Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.107
Cevap
23
Favori
191.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ruhsat bedeli için OYAK'a attığım mesaj:
    Oyak 2013 araç kampanyası için başvuruda bulundum.
    Araç plaka ve ruhsat masrafları için toplam 410 lira araç toplam bedeline dahil olduğu tarafımıza bildirildi.
    Fakat 6 Şubat 2013 itibariyle Ankara ili için araç tescil işlemleri elektronik ortamda yapılacak olup masraflar 150 liraya düşecektir.(EGM'den teyit edilmiştir).
    Bu durumda vekalet,takipçi işlemleri için bizden alınan yaklaşık 250 tl. bayiye kalacaktır. Bu mağduriyetimizin giderilmesini ve ödeyeceğimiz teslim ödemesinden bu miktarın düşülmesini talep ediyorum.Saygılarımla

Ayrıca megane touch için perde ve far konusunu
    Megane icon içinse perdeler ve karartılmış cam konusunuda yazacağım.

Başka eksiklik varmı arkadaşlar araçlarda??
  • açık söylemek gerekirse, kızacaksınız bana ama, ne parça, donanım eksikliğinden ne de vekalet işinden her hangi bir olumlu dönüt , gerek para olsun gerekse yeniden takma olsun , hiç bir olumlu dönüt alamayacağız, malesef...yani oyak yada reno tamam siz madursunuz ,size hakkınızı verelim demeyecektir..
    hani belki bi ihtimal, tükeci haklarına gidilebilir, ondanda sonuç çıkarmı hiç bilmiyorum...
    kimi kime şikayet ediyoruz?
    umarım yanılırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfa147black

Ruhsat bedeli için OYAK'a attığım mesaj:
    Oyak 2013 araç kampanyası için başvuruda bulundum.
    Araç plaka ve ruhsat masrafları için toplam 410 lira araç toplam bedeline dahil olduğu tarafımıza bildirildi.
    Fakat 6 Şubat 2013 itibariyle Ankara ili için araç tescil işlemleri elektronik ortamda yapılacak olup masraflar 150 liraya düşecektir.(EGM'den teyit edilmiştir).
    Bu durumda vekalet,takipçi işlemleri için bizden alınan yaklaşık 250 tl. bayiye kalacaktır. Bu mağduriyetimizin giderilmesini ve ödeyeceğimiz teslim ödemesinden bu miktarın düşülmesini talep ediyorum.Saygılarımla

Ayrıca megane touch için perde ve far konusunu
    Megane icon içinse perdeler ve karartılmış cam konusunuda yazacağım.

Başka eksiklik varmı arkadaşlar araçlarda??

Ben sanki Meganelerde karartılmış cam da yok gibi anladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: EynelMefer

açık söylemek gerekirse, kızacaksınız bana ama, ne parça, donanım eksikliğinden ne de vekalet işinden her hangi bir olumlu dönüt , gerek para olsun gerekse yeniden takma olsun , hiç bir olumlu dönüt alamayacağız, malesef...yani oyak yada reno tamam siz madursunuz ,size hakkınızı verelim demeyecektir..
    hani belki bi ihtimal, tükeci haklarına gidilebilir, ondanda sonuç çıkarmı hiç bilmiyorum...
    kimi kime şikayet ediyoruz?
    umarım yanılırım...

renault fransaya gidilse sonuç alınmaz mı fransızlar bildiğiniz gibi uluslarına laf söyletmez fransızca bilen varsa renault.fr ye ulaşsın ya da le figaro ya filan ilan verin
  • Arkadaşlar biz bu konuyu otomobil genel başlığında herkesle tartışsak. Vakti olan biri oraya konu açabilir mi? Biz kendi kendimize uğraşacağımıza diğer forumdaşların da görüşlerini alalım. Bi de insanlar yapılanı bilsinler. Bir de bu husus şu sıralar hem oyak kapsamında hem de normal gidip bayidendirek araç alan ları da ilgilendiriyo. Yani sadece oyak kampnyasından araç alanları değil. Ben yarına kadar ayrılmak durumundayım forumdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doritoch

Arkadaşlar biz bu konuyu otomobil genel başlığında herkesle tartışsak. Vakti olan biri oraya konu açabilir mi? Biz kendi kendimize uğraşacağımıza diğer forumdaşların da görüşlerini alalım. Bi de insanlar yapılanı bilsinler. Bir de bu husus şu sıralar hem oyak kapsamında hem de normal gidip bayidendirek araç alan ları da ilgilendiriyo. Yani sadece oyak kampnyasından araç alanları değil. Ben yarına kadar ayrılmak durumundayım forumdan.

http://resim.donanimhaber.com/m_71275712/tm.htm

açtım ilgilerinizi beklerim...

• Elinize sağlık.
  • OYAK RENO'DAN BİR SÜRPRİZDE SCENİC MODEL İÇİN. Araba 2013 mayıs ayında kasa değiştiriyor. İnternettten duyuruldu. Bizim yazıldığımız mart ayında alacağımız 2013 model araç 2 ay sonra eski kasa oluyor. Helal sana OYAK. KENDİ TABANINI KENDİ MÜŞTERİNİ ÇOK GÜZEL OYDUN.

arkadaşlar,,,ben bu araç alım işinden vazgeçmek istiyorum. Bunu nasıl yaparım,,,,ilk ödemeyi yaptık biliyorsunuz. Bunun için avukat gerekir mi,,,,ödediğimiz peşinatı ve bizim adımıza çekilen banka kredisini nasıl geri alırız,,,,eğer el ele verirsek benim gibi düşünen arkadaşlarda olduğuna eminim bu işi başarabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hmtblt

OYAK RENO'DAN BİR SÜRPRİZDE SCENİC MODEL İÇİN. Araba 2013 mayıs ayında kasa değiştiriyor. İnternettten duyuruldu. Bizim yazıldığımız mart ayında alacağımız 2013 model araç 2 ay sonra eski kasa oluyor. Helal sana OYAK. KENDİ TABANINI KENDİ MÜŞTERİNİ ÇOK GÜZEL OYDUN.

arkadaşlar,,,ben bu araç alım işinden vazgeçmek istiyorum. Bunu nasıl yaparım,,,,ilk ödemeyi yaptık biliyorsunuz. Bunun için avukat gerekir mi,,,,ödediğimiz peşinatı ve bizim adımıza çekilen banka kredisini nasıl geri alırız,,,,eğer el ele verirsek benim gibi düşünen arkadaşlarda olduğuna eminim bu işi başarabiliriz.

Kasa değişikliği değil, sadece Fluence daki gibi ön pancur makyajı. Kasa birebir aynı, sadece Clio 4 de kullanılan yeni tip pancur uygulanmış.

• Hala beni aramadilar paranizi yatirin aracinizi teslim edecegiz diye :(
    Acaba megane icon alanlari bu donanim eksiklikleri yuzunden bekletiyorlarmiki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • clio, megane ve fluenceler bayilere geldi.
    eksiklikler ile ilgili e-mailler atıldı ve sanırsam kimseyi tatmin edici bir mail gelmedi henüz.
    peki bu arada arabasını teslim alan var mı???
    millet lanet olsun deyip arabayı alıyor ve forumdan da kayboluyor gibi geldi bana...
  • quote:

OYAK RENO'DAN BİR SÜRPRİZDE SCENİC MODEL İÇİN. Araba 2013 mayıs ayında kasa değiştiriyor. İnternettten duyuruldu. Bizim yazıldığımız mart ayında alacağımız 2013 model araç 2 ay sonra eski kasa oluyor. Helal sana OYAK. KENDİ TABANINI KENDİ MÜŞTERİNİ ÇOK GÜZEL OYDUN.

bende sizin gibi düşünüyorum.bu konuda bilgisi olan var ise yardımcı olabilir mi?
  • bugün mais ten arandım . aracim gelmiş megane 3. donanım eksılıgıyle ilgili karar bugün yarın belli olacak dedi.bizim lehimize olacakmış.birkaç soylem var dedi.bende ver müjdeyi dedim.kesınlessın o zaman dedi. yani olumlu şeyler olacak kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: blade69

bugün mais ten arandım . aracim gelmiş megane 3. donanım eksılıgıyle ilgili karar bugün yarın belli olacak dedi.bizim lehimize olacakmış.birkaç soylem var dedi.bende ver müjdeyi dedim.kesınlessın o zaman dedi. yani olumlu şeyler olacak kesinlikle

Ooo insallah.

• quote:

bugün mais ten arandım . aracim gelmiş megane 3. donanım eksılıgıyle ilgili karar bugün yarın belli olacak dedi.bizim lehimize olacakmış.birkaç soylem var dedi.bende ver müjdeyi dedim.kesınlessın o zaman dedi. yani olumlu şeyler olacak kesinlikle

hocam bu bilgileri veren ankara mais mi
  • quote:

arkadaşım mümkünse bir dahaki görüşmenizde fluence de olan eksiklik için karar alınmışmı alınmamışmı öğrenebilirmisiniz??sizin satış temsilcisi iyiye benziyor benimki şahsen hep araç gelince bakarız diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

quote:

Kasa değişikliği değil, sadece Fluence daki gibi ön pancur makyajı. Kasa birebir aynı, sadece Clio 4 de kullanılan yeni tip pancur uygulanmış.

hocam iç donanımda farklılaşmış. sadece panjur değil değişen. 2013 modellerde iki farklı panjur iki farklı iç dizayn olacak.tabiki 2013 olupta 2012 donanımında araç salan sadece biz oyak enayileri olmuş olacağız.

• Megane 3 joy da kac adet hava yastigi yaziyordu OYAK listesinde ?

Bunu sunun icin soruyorum. Bugun beni aradilar pesinatinizi yatirin aracinizi haftaya teslim edelim diye. ( megane icon dizel )

Dedim boyle boyle dinanim eksikleri mevcutmus, dogrumu diye. Kadin dediki araciniz gelsin oyle konusalim dedi.
    Birde joy teslim ettim ben simdiye kadar dedi, herkes eksiklikten bahsediyo ama joyda 4 tane hava yastugi cikti. Kimse fazlaliktan bahsetmiyor dedi.

• Adana dan araç alacaklarda n aranan var mi. Arabalar adana ya ne zaman gelecek miş bilgi si olan

• quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Megane 3 joy da kac adet hava yastigi yaziyordu OYAK listesinde ?

Bunu sunun icin soruyorum. Bugun beni aradilar pesinatinizi yatirin aracinizi haftaya teslim edelim diye. ( megane icon dizel )

Dedim boyle boyle dinanim eksikleri mevcutmus, dogrumu diye. Kadin dediki araciniz gelsin oyle konusalim dedi.
    Birde joy teslim ettim ben simdiye kadar dedi, herkes eksiklikten bahsediyo ama joyda 4 tane hava yastugi cikti. Kimse fazlaliktan bahsetmiyor dedi.

joy touch gt-line icon
    Sürücü ve Yolcu Hava Yastıkları S S S S
    Perde Hava Yastıkları - - S S

4 hava yastığından kasıt 2 ön 2 perde mi acaba?
    eğer öyleyse bu güzel olur :) joy ve touch da perde hava yastığı görünmüyor...
    sonuç olarak biz karlı çıkalımda ama öyle ama böyle sonuçta müşteri her zaman haklı ve memnun olmalıdır...

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.