193 TL SI

ÖYLE FARK 1000-2000 DEĞİL. BAZI ZENGİN ARKADAŞLAR VAR ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL AYRINTIYA TAKILMAM FALAN YAZIYORLAR. ONLARIANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL SANIRIM GELİR SEVİYELERİ BAYAĞI YÜKSEK. EĞER CAMLARDA SIKIŞMA EMNİYETİ VARSA ÇİFT SESLİ KLAKSON VARSA BAŞKA BİR EKSİK YOKSA 3000 TL CİVARINDA İNDİRİM YAPMALARI GEREKİR KALDIKİ BU BİLE AZ ÇÜNKİ YAPTIKLARI İNDİRİM MAĞDURİYETİMİZİ KAPATMIYOR. ARACINI EKSİK VE KUSURLU OLARAK ALMIAL ZORUND AKALIYORSUN BU ÖZELLİKLERİ ALMAK İSTESENİZ PARAYLADA EKLETEMEZSİNİZ ARACINIZ SÖKECEKLER ORASINI BURASINI DELECEKLER YİNEDE FABRİKANIN TAKTIĞI GİBİ OLMAYACAK..

ARACIM MEGANE HB ICON . 1,5 DCİ 110 BEYGİR

ÖZLLİKLERİ (OYAK KAMPANYA LİSTESİ ARAÇ ÖZELLİKLERİ BÖLÜMÜNDEN ALITIDIR)

Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS)
    Elektronik Denge Programı (ESP)
    Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR)
    Acil Fren Destek Sistemi (AFU)
    Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları
    Perde Hava Yastıkları
    Yolcu Hava Yastıklarının Manuel Olarak Devre Dışı Bırakılması
    Çocuk Koltuğu Sabitleyici (ISOFIX)
    Sürücü ve Yolcu Emniyet Kemeri İkaz Uyarısı
    Projeksiyon Mercekli Halojen Farlar
    Led Gündüz Farları
    Sis Farı
    Direksiyondan Kumandalı Hız Ayar ve Sınırlayıcı
    4 Yönlü Ön Koltuk Kafalıkları
    Yükseklik Ayarlı Arka Koltuk Kafalıkları
    Sesli Yüksek Sürat İkazı
    Çift Tonlu Klakson
    3 Noktalı Arka Emniyet Kemerleri
    Arka Park Sensörü
    Stepne 205/65 R15

KONFOR
    Eller Serbest Renault Kart Sistemi
    Elektrikli Katlanabilir Isıtmalı Dış Dikiz Aynası
    Elektrikli Park Freni
    Ön Kol Dayama
    Çift Bölgeli Elektronik Klima
    Otomatik Yanan Farlar
    Yağmur Sensörü
    Otomatik Kararan İç Dikiz Aynası
    Icon Siyah Parçalı Deri Kumaş Döşeme
    Arka Park Sensörü
    Yükseklik Ayarlı, Bel Destekli ve Harita Cepli Sürücü Koltuğu
    1/3 - 2/3 Katlanabilir Arka Koltuk
    Koyu Renk Arka Camlar
    Tek Dokunuşla Açılıp Kapanabilen, Sıkışma Engelleyicili Elektrikli Ön ve Arka Camlar
    Arka Cam Perdesi
    Arka Kapı Cam Perdeleri

MEDYA
    Türkçe Gösterge Tablosu
    Konsola Entegre Ekranlı 4x20 W Ses Sistemi
    iPod Uyumlu USB Bağlantı Girişi
    Bluetooth Müzik ve Telefon Bağlantısı
    DIŞ EKİPMANLAR
    Gümüş Rengi Dış Kapı Kolları
    16" Kaleido Tipi Alüminyum Jantlar

kaç defa aradık mail yazdık.1_2 güne döneriz diyorlar ama arayan soran yok.benim aracın 15 ocaktan buyana bursa mais te bekliyor.fiyat olayı için çözüm araniyor sanırım.şöyle diyebilirler; ya araçları bu şekilde kabul edin yada sözleşmeyi fes edelim şeklinde. fiyat indirimi anladigim kadarıyla olmayacak.çünkü bu konuda hiç olumlu dönüş alamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elektronik park frenide vardi listelerde ama simdi sadece EDC sanzimanda var. Buda eksiklik :(

Yeni Megane HB ICON 1.5 dCi 110 bg ( Manuel Vites )

• tr üretimi fluencelerde böyle clio 4 lerde vadedilenlen donanımdan eksiği verildi mi
    ya da ispanya üretimi megane sport tourerlerde böyle bi eksiklikler listesi olacakmı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

Ayrıca oyak in renault ile ortak hareket ederek yapmış olduğu eksik donanım li araç teslim ini medya da dile getirirsek sabah haber programı sunanlar devamlı tweet okuyor mesala.fox tv.çok etkili olur kanaatindeyim. Arkadaş ların dediği gibi araç başına 2000 tl lik bir eksiklik skandal seviyede

etkili olur medyaya bildirmek.şikayet var sitesine ya da tweetar a
    renault tr ye güvenmediğim için ben de oturmuş model olan megane sport tourer e yazıldım beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Elektronik park frenide vardi listelerde ama simdi sadece EDC sanzimanda var. Buda eksiklik :(

manuel viteslerde mevcut .renault bayilerinde gidip inceleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: blade69

quote:

Elektronik park frenide vardi listelerde ama simdi sadece EDC sanzimanda var. Buda eksiklik :(

megane da dogru mu ? Ben manuellerde normal el freni var saniyorum ama . yaniliyorumdur insallah .

• quote:

quote:

quote:

megane da dogru mu ? Ben manuellerde normal el freni var saniyorum ama . yaniliyorumdur insallah .

sadece manuel megane ıcon larda ve edc lerde var

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vay be sevindim.
    Siz gordunuz mu bayide manuel icon dada varmiydi "elektronik park freni" ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Vay be sevindim.
    Siz gordunuz mu bayide manuel icon dada varmiydi "elektronik park freni" ?

evet mevcut

• Arkadaşlar bugün Megane icon inceledim bayide. Karartılmış camlar var fakat varla yok arası bir esmerlik var. Tam emin olamadım fakat camlar karartılmış gibi. Farlam kesin merceksiz ve yan ve arka perdeler kesin yok.
  • Araba alıyoruz neyle uğraşıyoruz.bu ne yaa böyle. Kurum murum kalmadı artık. Biz yeterince yiprandik. Aylardır devam eden bir belirsiz likten bıktım yaa. Bayi sana ikinci sınıf muamelesi yapar. Mail atarsınız telle ararsınız donmezler.niyete bakacaksınız burada. Adamlar bize fiyat indirimi yapmadan eksik araç sattı mi evet sattı.yok zaten ekstra donanım koymuslarda neymiş. Kardeşim ne yazıyorsa onu versinler.nereden bulastim bu ise bilmiyorum ki. Araci alıp reno fabrikasinin önünde yakasim geliyor resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

Araba alıyoruz neyle uğraşıyoruz.bu ne yaa böyle. Kurum murum kalmadı artık. Biz yeterince yiprandik. Aylardır devam eden bir belirsiz likten bıktım yaa. Bayi sana ikinci sınıf muamelesi yapar. Mail atarsınız telle ararsınız donmezler.niyete bakacaksınız burada. Adamlar bize fiyat indirimi yapmadan eksik araç sattı mi evet sattı.yok zaten ekstra donanım koymuslarda neymiş. Kardeşim ne yazıyorsa onu versinler.nereden bulastim bu ise bilmiyorum ki. Araci alıp reno fabrikasinin önünde yakasim geliyor resmen

geçen seneki rakamlara baktığımızda yaklaşık 1200-1300 kişi oyak indirimi ile kasım-aralık döneminde araç alıyor.memnun olmayanlar sosyal medyada top-tweet yapmaya
  • Millet araçlarının özelliklerini ballandıra ballandıra diğer forumlarda anlatıyor, sayfalarca "şunu da buldum, şu özelliğide varmış, böyle yapınca söyle oluyor " diye keyif içinde araçlarının özelliklerini paylaşıyorlar. Bizde daha aracı almadan artısını bırak eksiklikleriyle uğraşıyoruz. İnsanlar daha araçlarına binmeden araçlarından soğudu, ayıp yaa.
  • Mercekli mi olacak merceksiz mi. Perdeli mi olacak perdesiz mi.el freni otomatik mi değil mi. Camlar esmer mi yoksa sarışın mi. Içinden ses mi geliyor gelmiyor mu.vekalet li vekalet siz mi. Adana mais kapandı mi yoksa hala acik mi.bize ankara mais mi bakacak yoksa ben mi ankara ya bakacam.oyak mi reno mu yoksa mais mi................adamlar bizi ne güzel tam3 aydır forum da sohbet etmemizi sağladı. Arkadaşlar Allah aşkına söyleyin aylardır biz neden bahsediyoruz yaa..yazık tek kelime.

• Bazı arkadaşlar eksik donanım konusunda hak arama faliyetleri yapmakta ve bu konudada sonuna kadar haklılar siz gidin bu donanımları
    orjinal servisinde yaptırmaya kalkın (yapıldığını farz edin) bakalım ne kadar ücret taleep edecekler.Bir kaç arkadaşın çabasıyla bir yerlere
    gelinmez,herkez bişey yapmalı arkadaşlar en azından,Oyak -Mais-Reno hepsine şikayet ve kayıplarımızın telafisi konusunda mail atın,hiç bir şey
    yapamayacak olanlar en azından bunu yapsın.Son olarak 1.Birlikten kuvvet doğar 2.Hak verilmez alınır.

Not:Bazı arkadaşlar su koymuş bu donanımlar önemli değil olmasada olur diye ,herhangi bir hak verilme olayı olsun bu tipler herkesten önce sıraya girerler.
    Bu forumda çok kişi değiliz onun için herkes taşın altına elini korsa birşeyler olur.
  • adamlar vadettikleri donanımı vermiyor buna takılmış durumda millet.güncel donanımlarında fluence icon un kasımda vadedilenler yok sorun burada.CLİO 4 LERDE EKSİK DONANIM var mı arkadaşlar
  • işin ilginç olan tarafı ne biliyormusunuz?
    ben bu forumu rast gelip okumasaydım ki ancak geçen hafta gördüm, gidip aracı alıp çıkardım yani far mış perdeymiş zaten fara baksam anlamam ki perdeyi de varmı yokmu bilmezdim kaldı ki, (hani şuan biliyorum olumlu yönde bişey olurmu onu bilmiyorum)

peki bu forumdan yada bu haberlerden bi haber onlarca insan! ne yapacak gerçekleri öğrendiğinde, burada sayımız 5-10 belki sesimiz çıkmıyor ama gerçek gerçektir , özellik yoksa yoktur ve bu bize hak doğurur, umarım ücret ödemesi olurda, kasko masko aradan çıkar o parayla süperde olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

işin ilginç olan tarafı ne biliyormusunuz?
    ben bu forumu rast gelip okumasaydım ki ancak geçen hafta gördüm, gidip aracı alıp çıkardım yani far mış perdeymiş zaten fara baksam anlamam ki perdeyi de varmı yokmu bilmezdim kaldı ki, (hani şuan biliyorum olumlu yönde bişey olurmu onu bilmiyorum)

peki bu forumdan yada bu haberlerden bi haber onlarca insan! ne yapacak gerçekleri öğrendiğinde, burada sayımız 5-10 belki sesimiz çıkmıyor ama gerçek gerçektir , özellik yoksa yoktur ve bu bize hak doğurur, umarım ücret ödemesi olurda, kasko masko aradan çıkar o parayla süperde olur :)

bu tip forumlar türkiye de pek olmayan sivil toplum tipi örgütlenmeyi oluşturuyor. ama tabi gine bilen bildiğini okuyo bizde bilgi sahibi olup kaderimize razı olmaya devam ediyoruz.

• ben aracı akrabam üzerinden alacam, ve ona ilettim durumu o da dedi aracı alırken bakarız artık özellikleri varmı yokmu diye, yoksa çoktan çok defa arar gerekli yerlere şikayet eder illallah dedirtirdim gerek renonun gerek oyağın ama hiç bir bilgim yok sadece gidip alacaz o gün , yinede yarın bi arayayım , böyle böyle araçlar eksik donanımlı gelmiş diğer maislerde sizde durum nasıl ve olası bu durumda ne gibi sonuçlar olacak diye sorayım yarın, konuşmanın içeriğini ancak yarın yazarım...
  • benim anlamadığım tr modellerinde oluyo bu üç kağıt.sanmam ki ithal renaultlarda böyle bi vaka yaşansın.bi de tabi yurt dışı renault modelleri tr gibi sık sık isim model vs değiştirip karşımıza çıkmıyo
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.